Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, kto ma sprzedania panel czterech guziczków do el szyb. Zwykłe, czarne. Ważne by miały wszystkie cztery zatrzaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No i zasypali chłopaka włącznikami:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam cały komplet łącznie z otwieraną klapą :P też mam najczarniejsze i najtańsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącznikami można za psami rzucać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można kupić same ringi do kratki w zderzak s-line ? te chromowane

3719273]8T0 853 101 i 8T0 853 102 Gibons jakbyś ogarniał temat weź proszę dla mnie też, jakoś nie mogę się z tym u siebie ogarnąć :P a Ty zawsze masz jakieś fajne rabaciki :eek:

Jakby co tu masz cały wątek i możesz poczytać aby zgłębić temat: http://a4-klub.pl/showthread.php?t=317550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można kupić same ringi do kratki w zderzak s-line ? te chromowane

3719273]8T0 853 101 i 8T0 853 102 Gibons jakbyś ogarniał temat weź proszę dla mnie też, jakoś nie mogę się z tym u siebie ogarnąć :P a Ty zawsze masz jakieś fajne rabaciki :eek:

Jakby co tu masz cały wątek i możesz poczytać aby zgłębić temat: http://a4-klub.pl/showthread.php?t=317550

Ale to są numery ringów do A5 a on pytał do kratek do zderzaka S-line A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S-line A4 jest inna średnica halogenów niż w A5? Temat dotyczy ringów z A5 S-line, jeżeli się mylę proszę ustawcie mnie na prawidłowe tory :what:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem o ringi chromowane ale do A4 S-line. Myślę że są takie same jak przy A5 ? same ringi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem o ringi chromowane ale do A4 S-line. Myślę że są takie same jak przy A5 ? same ringi ?

Wyjmij kratkę, zobacz czy ring jest zdejmowany, jeśli jest zobacz czy ma numer i po problemie. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem o ringi chromowane ale do A4 S-line. Myślę że są takie same jak przy A5 ? same ringi ?

Wyjmij kratkę, zobacz czy ring jest zdejmowany, jeśli jest zobacz czy ma numer i po problemie. Proste.

Masz mnie za idiote ? ring wyjmowany numeru na nim nie ma stąd pytanie :) wiele rzeczy nie ma numerów a można je kupić jak choćby podobno nie do kupienia kapsle do słoneczników a jednak się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ringi opisane w tym wątku http://a4-klub.pl/showthread.php?t=317550 z jakiej wersji wyposażenia są? Jakby nie było są z A5 :confused:

Ringi opisane w tym wątku są od A5, czy pasują do kratek S-line a4 nie mam pojęcia możliwe że tak.

8T0 853 101 i 8T0 853 102 to sa numery do samych ringów od A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...