Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze 5o poprostu zbieg okolicznosci i padl czujnik?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zamienię jeszcze raz moduł MCE na stary, zrobię nastawy początkowe i sprawdzę czy error powraca...

Opublikowano

Panowie pacjent A4 8k caga 2009r. przebieg 115tyś km(100%) czy wymienić już rozrząd ?? kupić ori czy w zamienniku ??

Rozmawiałem z dwoma mechanikami i każdy co innego mówi :facepalm::facepalm:

Opublikowano
Panowie pacjent A4 8k caga 2009r. przebieg 115tyś km(100%) czy wymienić już rozrząd ?? kupić ori czy w zamienniku ??

Rozmawiałem z dwoma mechanikami i każdy co innego mówi :facepalm::facepalm:

Za wcześnie na rozrząd, ja wymieniałem przy 150 tyś a fabryka podaje, że przy 180 tyś:wink:

Opublikowano

Zależy czyś pewny swego 100%. caga ma zmianę na 210 z tego co pamiętam. Jeśli nic nie daje znaku ja bym jeździł.

Opublikowano

Fakt jest podkręcona na 210 km przebieg 100% auto krajowe .Ok dziękuje za odpowiedzi :thumbup1: więc jeszcze się wstrzymam z wymianą.

Opublikowano

Rozrząd tez wymienia sie ze względu na wiek nie tylko przebieg :whistling:

Opublikowano

Właśnie jak miałem A3 to dzwoniłem do ASO to mi powiedzieli ze albo przebieg albo 5lat co pierwsze nastapi i wymieniłem rozrząd przy przebiegu 60 pare tyś. Nie wiem jak w B8 ale ja w caga wymieniłem przy 170tys zadzwoń do ASO to ci powiedzą.

Opublikowano
Panowie pacjent A4 8k caga 2009r. przebieg 115tyś km(100%) czy wymienić już rozrząd ?? kupić ori czy w zamienniku ??

Rozmawiałem z dwoma mechanikami i każdy co innego mówi :facepalm::facepalm:

ja u siebie wymieniałem przy 132 tys, dla świętego spokoju (przebieg mam w 100% prawdziwy). kupowałem ORI rozrząd z pompą wody HEPU, na allegro. sporo taniej niż ASO :wink: natomiast wymianę robiłem już w ASO :wink:

Opublikowano

Pany felga 19" 8,5. et 40 z oponą 255 wejdzie na 1be?

Opublikowano

Ja jestem świeżo po wymianie rozrządu. Jak szukasz ori rozrządu w dobrej cenie to pisz na PW. Rozrząd wymieniałem w ASO ;)

Opublikowano

Panowie ile oleju wchodzi do silnika 2.0 TDI ?? Wystarczy 5l, czy 6l ?

Opublikowano
Panowie ile oleju wchodzi do silnika 2.0 TDI ?? Wystarczy 5l, czy 6l ?

5L starczy :wink: mi weszło gdzies tyle ( 4,8-4,9 l ) ostatnio .

Opublikowano
Ja jestem świeżo po wymianie rozrządu. Jak szukasz ori rozrządu w dobrej cenie to pisz na PW. Rozrząd wymieniałem w ASO ;)

ile sama wymiana?

Opublikowano

ok 1100zł ja jeszcze wymieniałem rolkę na alternatorze i pasek wielorowkowy.

Opublikowano
Panowie ile oleju wchodzi do silnika 2.0 TDI ?? Wystarczy 5l, czy 6l ?

5L starczy :wink: mi weszło gdzies tyle ( 4,8-4,9 l ) ostatnio .

Dzięki Grzegorzu, na FV z ASO po ostatnim serwisie miałem zapisane ilość 5l, teraz sam zamawiam Motula i zastanawiałem się ile.

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

5l MOTUL 8100 X-CLEAN 5W30 C3 - 159 zł w sklepie internetowym MOTUL, w zeszłym roku na fakturze z ASO Audi Castrol Edge 5W30 Professional Longlife III 5l - 422,75 zł.

Subtelna różnica w cenie :).

Opublikowano

Jeśli chodzi o wymianę oleju, to ostatnio podjechałem do mechanika w nadziei, że zobaczę czym wysysają olej przez dziurę od bagnetu. A oni auto na podnośnik i odkręcili korek spustowy :)

Jak wygląda / nazywa się urządzenie do wyciągnięcia oleju przez bagnet?

Opublikowano

A po co chcesz olej wysysać? Skoro jest korek :P

Opublikowano

Bo mógłbym sobie wymienić od tak, bez potrzeby wjeżdżania na kanał / podnośnik (wada mieszkania w bloku). No a do tego zdejmowanie tej osłony silnika... :whistling:

Opublikowano

Lepiej jak się spuszcza zawsze więcej syfu wyleci.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.