Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zwykłych przewodów/wiązki nie trzeba przeciągać ? Masz foto jak te kable wyglądają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

W sterowniku do kam są 3 takie wejścia tak ? jeden idzie do kam drugi do FBAS a 3 ? do sterownika PDC też coś idzie ? czy sterownik PDC 8 kanałowy każdy obsługuje kam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz już sterownik do kamery? Potrzebowałbym sprawdzić swój...

Dziś się po raz kolejny udało zakodować lampy tylne... Kolejna wymiana Komfortu i kolejna zapominajka :kwasny:

Ale najważniejszy mod - spoiler z RS5 zaczął działać :decayed: otwiera się przy 140km/h i zamyka przy 80km/h. Oczywiście można też podnieść z palca. :naughty:

Trochę czasu się znalazło to i można przy aucie się pobawić :kox:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

W sterowniku do kam są 3 takie wejścia tak ? jeden idzie do kam drugi do FBAS a 3 ? do sterownika PDC też coś idzie ? czy sterownik PDC 8 kanałowy każdy obsługuje kam ?

Tak, są trzy. Jeden zostaje bodajże nieużyty. Sterownik PDC musi być ośmiokanałowy, ale z obsługą kamery jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wszystko, ale że tak powiem nie przy sobie. Tylko chce się zorientować co gdzie jak i którędy :)

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

A masz już sterownik do kamery? Potrzebowałbym sprawdzić swój...

Dziś się po raz kolejny udało zakodować lampy tylne... Kolejna wymiana Komfortu i kolejna zapominajka :kwasny:

Ale najważniejszy mod - spoiler z RS5 zaczął działać :decayed: otwiera się przy 140km/h i zamyka przy 80km/h. Oczywiście można też podnieść z palca. :naughty:

Trochę czasu się znalazło to i można przy aucie się pobawić :kox:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

W sterowniku do kam są 3 takie wejścia tak ? jeden idzie do kam drugi do FBAS a 3 ? do sterownika PDC też coś idzie ? czy sterownik PDC 8 kanałowy każdy obsługuje kam ?

Tak, są trzy. Jeden zostaje bodajże nieużyty. Sterownik PDC musi być ośmiokanałowy, ale z obsługą kamery jak dobrze pamiętam.

Czyli nie każdy 8 kanałowy obsługuje kamerkę ? hmm w takim razie jaki numer musi być tego sterownika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najważniejszy mod - spoiler z RS5 zaczął działać :decayed: otwiera się przy 140km/h i zamyka przy 80km/h. Oczywiście można też podnieść z palca. :naughty:

prosimy o filmik :decayed: ten MOD to kilka osob zrobiło na swiecie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najważniejszy mod - spoiler z RS5 zaczął działać :decayed: otwiera się przy 140km/h i zamyka przy 80km/h. Oczywiście można też podnieść z palca. :naughty:

prosimy o filmik :decayed: ten MOD to kilka osob zrobiło na swiecie :whistling:

Taki drogi ? czy taki trudny ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i to :wink: Staszek odpalił to dopiero na 3 sterowniku

A ceny :kox:Audi RS5 klapa tył tylna (4206927016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie znać czy każdy 8kanałowy obsłuży kamerę i czy trzeba CP zdejmować z czegoś przy montażu kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest coś takiego 8K0 959 793 P sterownik drzwi lewy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest coś takiego 8K0 959 793 P sterownik drzwi lewy :decayed:

podejdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie znać czy każdy 8kanałowy obsłuży kamerę i czy trzeba CP zdejmować z czegoś przy montażu kamery

Moduły 8k które obsługują kamere (masz to rozpisane na rysunku który Ci podesłałem) :

8K0 919 475 C, E, G, J, P, R, AA - u mnie wpadł mod AA ze świadomością że możeeee kiedysśśśśś kamera zawita u mnie na pokładzie....

Co do CP to nie mam pojęcia - może ktoś inny się wypowie.

Kabelek GPS 3m Antenna Extension Cable FAKRA Female - Female Code Z Adapter Pigtail juz zakupiłeś ???

Gdzie co i jak ?? Podrzuć jakieś namiary.

Przy PDC tez chętnie zabrałbym się za camerke :) :) :) przy tzw okazji :)

Dobrze jakby ktooś liste gratów gdzieś wrzucił - w chwili słabości i uprzejmości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sterownik PDC nie potrzebuje ściągnięcia CP:wink: Co do reszty nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie znać czy każdy 8kanałowy obsłuży kamerę i czy trzeba CP zdejmować z czegoś przy montażu kamery

Moduły 8k które obsługują kamere (masz to rozpisane na rysunku który Ci podesłałem) :

8K0 919 475 C, E, G, J, P, R, AA - u mnie wpadł mod AA ze świadomością że możeeee kiedysśśśśś kamera zawita u mnie na pokładzie....

Co do CP to nie mam pojęcia - może ktoś inny się wypowie.

Kabelek GPS 3m Antenna Extension Cable FAKRA Female - Female Code Z Adapter Pigtail juz zakupiłeś ???

Gdzie co i jak ?? Podrzuć jakieś namiary.

Przy PDC tez chętnie zabrałbym się za camerke :) :) :) przy tzw okazji :)

Dobrze jakby ktooś liste gratów gdzieś wrzucił - w chwili słabości i uprzejmości :)

mam moduł 8k z R czy wystarczy kamerkę czy trzeba jeszcze moduł do kamerki? dajcie schemat jak to podłączyć i co trzeba oprócz kamerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę CP czy TP na etykiecie modułu kamery. Trzeba jechac do aso sciagać CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też jakie kto ma MMI nie na każdym pójdzie jeżeli chodzi o 2G z 3G nie ma problemu. Sterowniki 8K jeszcze dzielimy na te które są pod start stop i te bez tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik kamery nie ma CP, wspólgra nawet z 4 kanałowym sterownikiem ( nie wiem czy z kazdym ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 3G High więc nie powinno być problemu tylko widzę że jeszcze dwa kabelki do podłączenia potrzeba :kwasny: pewnie tylko w aso kupi

zestawy na aledrogo chodza od 1100 do 1300 PLN ale bez kabelków

moduł kamery posiada trzy wejścia ala chinch, jedno do kamerki na 100% czy można podłączyć inne źródło obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...