Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś może instrukcję demontażu gałki zmiany biegów?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ma ktoś może instrukcję demontażu gałki zmiany biegów?

podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry :decayed:

Opublikowano
Ma ktoś może instrukcję demontażu gałki zmiany biegów?

podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry :decayed:

nie połamię tam niczego ? :)

Opublikowano
Ma ktoś może instrukcję demontażu gałki zmiany biegów?

podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry :decayed:

nie połamię tam niczego ? :)

łatwo się poddaje - poza tym gdzies w tym wątku jest ze zdjęciem nawet - w warsztacie też

Opublikowano
Może się komuś przyda. Lampy polift neony od A5 pasują idealnie w dziury od przedlifta.[/quote

Ale co do a4 pasują? Czy do przedliftowej a5?

Opublikowano

Lampy A5 polift pasują do A5 przedlift.

Opublikowano
Ma ktoś może instrukcję demontażu gałki zmiany biegów?

podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry :decayed:

Ma ktoś może instrukcję demontażu gałki zmiany biegów?

podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry :decayed:

nie połamię tam niczego ? :)

łatwo się poddaje - poza tym gdzies w tym wątku jest ze zdjęciem nawet - w warsztacie też

Dzięki! znalazłem

Opublikowano

Może ktoś podać mi numer śróby jaka przychodzi do zderzaka s-line a konkretnie do przykręcenia tego spoilera (platinum) do zderzaka. widzę że przychodzi tam 5 śrubek ma ktoś ich numer bo nie mogę się doszukać a chciałem zamówić ten numer .

---------- Post dopisany 29-05-2014 at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 21:54 ----------

Już wiem jakie mają być WHT005764

Opublikowano

Auto mi tupie:facepalm:

Jak jest zimny i ruszam to koło 50tki zaczyna tupać i telepać delikatnie całym samochodem. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów z różnymi prędkościami tupanie ustaje:shock3:i słychać równomierne szumienie oponek zero telepania:shock3:

Jak myślicie szlag trafia oponę??

Opublikowano

Pany, zapoda ktoś na szybkości numery wyjmakow do MMI? Wiem ze jest to gdzieś napisane, ale nie mogę znaleźć:facepalm:

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Te same co do RNS-a podejdą? 8E0 051 530?

Posiałem gdzieś swoje...:doh:

Opublikowano

THX :hi:

Opublikowano
4D0051444 :wink:

4D0051530 taki numer mi sprzedali. Nie cale 6€ :wink:

Opublikowano

Dokładał ktoś bluetootha do MMI 2G ? jakie są koszta i co potrzeba oprócz modułu i anteny ? jakie przewody i skąd i gdzie trzeba je poprowadzić ? można gdzieś dostać gotowe przewody ?

Opublikowano
4D0051444 :wink:

4D0051530 taki numer mi sprzedali. Nie cale 6€ :wink:

Mi też takie sprzedali :decayed:całe 6.20 €:decayed:

Opublikowano

Ma ktoś jakąś instrukcję jak podłączyć bluetootha w 2G ? oraz AMI ?

Opublikowano

Oprocz blutka i anteny trzeba jeszcze okablowanie oraz światłowody .

Ta firma ma gotowe wiazki do podłaczenia ===> Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

Opublikowano

Czyli coś takiego ?

Kabel Bluetooth Plug & Play do Audi MMI 2G - Audi - Bluetooth - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

Jakiś mikrofon będę potrzebował ? jeżeli tak to gdzie go kupić ? jak to wygląda ? i gdzie te bluta trzeba podłączyć.

Wiązka już załatwiona

Opublikowano

Taka wiązka bedzie pasować , wszystko jest P&P .

Mikrofon kupujesz uzywke na ALLEGRO

AUDI A4 A5 A6 Q5 Q7 MIKROFON TELEFON 4L1035711B /E (4214487141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.