Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drogie dziewczęta, nie zalega czasami którejś z Was zwykły, przedni zderzak pod spryski? Albo radar z A lub C?

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Jeszcze dodam, że najlepiej granatowy ten zderzak.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale masz wymagania !!! .....koleżanko :wink:

Opublikowano
Ale masz wymagania !!! .....koleżanko :wink:

Kaprys. :grin:

Opublikowano

pewnie okresowy kaprys :polew:

Opublikowano

Ja mam zwykły zderzak pod spryski kolor czarny.

Opublikowano
Ja mam zwykły zderzak pod spryski kolor czarny.

Dzięki. Spróbuję poszukać granatowego w moich okolicach, jak nie znajdę to się do Ciebie odezwę.

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

pewnie okresowy kaprys :polew:

Ty masz Andy taki kolor, jaki potrzebuję. :grin:

Zderzak się łatwo zdejmuje, a ty nie masz garażu. Nie schowasz się. :decayed:

Opublikowano

mam:decayed: ale nie oddam:grin:

Miałem zmieniać na S-line ale czym dłużej patrzę na te S tym bardziej mi się nie podobają:shock3:

Opublikowano

No lepiej chyba w zderzak RSowy polecieć jak Wojtsen ;)

Opublikowano

Ma ktoś na zbyciu listwę w kokpit z chromem ? chętnie odkupię.

Opublikowano
Drogie dziewczęta, nie zalega czasami którejś z Was zwykły, przedni zderzak pod spryski? Albo radar z A lub C?

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Jeszcze dodam, że najlepiej granatowy ten zderzak.

Ja mam i oddam w dobre ręce za grosze czarny z klapkami ;)

Opublikowano
Drogie dziewczęta, nie zalega czasami którejś z Was zwykły, przedni zderzak pod spryski? Albo radar z A lub C?

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Jeszcze dodam, że najlepiej granatowy ten zderzak.

Ja mam i oddam w dobre ręce za grosze czarny z klapkami ;)

To Ty Jarek żyjesz? Nie wierzę. Nie odpisujesz na maile i PW. Myślę, że zaginąłeś a Twoja małżonka wyprzedaje Twoje cacko po kawałku. Więc nie, nie kupię od Pani, Pani Darecowa kawałka ślicznotki Pani męża, bo jak się Jarek znajdzie, to będzie na mnie zły. Do widzenia Pani.:hi:

Opublikowano

Marcin, Jarek jeszcze żyje, tylko co to za życie gdy pracować się zachciało :decayed: dla "koleżanek" czasu na forum już nie ma :thumbdown:

Opublikowano

Widział może ktoś gdzieś schemat/instrukcję jak zdemontować pedał sprzęgła w b8?

Opublikowano

Nie jest czasem tak jak w Pasku B6, że od strony grodzi i podszybia cza się dobrać ?

Opublikowano

Zamienie komplet siwych klamek podświetlanych na czarne. Mogą być bez lampek byle był otwór na światełko ;)

Pw

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

ewentualnie kupie czarne z otworem na światełko;)

Opublikowano

Ja Ci mogę tanio sprzedać 2 przednie, bez otworu na lampki. Tylne jak będę miał czas wymienić na podświetlane ;)

Opublikowano

Pytanie za 100pkt.Czy mozna kupic osobno klosze do bixenonow oraz gorne mocowanie lampy?

Mam tanio do wziecia takie lampy,ale sa troszke porysowane i nie maja gornych mocowan.

Opublikowano

Kurcze jak by szkla się dało kupić to by była bajka :)

Opublikowano

Lewe szkło mogę odsprzedać ma malusieńkie otarcie na samym dole ale po założeniu nie powinno być widać :wink:

Opublikowano

Może da się spolerować jak są małe ryski ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.