Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też na Motulu i też co 15 tys. Kupowałem u PL dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Wie ktos moze jak zdemontowac ten emblemat z galki zmiany biegow by go nie uszkodzic? Chcialbym go przerzucic do nowej galki bo tam mam pekniety a nie chcialbym zniszczyc i tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=mumen

[/color]Panowie, wymieniał ktoś poduchę pod silnik, tą z kabelkiem, jaki powinna mieć numer 2.0 TDI bo na Allegro to większość 8K0199381 a w ETCE jest kilka rodzajów i każda ma inną końcówkę z literkami, jaką szukać ?? Czy te literki nie mają znaczenia ??

Coś takiego podejdzie Poduszka podpora łapa silnika Audi A4 8K0199381 (4263683210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

??

Ja u siebie wymieniłem i z tego co pamiętam i o ile dobrze sobie to wykombinowałem ETKA pokazuje numer na komplet poduszka+łapa. Sama poduszka ma inny numer i wiem że szukałem 8K0 w końcu trafiły mi sie poduchy z rozbitej A5 z minimalnym,ale numer zaczynał się od 8D0...poducha pasuje idealnie, nie ma żadnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ile przewodów trzeba pociągnąć pod ACC skąd i dokąd bo mam rozebrane autko (przeciągam wiązkę do pdc) i przy okazji puściłbym wiązkę pod ACC bo w przyszłości zakładam tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie:hi:

Mam u siebie problem z nawigacją. Nie wiem do końca czy jest on software'owy, czy hardware'owy. Stawiam na ten drugi. Mianowicie chodzi o to, że podczas używania nawigacji samoczynnie pokazuję mi się ten kursor, którym sterujemy joystickiem. Włącza się samoczynnie i wariuje, w sensie, że sam sobie "lata" po mapie. Może to być jakieś, nie wiem, zwarcie w pokrętle? Chodzi o to, że jak przekręcę pokrętłem, żeby zrobić zoom, to kursor sam się pokazuje, nacisnę przycisk "return", żeby zniknął, ale za chwile znowu się pojawia i sam "lata" po mapie. Spotkał się ktoś z was z takim przypadkiem? Da radę jakoś rozebrać rozebrać to pokrętło z joystickiem, oczywiście o ile w tym tkwi problem?

Z góry dzięki za pomoc

Pozdro:wink:

Panowie ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie:hi:

Mam u siebie problem z nawigacją. Nie wiem do końca czy jest on software'owy, czy hardware'owy. Stawiam na ten drugi. Mianowicie chodzi o to, że podczas używania nawigacji samoczynnie pokazuję mi się ten kursor, którym sterujemy joystickiem. Włącza się samoczynnie i wariuje, w sensie, że sam sobie "lata" po mapie. Może to być jakieś, nie wiem, zwarcie w pokrętle? Chodzi o to, że jak przekręcę pokrętłem, żeby zrobić zoom, to kursor sam się pokazuje, nacisnę przycisk "return", żeby zniknął, ale za chwile znowu się pojawia i sam "lata" po mapie. Spotkał się ktoś z was z takim przypadkiem? Da radę jakoś rozebrać rozebrać to pokrętło z joystickiem, oczywiście o ile w tym tkwi problem?

Z góry dzięki za pomoc

Pozdro:wink:

Panowie ktoś pomoże?

Mozliwe ze to pokretło ( joystick) , najlepiej sprawdzic od kogos na podmianke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś czy ta wiązka podejdzie do b8 na przód do PDC ? numer ten sam tylko literka zamiast A jest E

AUDI A4 8K B8 WIĄZKA PDC 8K0 971 095 E 8K0971095E (4246282557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ewentualnie czy ta podejdzie ?

AUDI A4 A5 Q5 8K 8T 8R INSTALACJA PDC PRZÓD (4260570992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to chyba od Q5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś czy ta wiązka podejdzie do b8 na przód do PDC ? numer ten sam tylko literka zamiast A jest E

AUDI A4 8K B8 WIĄZKA PDC 8K0 971 095 E 8K0971095E (4246282557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ewentualnie czy ta podejdzie ?

AUDI A4 A5 Q5 8K 8T 8R INSTALACJA PDC PRZÓD (4260570992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to chyba od Q5

Widze ze konkretna lipa z wiazkami sie zrobila na aledrogo !

Ja zakupilem z takim numerem: 8K0 971 095 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taki numer ma być teoretycznie, ale nie wiem czy ta od Q5 czasami nie podejdzie hmm :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę looknąć to zapraszam :wink:

http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/b8-caha-czarna-lalunia-273058/

wydech od S4 się u mnie pojawił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś schemat podłączenia ACC bo forumowy gdzieś wcieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się wyjąć spryskiwacze reflektorów bez zdejmowania zderzaka? Wyjmując tylko lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o esp. Wymieniłem przycisk przy lewarku. Miałem tam tylko przycisk esp teraz założyłem przycis esp i pdc przód. pasowało oczywiści 1 do 1. poskładałem i Ok. Ale wczoraj jadąc autem zauważyłem że podczas jazdy powyżej jakijś tam prędkości nie mogę wyłączyć esp/asr dopiero jak zwolnię albo jak auto stoi. Wtedy jak wyłączę świeci kontrolka że jest wyłaczone ale jak przekroczę tą prędkość to się wyłącza.

teraz moje pytanie. czy to normalne? nie sprawdzałem tego wcześniej dopiero teraz po wymianie przycisków. Może to wina nowego przełącznika inaczej trzeba podpiąć piny w tym przycisku. Wydaje mi się to dziwne że esp się samo wyłącza albo że powyżej jakiejś prędkości nie mogę go włączyć. Zapala się kontrolka i zaraz gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o esp. Wymieniłem przycisk przy lewarku. Miałem tam tylko przycisk esp teraz założyłem przycis esp i pdc przód. pasowało oczywiści 1 do 1. poskładałem i Ok. Ale wczoraj jadąc autem zauważyłem że podczas jazdy powyżej jakijś tam prędkości nie mogę wyłączyć esp/asr dopiero jak zwolnię albo jak auto stoi. Wtedy jak wyłączę świeci kontrolka że jest wyłaczone ale jak przekroczę tą prędkość to się wyłącza.

teraz moje pytanie. czy to normalne? nie sprawdzałem tego wcześniej dopiero teraz po wymianie przycisków. Może to wina nowego przełącznika inaczej trzeba podpiąć piny w tym przycisku. Wydaje mi się to dziwne że esp się samo wyłącza albo że powyżej jakiejś prędkości nie mogę go włączyć. Zapala się kontrolka i zaraz gaśnie.

Tak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się wyjąć spryskiwacze reflektorów bez zdejmowania zderzaka? Wyjmując tylko lampy.

Raczej nie ma szans :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły giguś:facepalm:

Widowiskowo dość, ale zabawa na tor a za taką trasę na mieście zabrać prawko to mało. Chyba brakło by paragrafu za taki wyczyn, niektórzy czują chyba w sobie boga albo tatko wbił się na euroosła i kaska we łbach zlekka zlaszowala sianko :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że przejechał chyba pół Warszawy i zero patrolu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu jeździ na czuja, w najlepszym wypadku efekt będzie taki że zawinie się na jakimś słupie, w najgorszym rozwali kogoś innego.

Normalnie motorynka poniosła chłopczyka:facepalm:

A najlepsze są komentarze pasażera, gościu ma pare kilo szczęścia w portkach:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak odpowiedzialności... Najlepsze będzie drzewo bo lampa to za mało!

Oby tylko nie wpasował sie w przystanek pełen ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...