Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Latam juz 3 dzien.

Dzisiaj zrobilem trase 600 km i wszytsko ok:wink:

Nie wiecie czy mozna jakos przeszczepic roletki okien tylnych do innych boczkow?

Kupilem fotele s4 alkantara ale sa bez roletek.

Zona oznajmila, ze albo przeloze roletki albo fotele to sobie moge zamontowac....w garazu:grin::grin:

Pomocy:wink::wink:

Lepiej przeszczepić alkantare w boczku.

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

No chyba, że S4 się czymś różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Latam juz 3 dzien.

Dzisiaj zrobilem trase 600 km i wszytsko ok:wink:

Nie wiecie czy mozna jakos przeszczepic roletki okien tylnych do innych boczkow?

Kupilem fotele s4 alkantara ale sa bez roletek.

Zona oznajmila, ze albo przeloze roletki albo fotele to sobie moge zamontowac....w garazu:grin::grin:

Pomocy:wink::wink:

Lepiej przeszczepić alkantare w boczku.

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

No chyba, że S4 się czymś różnią.

Przeszczep też nie taki prosty, zgrzane porządnie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobre :). Faktycznie lepiej przełożyć wypełnienia, ale tak jak Bogdan pisze to nie tak hop siup, są zgrzane i wycięcie to jeszcze, gorzej z wstawieniem, wypełnienia, caly boczek i jeszcze inne fragmenty z którymi są połączone są z innych materiałów i nie da się pospawać bo różne materiały się nie łączą. Trzeba część zespawać a część skleić to taka manufaktura. Jak co to mam na sprzedaż tylne boczki z alkantarą i roletami :). Sprzedaj te bez roletek troszkę dołożysz i załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam juz 3 dzien.

Dzisiaj zrobilem trase 600 km i wszytsko ok:wink:

Nie wiecie czy mozna jakos przeszczepic roletki okien tylnych do innych boczkow?

Kupilem fotele s4 alkantara ale sa bez roletek.

Zona oznajmila, ze albo przeloze roletki albo fotele to sobie moge zamontowac....w garazu:grin::grin:

Pomocy:wink::wink:

Lepiej przeszczepić alkantare w boczku.

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

No chyba, że S4 się czymś różnią.

Robiles moze u siebie?

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

zrob przeszczep żony :grin:

Hmm....dales mi do myslenia na weeeekend:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie testował ktoś ?

Gen3 20W H11 H8 H9 Cree LED Headlight Conversion Kit 6000K 2400Lm CREE Chip White Car Fog Light Lamp-in Lights & Indicators from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com

Jeśli CREE prawdziwe, a ponoć tak (patrząc na foty to faktycznie jak XM-Lka wygląda), to warto rozważyć, bo te diody mają jedną z najlepszych efektywności. Barwa też jest świetna, na chacie mam jedną taką zabawkę odkąd tylko się pojawiły na rynku. Poza tym konstrukcja ciekawa z radiatorem, bo jako jedyna ma szanse na to, że te diody nie będą padały jak muchy :)

Mam podobne,ale oprocz radiatora maja male wentylatorki.Jestem zadowolony-zadnych bledow nie wywala,dziala doswietlanie zakretow a barwa tez jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć przy sobocie. Tak się zastanawiam, czy jest możliwe założenie do dwulitrowego traktora tipronika? Teraz mam manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

no tak ale w zasadzie musze kupic cala ramke zegarow bo samego plastiku pod 7 cali przy ekranie mmi nie kupie, tak?

Nie kupisz :wink:

jeszcze dwa pytania w temacie - jaki numer maja miec te ramki pod 7 cali? z tego co poszukalem na allegro to wszystkie sa 8k1 857 186. i czy ramka z A5 podejdzie do polifta a4? konkretnie to o ta mi chodzi

RAMKA LICZNIKA AUDI A4 A5 8K0 8K1857166 (4431118676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie z wyjatkiem eibacha zeby zejsc te 3 cm ?

Eibach raczej odpada bo przod zawsze wyzej stoi od tylu:kwasny:

j6ze3Br.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie z wyjatkiem eibacha zeby zejsc te 3 cm ?

Eibach raczej odpada bo przod zawsze wyzej stoi od tylu:kwasny:

http://i.imgur.com/j6ze3Br.jpg

Paletę cementu na dach. :wink:

A serio, to super z tymi felami wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

no tak ale w zasadzie musze kupic cala ramke zegarow bo samego plastiku pod 7 cali przy ekranie mmi nie kupie, tak?

Nie kupisz :wink:

jeszcze dwa pytania w temacie - jaki numer maja miec te ramki pod 7 cali? z tego co poszukalem na allegro to wszystkie sa 8k1 857 186. i czy ramka z A5 podejdzie do polifta a4? konkretnie to o ta mi chodzi

RAMKA LICZNIKA AUDI A4 A5 8K0 8K1857166 (4431118676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Patrząc po numerze tej ramki to raczej A4 typowo, A5 maja numer na początku 8T. Bogdan Proximpuh zmieniał u siebie, zapytaj może potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amor nie jest od wysokości, sprężyny od tego są :facepalm:

jak nie dostosujesz amortyzatora do sprężyny to go zniszczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

no tak ale w zasadzie musze kupic cala ramke zegarow bo samego plastiku pod 7 cali przy ekranie mmi nie kupie, tak?

Nie kupisz :wink:

jeszcze dwa pytania w temacie - jaki numer maja miec te ramki pod 7 cali? z tego co poszukalem na allegro to wszystkie sa 8k1 857 186. i czy ramka z A5 podejdzie do polifta a4? konkretnie to o ta mi chodzi

RAMKA LICZNIKA AUDI A4 A5 8K0 8K1857166 (4431118676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ta jest na 6,5", numeru nie znam, ale np ta powinna być ok

RAMKA LICZNIKA NAVI 8K1857186AA AUDI A4 2012- (4382614695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 OSLONA LICZNIKA RAMKA KONSOLA 8K1857186AA (4426771295) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A5 ma inną ramkę, można też spasować, ale to już wyższa szkoła jazdy łącznie z obudową licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiej grubość przewody pod wtyki do foteli 0,5 czy 1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

2 gniazda mam zamówione nie wiem czy ten sam numer ale kolorem pasujące do mojego.

Jeszcze pytanie cos kryje się pod poniższym:

+ 000 979 134 E (zestaw 5 przewodów 1mm^, pin 2.8) - 2 przewody na fotel do zasilania elektryki lędźwi

Czy to jest jakiś zestaw gotowych przewodów, bo w ASO proponowano mi przewód np 1mm zakończony pinami cena ok 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos szukał to mam na zbyciu gniazda z foteli elektrycznych, obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

2 gniazda mam zamówione nie wiem czy ten sam numer ale kolorem pasujące do mojego.

Jeszcze pytanie cos kryje się pod poniższym:

+ 000 979 134 E (zestaw 5 przewodów 1mm^, pin 2.8) - 2 przewody na fotel do zasilania elektryki lędźwi

Czy to jest jakiś zestaw gotowych przewodów, bo w ASO proponowano mi przewód np 1mm zakończony pinami cena ok 20zł.

Potrzebujesz 4 szt. PINÓW do gniazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam gdzies wiazke grzanych i elektrycznych foteli.

Kompletna o ile dobrze pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...