Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jaka jest procedura odblokowania ukrytego menu w 3G+ ? Ewentualnie na którym kanale ustawia się loga startowe w 3G+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jaka jest procedura odblokowania ukrytego menu w 3G+ ? Ewentualnie na którym kanale ustawia się loga startowe w 3G+ ?

Tak samo jak w 3G HIGH :wink: logo usTawiasz w ZIELONYM MENU

mmi_hm_main_car_carcodingvehicle_RSmodel_screen.png

mmi_hm_main_car_carcodingvehicle_RSmodel.png

mmi_hm_main_car_carcodingvehicle_Smodel.png

mmi_hm_main_car_carcodingvehicle_screen_update.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie w B8 jakos "zasymulowac" wlaczenie zaplonu inaczej niż przez wkladanie kluczyka? Mam problem z pewnymi zabezpieczeniami, ktore by ponownie aktywowac musze wlaczyc zaplon 5 razy w ciagu 5 sekund a przy uzyciu opcji jaka jest w b8 technicznie mi nie wychodzi by zrobic to tak szybko...

podpowie ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jaka jest procedura odblokowania ukrytego menu w 3G+ ? Ewentualnie na którym kanale ustawia się loga startowe w 3G+ ?

VCDS/Hidden Menu Mods Updated For Facelift 2013 B8.5's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnośnie foteli:

Czy fotele z 11r Avant podejdą do sedna 08 rok ? Wiem że z avanta podchodzą ale czy jest jakaś różnica rocznikowa.

Dokładnie chodzi mi o te fotele:

AUDI A4 8K B8 AVANT FOTELE KANAPA S-LINE ALCANTARA (4421422732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy lepiej brać coś takiego:

Archiwalne: Audi A4 S4 B8 fotele skórzane alakantra Legnica

Tylko pewnie boczki od S4 nie podejdą do A4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba modele podejdą, te pierwsze fajne, tylko szkoda ze nie mają full elektryki. Ostatnio znajomy wyszukał taki komplet z elektryką i boczkami z rączkami w skórze, wszystko szyte białą nicią. Rok 2014 jak nowe. Może warto poszukać.

Ja poluję na kremowo czarne z białymi wężykami, ale musiały by być igiełki bo to full skóra a nie lubię jak jest ponaciągana i pomarszczona, to absolutnie dyskwalifikuje tapicerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2pcs Audi A4 B8 A5 Container Storage Box Bin Kit Driver Left Right Door | eBay

widzieli takie cuda?

Może zrobimy grupowe zamówienie?

I co tam będziesz trzymał... :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3:

passat?:wink:

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

widze, za sami pasjonaci...

dobra chlopaki, przyznawac sie kogo to fura!:decayed:

ktory polecial z fantazja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam błąd w silniku 5262, czy to będzie ten czujnik różnicy ciśnień do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wy też macie popiskujjący drążek zmiany biegów :P? Dzisiaj go wyjmuje i muszę opadać dokładnie co tam piska jak się silnik na dołach rusza :P

Trzeszczacy podłokietnik juz dawno zrobiłem bo mnie szlag trafiał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wy też macie popiskujjący drążek zmiany biegów :P? Dzisiaj go wyjmuje i muszę opadać dokładnie co tam piska jak się silnik na dołach rusza :P

Trzeszczacy podłokietnik juz dawno zrobiłem bo mnie szlag trafiał :P

U mnie czasami mieszek świerszczył ale jakoś go ułożyłem i przestał. A co zrobiłeś z podłokietkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierasz wszystkie plastiki na części pierwsze i plecy z tunelu. Na wszystkie miejsca łączeń naklejasz taśmę moherową od wiązek, jest z tym trochę zabawy ale całkowita cisza. Ja z kumplem kleilem ze 2h. Czemu trzeszczy, bo wytarła się warstwa płynu który zapobiega tarciu, a można go kupić jedynie w 5l bankach i tez się wytrze po pewnym czasie. Plastiki są zbyt suche u nas w autach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba modele podejdą, te pierwsze fajne, tylko szkoda ze nie mają full elektryki. Ostatnio znajomy wyszukał taki komplet z elektryką i boczkami z rączkami w skórze, wszystko szyte białą nicią. Rok 2014 jak nowe. Może warto poszukać.

Ja poluję na kremowo czarne z białymi wężykami, ale musiały by być igiełki bo to full skóra a nie lubię jak jest ponaciągana i pomarszczona, to absolutnie dyskwalifikuje tapicerkę.

A jak jest z boczkami od S4 pasuja do A4 ?

W sumie nie zależy mi na elektryce bo nawet nie będę miał kiedy wyrezać tego w aucie :/ ale zobaczymy jeszcze pośpiechu nie ma. Jak we wtorek będą ktualne te od S4 to oblukam bo to 16km odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze nie ma żadnej różnicy w boczkach. Jedynie jeśli Avant i sedan to inne roletki są w tylnych boczkach. Ewentualnie Avant nie będzie miał przycisku do otwierania klapy no i niektóre mają miejsce na wyłącznik alarmu (boczek kierowcy). Trafiłem na poliftowe kiedyś boczki i miały dwa kołki inaczej rozmieszczone, nie pasowały do drzwi ale trzymały się i bez nich dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 3G high , klima 1-strefowa i znikło mi pojawianie sie na MMI zmiany temp i siła nawiewu , jakiś czas temu włączałem przez VCDS Wentylacje ale nie wiem czemu wywalało mi błąd w AUTO HVAC jak sie nie myle wiec postanowiłem to usunąć jak usunąłem to znikło mi pokazywanie w/w przypadków jakieś pomysły ? Czy coś przez przypadek odznaczyłem ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalało błąd bo pewnie nie masz webasto. Przeleć wszystkie kodowania wentylacji jeszcze raz, to znajdziesz błąd. Z tego co pamiętam, były tam też zmiany w adaptacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...