Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grześ, a czego Ty nie masz do B8 ?? :polew:

Opublikowano
Hmm, ale według informacji na tej stronie (i nie tylko, bo na innych też taką informację znalazłem), to do b8 2,0 TDI CAGA 143 KM są tez tarcze 320 mm

314 mm: Tarcza hamulcowa BREMBO: Audi A4 Avant (8K5, B8) (od 2007.11) 2.0 TDI 143KM | Sklep iParts.pl

320 mm: Tarcza hamulcowa BREMBO: Audi A4 Avant (8K5, B8) (od 2007.11) 2.0 TDI 143KM | Sklep iParts.pl

I o co tu teraz kaman? :kwasny: Bląd na kilku stronach? Gdzieś w necie widziałem, ze ktoś wymieniał tarcze z 2.0 TDI i oryginalnei siedziały 320 mm :kwasny:

otworz bagaznik i sprawdz, co masz na wlepie napisane:

1LT, 1LY - 314mm

1LA - 320mm

katalogiem w sklepie/sklepach bym sie nie sugerowal

mam 1lt również i wyhamować z większej prędkości się po prostu nie da.

kupię chyba komplet z 3.0tdi i myślę, że będzie lepiej.

a jeszcze pytanko jedno, czy pod heble z s4 czyli 345? wejdzie mi 17(zima ofc ;d) czy już tylko 18?

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Grześ, a czego Ty nie masz do B8 ?? :polew:

złożyłby ze dwie kolejne i to lepiej wyposażone niż niejednego z nas ;d

Opublikowano
Hmm, ale według informacji na tej stronie (i nie tylko, bo na innych też taką informację znalazłem), to do b8 2,0 TDI CAGA 143 KM są tez tarcze 320 mm

314 mm: Tarcza hamulcowa BREMBO: Audi A4 Avant (8K5, B8) (od 2007.11) 2.0 TDI 143KM | Sklep iParts.pl

320 mm: Tarcza hamulcowa BREMBO: Audi A4 Avant (8K5, B8) (od 2007.11) 2.0 TDI 143KM | Sklep iParts.pl

I o co tu teraz kaman? :kwasny: Bląd na kilku stronach? Gdzieś w necie widziałem, ze ktoś wymieniał tarcze z 2.0 TDI i oryginalnei siedziały 320 mm :kwasny:

otworz bagaznik i sprawdz, co masz na wlepie napisane:

1LT, 1LY - 314mm

1LA - 320mm

katalogiem w sklepie/sklepach bym sie nie sugerowal

mam 1lt również i wyhamować z większej prędkości się po prostu nie da.

kupię chyba komplet z 3.0tdi i myślę, że będzie lepiej.

a jeszcze pytanko jedno, czy pod heble z s4 czyli 345? wejdzie mi 17(zima ofc ;d) czy już tylko 18?

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Grześ, a czego Ty nie masz do B8 ?? :polew:

złożyłby ze dwie kolejne i to lepiej wyposażone niż niejednego z nas ;d

Powinny wejść, ja miałem na ori 17 w zimę i było ok, z tego co wiem to Grzesiek też miał na 17 zimówkach

Opublikowano
Panowie, ktoś ma na zbyciu przycisk start engine. Chętnie odkupie.

cos tam mam :wink:

Napisz mi za ile i w jakim stanie, z mojego trochę farba odprysla i chciałbym sobie wymienić.

Opublikowano

a jeszcze pytanko jedno, czy pod heble z s4 czyli 345? wejdzie mi 17(zima ofc ;d) czy już tylko 18?

zalezy od ET felgi. ja w B7 mialem 345 i na zime 17 cali ale trzeba sprawdzic bo niektore siedemnastki nie beda pasowaly

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2014 at 13:12 ----------

Panowie, jak wyglada zmiana ramki ekranu MMI w przypadku polifta z 6,5 cala na 7 cali? trzeba wymienic ta cala ramke, ktora jest przy zegarach?

Opublikowano

Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

Opublikowano
Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

no tak ale w zasadzie musze kupic cala ramke zegarow bo samego plastiku pod 7 cali przy ekranie mmi nie kupie, tak?

Opublikowano

Panowie. Ma ktos "pod reka" numer bagnetu "serwisowego" oleju do B8 2.0 TDI CAHA ?

Opublikowano

Panowie testował ktoś ?

Gen3 20W H11 H8 H9 Cree LED Headlight Conversion Kit 6000K 2400Lm CREE Chip White Car Fog Light Lamp-in Lights & Indicators from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com

Jeśli CREE prawdziwe, a ponoć tak (patrząc na foty to faktycznie jak XM-Lka wygląda), to warto rozważyć, bo te diody mają jedną z najlepszych efektywności. Barwa też jest świetna, na chacie mam jedną taką zabawkę odkąd tylko się pojawiły na rynku. Poza tym konstrukcja ciekawa z radiatorem, bo jako jedyna ma szanse na to, że te diody nie będą padały jak muchy :)

Opublikowano

Nie szuka ktos z Was rotorow w 19 z oponami?

Kupilem dla siebie ale jednak za male dla mnie do b8:kwasny:

Opublikowano
Nie szuka ktos z Was rotorow w 19 z oponami?

Kupilem dla siebie ale jednak za male dla mnie do b8:kwasny:

Wojtek daj mi wiecej info na PW :)

Opublikowano
Nie szuka ktos z Was rotorow w 19 z oponami?

Kupilem dla siebie ale jednak za male dla mnie do b8:kwasny:

ja tez jestem zainteresowany

Opublikowano

Jestem akurat w drodze do Wawy, jutro cos ogarne.Generalnie stan ok.Jakies normalne slady uzytkowania.Dwie opony igla, dwie troche gorsze.Gumy 255/35/19.

Chetnie zamienie sie na jakies ori 20 .

Opublikowano
Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

no tak ale w zasadzie musze kupic cala ramke zegarow bo samego plastiku pod 7 cali przy ekranie mmi nie kupie, tak?

Nie kupisz :wink:

Opublikowano
Jestem akurat w drodze do Wawy, jutro cos ogarne.Generalnie stan ok.Jakies normalne slady uzytkowania.Dwie opony igla, dwie troche gorsze.Gumy 255/35/19.

Chetnie zamienie sie na jakies ori 20 .

Jakie ET tych rotorow? To są z a4 czy innego modelu?

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

no tak ale w zasadzie musze kupic cala ramke zegarow bo samego plastiku pod 7 cali przy ekranie mmi nie kupie, tak?

Nie kupisz :wink:

Słabo. Thx za info

Opublikowano

Z a5. Et 33

Opublikowano

Z taka oponą 255 to moze być trochę ciasno, co ...

Opublikowano

Latam juz 3 dzien.

Dzisiaj zrobilem trase 600 km i wszytsko ok:wink:

Nie wiecie czy mozna jakos przeszczepic roletki okien tylnych do innych boczkow?

Kupilem fotele s4 alkantara ale sa bez roletek.

Zona oznajmila, ze albo przeloze roletki albo fotele to sobie moge zamontowac....w garazu:grin::grin:

Pomocy:wink::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.