Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/290612-wyswietlacz-kolorowy-licznika-audi-a4-a5/

To da się wymienić czerwony fis na kolorowy bez zmiany całego licznika? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/290612-wyswietlacz-kolorowy-licznika-audi-a4-a5/

To da się wymienić czerwony fis na kolorowy bez zmiany całego licznika? :eusathink:

Jak się da, to już jest mój :decayed: Ale nie liczyłbym na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/290612-wyswietlacz-kolorowy-licznika-audi-a4-a5/

To da się wymienić czerwony fis na kolorowy bez zmiany całego licznika? :eusathink:

Jak się da, to już jest mój :decayed: Ale nie liczyłbym na to.

Wzialem i bede probowal. Dam znac czy zabangla.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to nie mozna przełożyć samego fisa, jak już Ci sie uda ogarnąć to może byc jakas większa rzeźba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to nie mozna przełożyć samego fisa, jak już Ci sie uda ogarnąć to może byc jakas większa rzeźba.

No wlasnie szukalem wazedzie ale nie ma nic. Ale sobie pomyslalem, ze sprobuje. Porownam gniazda i zobacze. Niby sam wyswietlacz ale czerwony to dot matrix a kolorowy lcd. Nie ma rozpiski pinow itd. Ale sprawa jest prosta. Jak gniazda bede sie pokrywac to zakladam i podlaczam na test. A jak nie to bede mial kolorowy wyswietlacz w zapasie ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś więcej coś na ten temat napisać ? Co to daje , gdzie się montuje , czy to jest cały zestaw czy jeszcze trzeba coś dokupić ?

http://allegro.pl/8k0051889a-audi-a4-a5-instalacja-gsm-asystent-plus-i4639946523.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System polozenia pojazdu Gsm :) do tego brakuje jeszcze kilka częsci

Swego czasu pytałem o to w ASO, jest abonament do tego a cena chora ;) nie wiem czy czasem tego nie wycofali

Potrzeba jeszcze zestaw 4E0 051 889

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, Damian tam są inne wtyki, inne podświetlanie matrycy, najprawdopodobniej fis czerwony jest sterowany z systemu zegarów. Mogę sie mylić. Ale sprawdź bez rezaczy świat poszedł by na psy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, Damian tam są inne wtyki, inne podświetlanie matrycy, najprawdopodobniej fis czerwony jest sterowany z systemu zegarów. Mogę sie mylić. Ale sprawdź bez rezaczy świat poszedł by na psy ;)

Mam tylko zdjęcie wyświetlacza kolorowego z gniazdem, szczerze to nie szukałem takiego samego ale od fisa czerwonego, ale i tak planuje rozebrać swój obecny jak już będę miał u siebie ten kolorowy. Dokładnie, podejrzewam też, że sterowanie (podświetlenie i samo wyświetlanie) jest inne w obu przypadkach, ale co tam mi szkodzi sprawdzić. Koszta w sumie niewielkie, a przekonać się można. Jeśli podpasi to zawsze to tańsze rozwiązanie niż zmiana całego licznika, plus CP i korekta licznika. Gdyby były jakieś schematy samego licznika można by prześledzić schematycznie i porównać. Ale wątpię czy aż tak szczegółowe schematy można znaleźć w sieci. Chyba że ktoś ma to chętnie prześledzę. Niemniej jednak sprawdzę to organoleptycznie ;) a jak licznik wystrzeli w kosmos po podłączeniu nowego wyświetlacza wtedy i tak będę miał kolor bo zmienię już cały licznik na nowy taki kolorowym fisem :grin: . We will see ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy za alu ROTOR 19x8.5xET43 (orginalne nowe w pudełeczkach :) ) 6800zł to dużo czy mało????

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro były po 4800zł za 4500zł jak dzwoniłem do zabrania z tym że bez FV. Gdzieś z okolic Gliwic nawet nie wiem czy nie Knurów (okolice Mirona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro były po 4800zł za 4500zł jak dzwoniłem do zabrania z tym że bez FV. Gdzieś z okolic Gliwic nawet nie wiem czy nie Knurów (okolice Mirona)

ale to nówki czy używki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliknął bym od razu ale...

od dzisiaj jestem już dezerterem bez 4 :facepalm:

szukam teraz jakiejś taniej A4Q do 10k aby nie wyjeb..li z klubu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...