Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

wycinasz otwór i na górę listwa maskująca.

Problem jak na razie w tym że od środka boczka idzie specjalny biały plastik który ma mocowania śrub do rolety a w zwykłym boczku ten plastik tego nie ma, a to raczej rzecz nie do kupienia, brak na tym numeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jak masz roletki do włożenia i maskujące osłonki to można się pokusić żeby to przerobić, ale generalnie komplet boczków można wyszukać za 300 zł wiec nie wiem czy jest sens. Gorzej z sedanem to jest zupełnie inny temat, znaleźć roletki z boczkami to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja bym polował na boczki.

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz roletki do włożenia i maskujące osłonki to można się pokusić żeby to przerobić, ale generalnie komplet boczków można wyszukać za 300 zł wiec nie wiem czy jest sens. Gorzej z sedanem to jest zupełnie inny temat, znaleźć roletki z boczkami to masakra.

Znalazłem boczki z roletami za pół darmo ale boczki są w jasnym kolorze więc w grę wchodzi tylko przekładka rolet.

Osobiście do sedana znalazłem kilka boczków z roletami a do avanta rzadko można trafić, jakieś bydle mi podkupiło ostatnio na Aledrogo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tych białych plastików nie da rady przełożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę że jak by się trochę pobawić to by się dało, zastanawiam się czy się w to bawić :eusathink: najprościej by było przełożyć całe boczki a zaoszczędzony czas przeznaczyć na wypicie piwa :) z drugiej strony łatwe życie to nudne życie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Autodiagnozie zakładali do przyciemnienia takie ramki, się je w okno od środka wkłada. dodatkowy plus to że owady nie wlatują jak się szybę uchyli. Podobno są do każdego auta dopasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj taki hit...Panowie ktoś pomoże w potrzebie

czujniki poziomowania dzialaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak działają...jeżeli chodzi o to czy soczewki się przestawiają góra/dół

Edytowane przez Kaju77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01539 - Headlights Not Adjusted 01539 - Headlights Not Adjusted: No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Possible Symptoms

  • Headlight Adjustment disabled
  • Malfunction Indicator Light (MIL) active
Possible Causes
  • Headlight Adjustment not performed
  • Aftermarket Suspension installed (i.e. lowered Suspension)
  • Level Sensor Readings out of Range
  • Level Sensor(s) faulty
  • Level Sensor Mounting damaged/faulty
Possible Solutions
  • Perform Headlight Adjustment
  • Check Level Sensors
  • Check Level Sensor Mounting

Przyjzyj sie dokladnie czy się ruszają przy uruchamianiu. Wydaje mi się że to będzie wina czujnika z przodu lub z tylu. Mozesz sprobowac zrobic tez adaptacje.

Headlight Adjustment

[select]

[55 - Xenon Range]

[basic Settings - 04]

Group 001

[Go!]

Activate the Basic Setting.

[ON/OFF/Next]

  • The meas. block field now shows "Wait" and should switch to "Adjust Headlights" then (this may take up to 10 seconds).
  • Adjust the headlights using their manual adjusting screws as referenced against a suitable aiming target.

[ON/OFF/Next]

The adjustment should now be learned.

[Done, Go Back]

Don't forget to check/clear fault codes afterwards.

[Close Controller, Go Back - 06]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gibo, temat oje...ny! Trzeba było je ponownie wykalibrować. Ale pojawiają się kolejne hity, błąd P2102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to juz cos od przepustnicy chyba w jakim sterowniku jest blad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd 9124 - Jednostka sterująca przepustnicą

Edytowane przez Kaju77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Autodiagnozie zakładali do przyciemnienia takie ramki, się je w okno od środka wkłada. dodatkowy plus to że owady nie wlatują jak się szybę uchyli. Podobno są do każdego auta dopasowane.

Mam u siebie takie, kupione na jebaju. Fajna sprawa, mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz roletki do włożenia i maskujące osłonki to można się pokusić żeby to przerobić, ale generalnie komplet boczków można wyszukać za 300 zł wiec nie wiem czy jest sens. Gorzej z sedanem to jest zupełnie inny temat, znaleźć roletki z boczkami to masakra.

Znalazłem boczki z roletami za pół darmo ale boczki są w jasnym kolorze więc w grę wchodzi tylko przekładka rolet.

Osobiście do sedana znalazłem kilka boczków z roletami a do avanta rzadko można trafić, jakieś bydle mi podkupiło ostatnio na Aledrogo :facepalm:

Mam tylne boczky s roleta, material mozna zamienit za twoju skore, lub alkantare. Sprzedam za 250 Zl + przesilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanko z innej beczki. Łatwo jest pociągnąć przewód do drzwi? Tam są jakieś kostki w słupku, dużo roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie niewygodnie trzeba sie trochę pomęczyć, a do czego chcesz te kabelki ciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...