Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie od dwóch dni na żadnym :/ kodowanie czy zielone menu? A na którym wyświetla ?

Jak radio włączone to wyświetla zależy co się wciśnie, jak płyty słuchałem to chyba nie wyskakiwało. Głównie radia słucham a i nie grzebie na climatroniku co chwilę więc nie pamiętam kiedy nie wyskakiwało.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany cos mi się panelem Klimy dzieje bo pomimo włączania nawiewow nic nie wyświetla się na ekranie. Czuć ze nawiewy sterują się i temp tez, ale wizualizacji na ekranie nie ma:/ kodowalem ostatnio ADSa, możliwe ze coś w zielonym menu popieprzylem? Nie przypomina sobie nic takiego ale kto wie? Błędów nie ma w ogole.

Panowie, pomozecie?

raczej na 100% zmieniłeś w zielonym menu w ubiegłym roku też tak zrobiłem i chyba przez dwa tygodnie tego szukałem, jak znajdę to to Ci prześlę, chodzi o wysuwający się ekran od wyboru temperatury i siły lub kierunku nadmuchu?

Opublikowano

Rozkminił może ktoś temat sterowania piosenkami lewym pokrętłem kierownicy, tzn by przełączać piosenki a nie wybierać z listy?

Właśnie mi tez strasznie tego brakuje, w A4 B7 to miałem i było mega wygodne.

Poruszalem juz kiedyś ten temat i Grzesiu WRClaguna mówił, ze się nie da, chyba ze od tamtego czasu się zmieniło cos ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Panowie,włącznik świateł,jak sie go wcisnie,co sie robi?

Opublikowano

Pany cos mi się panelem Klimy dzieje bo pomimo włączania nawiewow nic nie wyświetla się na ekranie. Czuć ze nawiewy sterują się i temp tez, ale wizualizacji na ekranie nie ma:/ kodowalem ostatnio ADSa, możliwe ze coś w zielonym menu popieprzylem? Nie przypomina sobie nic takiego ale kto wie? Błędów nie ma w ogole.

Panowie, pomozecie?

raczej na 100% zmieniłeś w zielonym menu w ubiegłym roku też tak zrobiłem i chyba przez dwa tygodnie tego szukałem, jak znajdę to to Ci prześlę, chodzi o wysuwający się ekran od wyboru temperatury i siły lub kierunku nadmuchu?
Dokładnie o to chodzi. W zielonym menu mam w carmenuoperation aircondition ustawione na 7. Gdybyś cos znalazł to będę bardzo happy:).

Znalezione:)

Na przyszlosc podaje ścieżkę car/cardevicelist/aircondition(zaznaczone)

Dzięki za pomoc:)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Jak wcisniesz i przekrecisz to wyjmiesz.

Opublikowano

Czyli jak w B7

Dzwoni mi taki łoś i mowi,ze wciska i nic sie nie dzieje,pewnie zepsuty :decayed:

Opublikowano

Teraz już nie mam pewności jak w B8.Ale B6 i 7 się tak wyciąga.[emoji12]

Opublikowano

czytałem że w b8 już chyba niestety tak łatwo się włącznika nie wyjmuje ale może coś pokręciłem :D


chłopaki jak mam akum 110 Ah i 520 A a na dole dopisek 850 A EN to ile on ma rozruchowego

bo chce kupić vartę silver 110 Ah i 920 A no i nie wiem czy to będzie dobrze ....

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

W b8 musisz do wyciągnięcia włącznika zdjąć dolna osłonę pod kierownica i od wewnątrz wypchnąć wyłącznik. Przekrecanie nic nie da.

Opublikowano

Pany cos mi się panelem Klimy dzieje bo pomimo włączania nawiewow nic nie wyświetla się na ekranie. Czuć ze nawiewy sterują się i temp tez, ale wizualizacji na ekranie nie ma:/ kodowalem ostatnio ADSa, możliwe ze coś w zielonym menu popieprzylem? Nie przypomina sobie nic takiego ale kto wie? Błędów nie ma w ogole.

Panowie, pomozecie?

raczej na 100% zmieniłeś w zielonym menu w ubiegłym roku też tak zrobiłem i chyba przez dwa tygodnie tego szukałem, jak znajdę to to Ci prześlę, chodzi o wysuwający się ekran od wyboru temperatury i siły lub kierunku nadmuchu?
Dokładnie o to chodzi. W zielonym menu mam w carmenuoperation aircondition ustawione na 7. Gdybyś cos znalazł to będę bardzo happy:).

Znalezione:)

Na przyszlosc podaje ścieżkę car/cardevicelist/aircondition(zaznaczone)

Dzięki za pomoc:)

dzisiaj rano tez znalazłem, ale widzę że już jest ok, ja miałem gorzej nie od razu zauważyłem a do tego padł mi panel i jak kupiłem inny myślałem że jest nie odpowiedni wymieniłem na następny i dalej to samo :wink:

Opublikowano

Ja pierdziule i za każdym razem CP ... Ile to siana człowiek wywali zanim dojdzie, u mnie po wymianie na kolor ekranu do dzis nie pokazuje podgrzewania foteli ... Nowy klimatronik leży ale magik nie może znaleźć odpowiedniego zaklęcia heh.

Opublikowano

W b8 musisz do wyciągnięcia włącznika zdjąć dolna osłonę pod kierownica i od wewnątrz wypchnąć wyłącznik. Przekrecanie nic nie da.

Eeeee tam mocno szarpnąłem i wyskoczył :grin:

Opublikowano

Bogdano Proximpuh dokładał :) Ale o ile wiem to tak na skróty, czyli i tak trzeba mieć kluczyk w stacyjce, więc nie jak w oryginale bezkluczykowo, ale zawsze to jakiś dodatkowy bajer :).

Opublikowano

czytałem że w b8 już chyba niestety tak łatwo się włącznika nie wyjmuje ale może coś pokręciłem :D

chłopaki jak mam akum 110 Ah i 520 A a na dole dopisek 850 A EN to ile on ma rozruchowego

bo chce kupić vartę silver 110 Ah i 920 A no i nie wiem czy to będzie dobrze ....

Prąd rozruchowy akurat masz podany wg dwóch różnych norm - stąd różne wartości.

Opublikowano

Bogdano Proximpuh dokładał :) Ale o ile wiem to tak na skróty, czyli i tak trzeba mieć kluczyk w stacyjce, więc nie jak w oryginale bezkluczykowo, ale zawsze to jakiś dodatkowy bajer :).

no i o takie dolozenie mi chodzi. moge kupic ladny panel w dobrych pieniadzach ale z dziura na przycisk - wiec jak przycisk doloze to i warto by go bylo podlaczyc. Zagadam do Bogdana, dzieki.

Opublikowano

Takie rozwiązanie jest w beemwe oryginalnie i nikt nie protestuje. :decayed:

Opublikowano

Tylko po co?

Opublikowano

po to żeby dodatkowy ruch ręką trzeba było wykonać jakby mało było wyłączać SS :polew: kolejny etap procedury startowej...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.