Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://zapodaj.net/images/aac1dd0fcaf95.png

Zniżki niby 93 % i taka cena xd

W jakich firmach macie ubezpieczenia?

Jak za darmo. :facepalm:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam z chromem od a5 i teraz muszę w deskę dorwać :D

a Ty masz black piano ori czy malowane ??

Pewnie te z lubonia ? :)

nie tu lokalnie u mnie chyba nawet na allegro nie było ;)

Opublikowano

Jak jest plastik to S LINE jak metal to zwykła klapa :)

Najlepiej spytac ( umiejetnie ;) ) sprzedającego

Opublikowano

Napisałem zobaczymy co odpisze nie mam daleko wiec jak coś się podjedzie

Opublikowano

Raczej nie S-line

Opublikowano

na moje to zwyklak :wink:

Opublikowano

plastik się po prostu dokleja na taśmie taa?

Opublikowano

Oj tam na amen tu się podgrzeje tam sie podgrzeje tu sie podwazy tam sie podwazy i odejdzie dziadostwo :P

Opublikowano

a nie lepiej żyłką jak szybę ?? :)

Opublikowano

wie może ktoś jak "badyty" otwierają drzwi w naszych autkach? rozwiercają zamek czy mają inny nowy sposób?

jeśli wiercą to mam kminę założyć klamkę z angola bez zamka. pomoże to coś? tak, tak wiem, że sam nie otworzę jak aku padnie ;)

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

wie może ktoś jak "badyty" otwierają drzwi naszych autkach? rozwiercają zamek czy mają inny nowy sposób?

jeśli wiercą to mam kminę założyć klamkę z angola bez zamka. pomoże to coś? tak, tak wiem, że sam nie otworzę jak aku padnie ;)

zadzwonie do kolegi i zaraz dam znac ;)

Opublikowano

wie może ktoś jak "badyty" otwierają drzwi naszych autkach? rozwiercają zamek czy mają inny nowy sposób?

jeśli wiercą to mam kminę założyć klamkę z angola bez zamka. pomoże to coś? tak, tak wiem, że sam nie otworzę jak aku padnie ;)

zadzwonie do kolegi i zaraz dam znac ;)

kolega prowadzi działalność "awaryjne otwieranie drzwi" ?:D

Opublikowano

zadzwonie do kolegi i zaraz dam znac ;)

Dzwoniłeś do mnie ? miałem nieodebrane :grin:

Opublikowano

bingo :grin:

Opublikowano

wie może ktoś jak "badyty" otwierają drzwi w naszych autkach? rozwiercają zamek czy mają inny nowy sposób?

jeśli wiercą to mam kminę założyć klamkę z angola bez zamka. pomoże to coś? tak, tak wiem, że sam nie otworzę jak aku padnie ;)

Kolego zamki z angola nie pomogą


bingo :grin:

:ph34r:

Opublikowano

wie może ktoś jak "badyty" otwierają drzwi w naszych autkach? rozwiercają zamek czy mają inny nowy sposób?

jeśli wiercą to mam kminę założyć klamkę z angola bez zamka. pomoże to coś? tak, tak wiem, że sam nie otworzę jak aku padnie ;)

Kolego zamki z angola nie pomogą

bingo :grin:

:ph34r:

dzięki :(

Opublikowano

Rozkminił może ktoś temat sterowania piosenkami lewym pokrętłem kierownicy, tzn by przełączać piosenki a nie wybierać z listy?

Edytowane przez sebek

Opublikowano

Rozkminił może ktoś temat sterowania piosenkami lewym pokrętłem kierownicy, tzn by przełączać piosenki a nie wybierać z listy?

i przy każdym przypadkowym przesunięciem dłonią po rolce bedzie %#$^@!#*&!@^*#( waaa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.