Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no zgadza się tylko teraz jeszcze zeby w aso nie popintolili bo w 2009 i 2012 ten sam numer a jak oni będą wieidzeć że piano ma mieć listewkę chrom :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ori piano występuje tylko z chromem.

Opublikowano

uuuuu a to ja myslałem ze do polifta całe czarne a od polifta czarne z chromem :D

no to skoro tak to gites :D dzięki Damian :)

Opublikowano

Nie black piano tylko z chromem było. Są bez chromu, ale to własna robota czyli malowane inne listwy w ten kolor. Szukasz takiego kompletu w black piano ? gdzieś tam mam chyba taki komplet.

Opublikowano

mam z chromem od a5 i teraz muszę w deskę dorwać :D


a Ty masz black piano ori czy malowane ??

Opublikowano

Piano black w deskę chyba ok 600 pln w aso stoi :kwasny: mam cały kpl ori, w deskę z Q

Edytowane przez proximpuh

Opublikowano

hehe daj jeszcze napęd quattro w gratisie i bierę :D:P

Opublikowano

Quattro też jest do wyrezania :naughty: spytaj Grześka, on rezał u siebie :) ja mam ori

Opublikowano

wszystko jest do zrobienia :D w b6 się brałem ale niestety zbyt dużo gratów trzeba wyrzucić dlatego podziękowałem :D

może jakby mi skrzynia padłą na tyle że trza nowej wtedy bym się zastanowił :D

Opublikowano

mam z chromem od a5 i teraz muszę w deskę dorwać :D

a Ty masz black piano ori czy malowane ??

Pewnie te z lubonia ? :)

Opublikowano

Panowie, ja sprzedałem komplet piano, razem z kokpitem do Gorzowa, nieopatrznie pracownik w mojej firmie zamiast wysłać za pobraniem to wysłał normalnie, konto kupującemu zblokowali na allegro za nie wywiązanie się z płatności, ten kręci że nie wiedział ze był w Niemczech, ze zapłaci itp. w końcu stwierdził że ich nie chce bo nie i odeśle, od listopada do dziś nie ma ani kasy ani listewek, skurw... jeden. Nie chce mi się jechać 300 km po sprawiedliwość, przy okazji odwiedzę typa ale jak by ktoś tam był to dam namiar, adres itp, podzielimy się na pół wartością. Jak ktoś to odzyska to oddam za 250 zł cały komplet, jest ktoś chętny.... :)

Opublikowano

A jaka miejscowość?

Opublikowano

Gorzów WLKP. Pisałem wyżej :)

Opublikowano

Szkoda że tak daleko bo sprawiedliwość by zwyciężyła.

Opublikowano

Wartość powyżej 425 pln to juz przestępstwo idź na komende zloz zawiadomienie wez meile dowody smsy zobaczysz po pierwszej wizycie dzielnicowego towar sie znajdzie

Dwa przypadki takiego cwaniactwa miałem jeden tez na Niemcy sie usprawiedliwiał oczywiście po złożeniu zawiadomina towar sie znalazł i skończyło sie kozakowanie

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Edytowane przez FPek

Opublikowano

sorry miało być 8K1853190Q

8k2 wydaje mi się że jest do anglika czyli na lewą stronę konsoli.

i jaky numer stelarza?

Opublikowano

Romek o jaki stelaż pytasz ? numer jest do listwy w deske ta listwa na wprost pasażera.

Opublikowano

aaa, chodzi mi o numer stelarza pod ramku zegarow piano S4/ RS4 lift

Opublikowano

Stelaż 8K1857735

Ramka na stelaż 8K1857186AP - czarne piano

Opublikowano

http://zapodaj.net/images/aac1dd0fcaf95.png

Zniżki niby 93 % i taka cena xd

W jakich firmach macie ubezpieczenia?

Edytowane przez nYgus9928

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.