Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 Fault Found:

00463 - Control Module for Digital Sound Package (J525)

004 - No Signal/Communication

C107E 54 [137] - Missing Calibration / Basic Setting

Nie wiem co to znaczy, nie miałem vcds´a w życiu w rekach :facepalm:

:grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed::tongue4: Mam od tego ludzi. Najlepszych w PL :thumbup1:

Opublikowano

Fajnie ze Was rozbawiłem, ale to są moje debiuty z VCDS tak ze proszę o wyrozumiałość...

Opublikowano

Kaju ty nie myśl za dużo, oni do mnie się śmieją :grin:


OK, ale co oznaczają te błędy to żaden nie podpowie? :naughty:

Opublikowano

Generalnie światła działają, poziomuja się tylko ten komunikat na FIS no i błędy, które przedstawiłem wcześniej.

Opublikowano

Lepiej juz nic ruszaj, bawiłes sie kodowaniem i stad te błedy .


Wroc do poprzedniego nagłosnienia w RADIO 56

00463 - Moduł sterowania Digital Sound Package (J525)
004 - Brak sygnału / Komunikacja

Opublikowano

Chodzi o to ze ktoś pogrzebał przede mną...ja tylko odczytałem błędy. Jest opcja ze coś się uwaliło? Czy przykładowo mogę skopiować kodowanie z mojego auta i odpowiednio przekodować w aucie z błędem?

Wroc do poprzedniego nagłosnienia w RADIO 56

00463 - Moduł sterowania Digital Sound Package (J525)

004 - Brak sygnału / Komunikacja

A tak bardziej po chłopsku?
Opublikowano

w RADIO 56 masz zle zakodowane system nagłosnienia .

Musisz wrocic do standard .

Wszystko masz w podpowiedziach VCDS .

Opublikowano

Dzięki, zastosuje się.

A z lampami mogę spróbować tak jak pisałem?

Opublikowano

Panowie czy da się w tym pindolonym fisie zmeinic by rolka lewa w kierownicy multifunkcyjnej, zmianieła stacje lub piosenkę tak jak w b6 odrazu a nie wyskakiwała lista i trza wciskać rolkę .... :facepalm:

Podbijam - też mnie to denerwuje. Da się to zmienić? Stawiam że nie, ale może... ;)

Opublikowano

Panowie czy da się w tym pindolonym fisie zmeinic by rolka lewa w kierownicy multifunkcyjnej, zmianieła stacje lub piosenkę tak jak w b6 odrazu a nie wyskakiwała lista i trza wciskać rolkę .... :facepalm:

Podbijam - też mnie to denerwuje. Da się to zmienić? Stawiam że nie, ale może... ;)

daj spokoj to jest jakis dramat.... jakbym chciał wybierac pszczególne piosenki to mam przecież po to joya a tu ma odrazu przeskakiwać a nie pierdzielić się w kodowaniach chyba nie ma przynajmniej nie widzę więc jedynie w adaptacjach ale nic mi tam nei podpowiada i d*pa :(

ale mam ogromną nadzieję że tak w b6 na kierze z b8 normalni przerzuca :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

ja sie tez podpinam!

Opublikowano

jaki jest rozmiar klucza nasadowego do odkręcenia filtra oleju w 2.0 tdi?

Opublikowano

32 o ile dobrze pamietam, ale niestety nie jestem pewien na 100%

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Ma ktos namiar na podsufitke czarną do avanta b8 kompletną ze slupkami w dobrej cenie?

Opublikowano

JJJJJJasne :) jeszcze tylko dopisz kolegom czy bang and olufsen i czy szyberdach czy panorama ;)

i dawaj allegro :D

Opublikowano

Ma ktos namiar na podsufitke czarną do avanta b8 kompletną ze slupkami w dobrej cenie?

Miał marcin_o23

Opublikowano

A to ma znaczenie czy bang olufsen jest czy nie?

Opublikowano

Dla podsufitki? W tylnych słupkach jest miejsce na głośniczki przy B&O.

Opublikowano

wymieniłem kolektor ssący na nowy oryginalny i wszystko jest ok, tylko czy robi się jakąś adaptacje czy coś? jeśli tak to jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.