Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według mnie błotniki są takie same w polifcie bez względu czy to RS, S czy inny zwyklak, przynajmniej an foto to nie widać różnic, ale może najlepiej sprawdzić w ETCE i już.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szybkie pytanie ...

Czy ktoś zakładał do normalnych błotników zderzak przedni od RS4 (polift) :eusathink:

Czy wybrzuszenia zaczynają się później, czy sam zderzak jest trochę szerszy ?

Może macie zdjęcia, jak to wygląda :decayed:

Jak Ty chcesz to zrobić? Przecież lampy są inne. To się kupy nie będzie trzymalo

Nie wiem czy się dobrze wyraziłem .... :kwasny:

Zmieniam przód na polifotwy (czyli maska, błotniki zderzak lampy .... itp...)

I bardzo podoba mi się RS4 :D

aaaa ok, teraz czaje. na 90% blotniki sa szersze ale jak pisal mumen - najlepiej sprawdzic w etce.

A4_8K_RS4_Front_Conversion.jpgblacked%20out%20inner%20grill.jpg

Opublikowano

Według mnie błotniki są takie same w polifcie bez względu czy to RS, S czy inny zwyklak, przynajmniej an foto to nie widać różnic, ale może najlepiej sprawdzić w ETCE i już.

W ETCE :

Dla RS4 jest 8K0821103B, 8K0821104B

Dla A4 08K0821105J, 08K0821106J

Więc na pewno się różnią :kwasny:

Opublikowano

wg mnie bezpiecznie bedzie, jak bedziesz szukal przodu od RS'a polift - tym bardziej, ze zmieniasz caly przod
z tego co pamietam, blotniki sie roznia i w polifcie i w RS'ie

Opublikowano

z tego co ja się zdązyłem zorientować to jest szerszy i będzie odstawać ....

Opublikowano

żeby polifta założyć trzeba boki wymieniać, a co dopiero do rs'a

Opublikowano

Zna ktoś parametry wyświetlacza w 2G i 3G low, high ? chodzi o rozdzielczość cale i wymiary najlepiej.

Opublikowano

Czy to normalne zjawisko, że kiedy wciskam i odpuszczam sprzęgło na luzie to w pewnym momencie rosną obroty o jakieś 100-200 na chwilę ? Czy raczej wróży to jakieś problemy?

Opublikowano

Czy to normalne zjawisko, że kiedy wciskam i odpuszczam sprzęgło na luzie to w pewnym momencie rosną obroty o jakieś 100-200 na chwilę ? Czy raczej wróży to jakieś problemy?

normalne... spokojnie, nic nie je**ie :)

Opublikowano

Czy to normalne zjawisko, że kiedy wciskam i odpuszczam sprzęgło na luzie to w pewnym momencie rosną obroty o jakieś 100-200 na chwilę ? Czy raczej wróży to jakieś problemy?

normalne... spokojnie, nic nie je**ie :)

:) dzieki!

Opublikowano

Potwierdzam jak najbardziej normalne mam to samo :)

Opublikowano

U mnie też tak skacze czasem.

A ja mam pytanie czy normalne jest, że prawe lusterko się szybciej otwiera niż lewe przy składanych?

Opublikowano

U mnie też tak skacze czasem.

A ja mam pytanie czy normalne jest, że prawe lusterko się szybciej otwiera niż lewe przy składanych?

niedawno było gdzieś o tym że faktycznie tak się otwierają lusterka

Opublikowano

Ten typ tak ma u mnie też jedno idzie szybciej, taki tam fenomen audi :wink:

Opublikowano

przy tak niskim napięciu ważne jest zarządzanie energią i to dlatego tak jest

Opublikowano

Ja tego nie rozumiem zamiast samochody robić coraz lepsze to jest taka odpowiedz że ten typ tak ma :facepalm::facepalm::facepalm:

Ciekawy jestem co będzie z B9 :naughty::naughty:

Opublikowano

Panowie, kto pomoże? Etke mam do 2012 roku modelowo bez polifta, gdzie sie montuje czujniki zderzeniowe z przodu i w błotnikach? Wysłał by ktos rysunek i nr? Ktos może na maila podesłać instrukcje montażu uchwytów i wsporników do lamp poliftowych? I ostatnie pytanie to czy po wystrzale poduszek trzeba koniecznie wymieniać zawsze sterownik airbag?

Schemat wyślijcie proszę na maila [email protected] , obecnie jestem w trakcie zmiany na polift.

Opublikowano

Co nie rozumiesz?Technika idzie do przodu ha ja

wyslane z LG F60

Opublikowano

Panowie, kojarzycie czy da się kupić gruchę z czujnikiem położenia do turbo CAHA ? Bo w ETCE widze tylko całe turbo z gruchą jako jedna część.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.