Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe, wiesz jak jest :P

Miałem też nic nie rezać, nie patrzeć na gwinty i włożyć max. 19"... Wyjdzie jak zawsze :facepalm:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlatego się dziwie, ze chcesz sprzedać wzmacniacz i głośniki :-D ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

pojdziesz do spowiedzi, a tu ksiadz Ci kaze do serii wrocic ;):P

:polew:
Opublikowano

Mam takie u siebie,efekt wizualny całkiem spoko jednak jeżeli chodzi o ilość światła to mega kiepsko. Świecą od ponad roku, błędów brak.

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Mam takie u siebie,efekt wizualny całkiem spoko jednak jeżeli chodzi o ilość światła to mega kiepsko. Świecą i mnie juz od ponad roku, błędów brak.

malo swiatla? hmm, to moze takie:

http://allegro.pl/zarowka-led-h8-75-wat-cree-xbd-led-osram-chip-fv-i5197547211.html

Opublikowano

Zapewne to samo co wyżej. Lepiej w te miejsce kupic osram night breaker. Barwa ladna biala, a ilość swiatla nieporównywalna.

Opublikowano

osram night breake

nazwa tej firmy promuje nasze Panie za granica :wink:
Opublikowano

Zapewne to samo co wyżej. Lepiej w te miejsce kupic osram night breaker. Barwa ladna biala, a ilość swiatla nieporównywalna.

moze i lepiej tylko na stronie producenta nie ma H8 night breaker

widze ze jesli nie led to osram COOL BLUE INTENSE 64212CBI. ktos porownywal te halogeny do ledow?

Opublikowano

Ja mam Philipsy Blue Vision, jest nieporównywalnie bielej niż seria, a i światła tez wydaje się być więcej. Jak na standardowych zarowkach jakoś nie widzialem, to tu przyvphilipsach jak wlacze halogenu to faktycznie te boki są doswietlone

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Pany jaki jest trzonek w halogenach przeciwmgłowych w polifcie? Pasuje ledy zapodać.

Katalog osram pokazuje trzonek PGJ19-1 od 2012 roku czyli H8 natomiast do 2012 PGJ-2 czyli H11.

Opublikowano

Pany jaki jest trzonek w halogenach przeciwmgłowych w polifcie? Pasuje ledy zapodać.Katalog osram pokazuje trzonek PGJ19-1 od 2012 roku czyli H8 natomiast do 2012 PGJ-2 czyli H11.

Tak, w polifcie jest H8

Opublikowano

Zapewne to samo co wyżej. Lepiej w te miejsce kupic osram night breaker. Barwa ladna biala, a ilość swiatla nieporównywalna.

moze i lepiej tylko na stronie producenta nie ma H8 night breaker

widze ze jesli nie led to osram COOL BLUE INTENSE 64212CBI. ktos porownywal te halogeny do ledow?

Kolego tu msz porównanie intense i cree

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-2

Tak jak wyżej z cree jest lepszy efekt wizualny a inntense są lepsze w praktyce.

Opublikowano

Zapewne to samo co wyżej. Lepiej w te miejsce kupic osram night breaker. Barwa ladna biala, a ilość swiatla nieporównywalna.

moze i lepiej tylko na stronie producenta nie ma H8 night breaker

widze ze jesli nie led to osram COOL BLUE INTENSE 64212CBI. ktos porownywal te halogeny do ledow?

Kolego tu msz porównanie intense i cree

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-2

Tak jak wyżej z cree jest lepszy efekt wizualny a inntense są lepsze w praktyce.

dzieki!

Opublikowano

nie wiem czy po świętach coś mi na oczy siadło, ale nie mogę znaleźć wątku od poziomowania xenonu w b8, wydaje mi się że był

Opublikowano

nie wiem czy po świętach coś mi na oczy siadło, ale nie mogę znaleźć wątku od poziomowania xenonu w b8, wydaje mi się że był

Nie ma i nie było .

Materiały mam tylko potrzebuje czasu aby wrzucić :)

Opublikowano

nie wiem czy po świętach coś mi na oczy siadło, ale nie mogę znaleźć wątku od poziomowania xenonu w b8, wydaje mi się że był

Nie ma i nie było .

Materiały mam tylko potrzebuje czasu aby wrzucić :)

byłem prawie pewny że był, kurna to dochodzą jeszcze zwidy :facepalm: na razie jestem na etapie kompletacji gratów, po ogólnym przeglądnięciu schematów potrzebowałbym podpowiedzi jak lecą przewody i zastanawia mnie miejsce umieszczenia sterownika za schowkiem nad nogami pasażera, czy nie można bliżej MCE?

Opublikowano

umieszczenia sterownika za schowkiem nad nogami pasażera, czy nie można bliżej MCE?

nic ci to nie da :) tak czy siak trzeba kable ciagnac do gatewaya ( cany)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.