B8 TrOOOOp

• Gibons

• mumen

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego się dziwie, ze chcesz sprzedać wzmacniacz i głośniki :-D ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

kupowal ktos te ledy do halogenow?

jakies doswiadczenia?

Mam takie u siebie,efekt wizualny całkiem spoko jednak jeżeli chodzi o ilość światła to mega kiepsko. Świecą od ponad roku, błędów brak.

Edytowane przez Kaju77

kupowal ktos te ledy do halogenow?

jakies doswiadczenia?

Takie same żarówki widziałeś u mnie świecące w aucie :wink:

Mam takie u siebie,efekt wizualny całkiem spoko jednak jeżeli chodzi o ilość światła to mega kiepsko. Świecą i mnie juz od ponad roku, błędów brak.

malo swiatla? hmm, to moze takie:

Zapewne to samo co wyżej. Lepiej w te miejsce kupic osram night breaker. Barwa ladna biala, a ilość swiatla nieporównywalna.

moze i lepiej tylko na stronie producenta nie ma H8 night breaker

widze ze jesli nie led to osram COOL BLUE INTENSE 64212CBI. ktos porownywal te halogeny do ledow?

Ja mam Philipsy Blue Vision, jest nieporównywalnie bielej niż seria, a i światła tez wydaje się być więcej. Jak na standardowych zarowkach jakoś nie widzialem, to tu przyvphilipsach jak wlacze halogenu to faktycznie te boki są doswietlone

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Pany jaki jest trzonek w halogenach przeciwmgłowych w polifcie? Pasuje ledy zapodać.Katalog osram pokazuje trzonek PGJ19-1 od 2012 roku czyli H8 natomiast do 2012 PGJ-2 czyli H11.

Tak, w polifcie jest H8

Kolego tu msz porównanie intense i cree

Tak jak wyżej z cree jest lepszy efekt wizualny a inntense są lepsze w praktyce.

Kolego tu msz porównanie intense i cree

dzieki!

nie wiem czy po świętach coś mi na oczy siadło, ale nie mogę znaleźć wątku od poziomowania xenonu w b8, wydaje mi się że był

Nie ma i nie było .

Materiały mam tylko potrzebuje czasu aby wrzucić :)

Nie ma i nie było .

Materiały mam tylko potrzebuje czasu aby wrzucić :)

byłem prawie pewny że był, kurna to dochodzą jeszcze zwidy :facepalm: na razie jestem na etapie kompletacji gratów, po ogólnym przeglądnięciu schematów potrzebowałbym podpowiedzi jak lecą przewody i zastanawia mnie miejsce umieszczenia sterownika za schowkiem nad nogami pasażera, czy nie można bliżej MCE?

nic ci to nie da :) tak czy siak trzeba kable ciagnac do gatewaya ( cany)