Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może Ty umiesz ? :P Jak się zna angielski to spolszczenie nie jest potrzebne :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a umiem... :)
ja po angielsku to tak jak Schetyna - fluently Panie :D

Opublikowano

Rekin na dachu to od telefonu? Mam concerta

Opublikowano

Rekin na dachu to od telefonu? Mam concerta

Jest kilka opcji :)

- webasto

- GPS

- telefon

Opublikowano

Grzegorz rozwiał byś watpliwości złym czujnikiem zmierzchu. Jak to poustawiać ?

Opublikowano

Rekin na dachu to od telefonu? Mam concerta

Jest kilka opcji :)

- webasto

- GPS

- telefon

A przy Concercie występuje navi?

Opublikowano

Rekin na dachu to od telefonu? Mam concerta

Jest kilka opcji :)

- webasto

- GPS

- telefon

A przy Concercie występuje navi?

Niestety nie :wink:

Opublikowano

Wszystko oprócz ogrzewania tylnej szyby i nawiewu na max na przednią nie działa :kwasny:

Ja ostatnio kupiłem poliftowy :naughty: ale miga mi tylko "OFF"... też czekam na wizytę żeby ogarnąć CP.

Opublikowano

W ASO pojawił sie zestaw LED ( ORI ) do wnetrza :)8k0052122

A cena? Bagażnik też obejmuje?

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

To zamów mi pięć zestawów. :wink:

Opublikowano

A jak QQ1 fabryczne to są ledy w którejś lampce bo tak jakby na nogi u mnie świeciło na biało.

Opublikowano

szukam chętnego na wymianę obu rolet przeciwsłonecznych tylnych drzwi!

oddam rolety do AVANTa (8K9861333 i 8K9861334)

za rolety do SEDANa (8K5861333 i 8K5861334)

Opublikowano

A jak QQ1 fabryczne to są ledy w którejś lampce bo tak jakby na nogi u mnie świeciło na biało.

Tak, pod nogami są ori ledy.

Opublikowano

wrzuc wsteczny i jak lusterko Ci zejdzie troszke to pokretlem ustaw je tak, jak chcesz zeby po wrzuceniu wstecznego. potem ustaw pokretlo na srodek zeby wrocilo do swojej domyslnej pozycji. po wrzuceniu na luz nie wroci samu, musisz przekroczyc 15km/h albo ustawic pokretlo na srodek

U mnie tak działa, właśnie sprawdziłem :)

Tez zaraz sprawdze ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Sprawdziłem, ogólnie strasznie lipnie to działa. Zastosowałem się Gabrielu do Twoich wskazówek, czyli pokrętło na prawe lusterko wsteczny bieg, lusterko obniża się tylko odrobinę, obniżam je bardziej używając pokrętła. Jadąc do tyłu więcej niż 15 km/h lusterko nie podnosi się, dopiero jadąc do przodu więcej jak 15 km/h lusterko się podnosi. Jak miałem zwykłe lusterka, w sensie grzene i elektryczne (6 pin) działało to super,a teraz przy tym lusterku 14 pin działa to bardzo słabo, no chyba, że coś tam jeszcze trzeba dokodować ;)

Panowie jeszcze druga sprawa, jak to w końcu jest z tą wymianą kierownicy, na trójramienna od przedlifta. Poduszka powietrzna w kierownicy ma ochronę komponentu, czy nie? Czaję się od jakiegoś czasu, żeby zmienić moją 4-ramienna na 3-ramienną,a le gdzieś wyczytałem, że AirBag ma ochronę komponentu CP, jak to w końcu jest?

Opublikowano

airbag nie ma CP

Opublikowano

szukam chętnego na wymianę obu rolet przeciwsłonecznych tylnych drzwi!

oddam rolety do AVANTa (8K9861333 i 8K9861334)

za rolety do SEDANa (8K5861333 i 8K5861334)

Ile ja szukalem rolet do sedana ... masakra jakaś a ceny kosmos. Aż kupiłem całe boczki za 1200, kratki banga poszły na Allegro i zostały mi jeszcze rączki w skórze, cos się zwróci, ale i tak nie tania zabawa.

Do sedana wszystko drogie.

Czy po zdemontowaniu znaczka quattro z grilla będzie jakiś ślad? stałe mocowanie itp

nie. on jest nasuwany na pozioma listwe, nie ma zadnych dodatkowy zaczepow na grillu

a listwę chrom(tą dookoła) przełożę bez problemu?

Listewkę bez problemu da się zdjąć, wszystko na zatrzaski :) Ale trochę cierpliwości trzeba bo jest ich sporo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.