Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

czy klamki wew. w a5 sportback są takie same jak u nas? i tak samo blendy BO?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie czy jest opcja żeby do przedlifta wrzucić gatewaya z polifta? Będzie wszystko działać? Może ma ktoś do opchnięcia za rozsądne pieniądze co obsługuje HBA?

A czemu chcesz załozyc z polifa ?

tu masz np. przedliftowy http://allegro.pl/audi-a5-8t0-modul-gateway-8t0907468l-i5253664614.html

Opublikowano

:hi:

czy klamki wew. w a5 sportback są takie same jak u nas? i tak samo blendy BO?

Klamki te same. Kratki przednie duże takie same, tylne małe takie same, tylne duże inne.

Opublikowano

:hi:

czy klamki wew. w a5 sportback są takie same jak u nas? i tak samo blendy BO?

Klamki te same. Kratki przednie duże takie same, tylne małe takie same, tylne duże inne.

:drinks: :drinks:

Opublikowano

Panowie czy jest opcja żeby do przedlifta wrzucić gatewaya z polifta? Będzie wszystko działać? Może ma ktoś do opchnięcia za rozsądne pieniądze co obsługuje HBA?

A czemu chcesz załozyc z polifa ?

tu masz np. przedliftowy http://allegro.pl/audi-a5-8t0-modul-gateway-8t0907468l-i5253664614.html

Chodziło mi głównie , że jakbym dostał w dobrej cenie np polifta czy wszystko zatrybi. Grzesiu czy ten z linka co podałeś obsłuży start/stop bo mam u siebie i 3G high HDD? Aktualnie mam 8T0907468T a tak z ciekawości z jaką końcówką jest max wypasiony? chociaż generalnie do tego co mam chce dołożyć HBA i koniec z rezaniem.

Edytowane przez waldih1979

Opublikowano

Ja mam z polifta, wszystko trybi :).

Opublikowano

Panowie, pamiętam, że ktoś tu przerabiał wyświetlacz klimatronika z czerwonego na biały ale nie pamiętam efektów. Da się to?

Opublikowano

i koniec z rezaniem.

:polew:

Opublikowano

Marcin, tak nie do końca się da, ja mam zrobione, cyferki są białe natomiast tło, które powinno być czarne jest ciemno granatowe. Musisz diody podświetlające wymienić na białe i wyrzucić taką czerwoną przesłonę, która jest pomiędzy wyświetlaczem a diodami, efekt nie jest powalający własnie ze względu na tło. Może ktoś ma inny patent, sam chętnie się dowiem :)

Opublikowano

Coś mi się kojarzy, że ktoś z forum próbował wymienić cały panel klimatronika na poliftowy i chyba nawet mu się udało. Ale niestety nie pamiętam kto i kiedy.

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Marcin, tak nie do końca się da, ja mam zrobione, cyferki są białe natomiast tło, które powinno być czarne jest ciemno granatowe. Musisz diody podświetlające wymienić na białe i wyrzucić taką czerwoną przesłonę, która jest pomiędzy wyświetlaczem a diodami, efekt nie jest powalający własnie ze względu na tło. Może ktoś ma inny patent, sam chętnie się dowiem :)

:hi:

A bardzo widać, że to granat? Razi to?

Powiedz jeszcze Bogdan, gdzie takie diody dostałeś, czy cały wyświetlacz zmieniałeś?

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

i koniec z rezaniem.

:polew:

też się wieczorem uśmiałem :D

Opublikowano

Panowie czy jest opcja żeby do przedlifta wrzucić gatewaya z polifta? Będzie wszystko działać? Może ma ktoś do opchnięcia za rozsądne pieniądze co obsługuje HBA?

A czemu chcesz załozyc z polifa ?

tu masz np. przedliftowy http://allegro.pl/audi-a5-8t0-modul-gateway-8t0907468l-i5253664614.html

Chodziło mi głównie , że jakbym dostał w dobrej cenie np polifta czy wszystko zatrybi. Grzesiu czy ten z linka co podałeś obsłuży start/stop bo mam u siebie i 3G high HDD? Aktualnie mam 8T0907468T a tak z ciekawości z jaką końcówką jest max wypasiony? chociaż generalnie do tego co mam chce dołożyć HBA i koniec z rezaniem.

z PRZEDLIFTA jest wiecej uzywek niz POLIFT :)

Opublikowano

bardzo dlugo juz sie sprzedaje ten RS :)

Opublikowano

bardzo dlugo juz sie sprzedaje ten RS :)

Patrząc po dacie w książce, to jakieś 14 lat.

Opublikowano

calkiem mozliwe. Ja pierwszy raz go widzialem w 2012stym

Opublikowano

niewiadomo co z tym autem robić czy jeździć czy za szybke wstawić. Jak jeździć to lepiej kupić RSa MY2015 prawie w tej kasie, jak za szybkę to drogi eksponat, ale to inwestycja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.