Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słyszeliście plotkę ze ETKA tylko do końca roku? Wersja 7.4 ma być ostatnia.

przy starcie pojawia sie komunikat, ze wersja dla XP jest EOL z uwagi na to, ze na serwerach przechodza na szyfrowanie oparte o SHA-2, ktore nie jest wspierane na windowsach XP... ale zeby w ogole z ETKI zrezygnowali to nie slyszalem.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może ktoś będzie wiedział o co chodzi ?

coś odwaliło mojemu klimatronikowi, temp. ustawiona na 21C dla kierowcy i pasażera, tryb auto, z nawiewu kierowcy leci zimno a z pasażera gorąco (fest) dopiero po skręceniu kilka stopni mniej zaczyna też lecieć zimne. Błędów brak.

Opublikowano

Pieknaa

Opublikowano

Fajna tylko kolor do pupy. (Cenzura)

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

przynajmniej wgniotek nie widać :grin::naughty::polew:

Opublikowano

Nie wiem czy ta funkcja była Smaxie ale może trzeba żonie zmniejszyć dozwoloną prędkość w ochronie rodzicielskiej :grin:

czasami najprostsze rozwiązania są najbardziej skuteczne :)

Opublikowano

A ja dziś w salonie oglądałem nowiutkie A7 i :wub: :wub: :wub: :wub:

Opublikowano

Hehe, wystarczy spojrzeć na A6 Lift nowe to już wymiata, jak by się to A4 oczekiwane chciało trochę zbliżyć to będzie dobrze. Może we Frankfurcie we wrześniu pokażą... :)

Opublikowano

A premiera B9 nie miała być jakoś na wiosnę tego roku?

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Jak na razie to nikt nic nie wie, no może chińczyki wiedzą, tam już pewnie mają linie produkcyjne do podróbek gotowe hehe

Opublikowano

Dobra koniec przekomarzań.

Lepiej zróbcie burze mózgów. Pacjent audi z xenonem przod polift neon. Wcześniej bez xenon przod.

Instalacja elektryczna poprawna. Na polift module MCE długie działają. Właśnie dzis sprawdziłem na nowym module prZedliftowym i brak długich. Dodatkowo powiem iż po wprowadzeniu jakiegoś innego kodowania z innej B8 pojawił sie błąd na fis przesłony lampy lewej oraz prawej. Po ponownym wprowadzeniu mojego kodowania błędu nie ma. Czy jest jakiś kanał w którym koduje sie xenon lub bixenon? Bo MCE napewno jest ok oraz instalacja innej możliwości ńie widzę.

Edytowane przez Dikson

Opublikowano

może ktoś będzie wiedział o co chodzi ?

coś odwaliło mojemu klimatronikowi, temp. ustawiona na 21C dla kierowcy i pasażera, tryb auto, z nawiewu kierowcy leci zimno a z pasażera gorąco (fest) dopiero po skręceniu kilka stopni mniej zaczyna też lecieć zimne. Błędów brak.

Sprawdź czujnik temperatury zewnętrznej - powinien być na przednim grillu przed chłodnicą, w specjalnym uchwycie. Kiedyś u mnie nie zamontowali w uchwyt po zdejmowaniu zderzaka i odczytywał zawyżoną temperaturę zewnętrzną, bo dotykał do chłodnicy. Klima wariowała, najczęściej wiała zimnym powietrzem.

Poza tym spróbuj zrobić testy elementów wykonawczych. Może jakiś silniczek od klapy się przyblokował, a błędy wyskoczą dopiero po testach?

Opublikowano

225/40/18 nie będzie za małe? nokian zline w super cenie są

Opublikowano

225/40/18 nie będzie za małe? nokian zline w super cenie są

Ja mam obecnie 235/40/18 w zimówce i są prawie idealne. 225 będą ciut za wąskie i za niskie.

Opublikowano

właśnie zeszły rok jeździłem na 245/40/18. planowałem na teraz 19' kupić, ale wesele ważniejsza sprawa.. zimówki mam 225/45/18 i jest ok. a nokiany są po 380 zł za sztukę, a opony naprawdę godne polecenia. Dzięki za odpowiedź


http://allegro.pl/kanapa-tylna-audi-a5-s5-8t-i5285643874.html

grzana?

Opublikowano

W sterowniku 6C camera cofania mam blad

02203 - audio / video wejsce 1
011 - Preruseni - Przerawanie
info o závadě:
Stav závad: 01101011
Priorita závad: 4
Frekvence závad: 1


info o závadě:
svorka 15 ZAP
zpatecka VYP
Počet: 9

Dakujem za pomoc

Edytowane przez romco

Opublikowano

Kod błędu : 02203 hex: 89B

Ten kod błędu odnosi się tylko do pojazdów z grupy VAG .
pl Wejście audio / wideo 1
du Audio / Video Eingang 1
i wejście audio / video 1

Dodatkowe informacje na temat kodów błędów

Możliwe objawy :

Wejście audio / wideo nie działa

Możliwe przyczyny:

Okablowanie i / lub połączenia uszkodzone
Audio / Wideo uszkodzone wejście

Możliwe rozwiązania :

Sprawdź okablowanie i połączenia / naprawy
Wymień wejście audio / wideo

Opublikowano

Jak Wam się widzi?

6_zps8xno8wpda_zpsqh67rvmb.jpg

Opublikowano

adne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.