Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

wrzuc wsteczny i jak lusterko Ci zejdzie troszke to pokretlem ustaw je tak, jak chcesz zeby po wrzuceniu wstecznego. potem ustaw pokretlo na srodek zeby wrocilo do swojej domyslnej pozycji. po wrzuceniu na luz nie wroci samu, musisz przekroczyc 15km/h albo ustawic pokretlo na srodek

U mnie tak działa, właśnie sprawdziłem :)

Tez zaraz sprawdze ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

czy koś zmieniał panel klimy (jednostrefowy) chodzi mi czy po przekładce działają jakieś funkcje? czy wszystko blokuje cp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zdemontowaniu znaczka quattro z grilla będzie jakiś ślad? stałe mocowanie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zdemontowaniu znaczka quattro z grilla będzie jakiś ślad? stałe mocowanie itp

nie. on jest nasuwany na pozioma listwe, nie ma zadnych dodatkowy zaczepow na grillu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zdemontowaniu znaczka quattro z grilla będzie jakiś ślad? stałe mocowanie itp

nie. on jest nasuwany na pozioma listwe, nie ma zadnych dodatkowy zaczepow na grillu

a listwę chrom(tą dookoła) przełożę bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zdemontowaniu znaczka quattro z grilla będzie jakiś ślad? stałe mocowanie itp

nie. on jest nasuwany na pozioma listwe, nie ma zadnych dodatkowy zaczepow na grillu

a listwę chrom(tą dookoła) przełożę bez problemu?

tego nie wiem, nie probowalem przy tym grzebac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprócz ogrzewania tylnej szyby i nawiewu na max na przednią nie działa :kwasny:

dzięki, tak też mam i zastanawiałem się czy jest ok. na razie będę jeździł na starym jak się umówię w ASO to pod salonem się zmieni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w MMI ustawić włączanie świateł na "późne".

Ustawienie w MMI to nie natężenie światła, przy którym mają się zapalić światła mijania, tylko opóźnienie do zapalenia tych świateł. Np. przy "wcześnie" światła zapalą Ci się od razu po wjechaniu do tunelu, a na "późne" możesz przez ten tunel przejechać i się nie włączą (chyba że będzie wystarczająco długi :D ).

a ja byłem przekonany, że ustawiłem sobie, że mają się włączać jak będzie już szarówka :decayed:

To jak macie ustawiony parametr w MCE do czujnika zmierzchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawiony na 86% A4 8k ale nie jestem zadowolony z tego ustawienia bo włącza mijania nawet jak jest pochmurne niebo. Kombinowalem w obie strony np na 30% i na 90% ale zabijcie mnie nie zauwazylem różnicy:/ trochę jestem zirytowany tym bo nie po to są dzienne żeby świeciły tylko w słońcu. Ja dokladalem czujnik i może to kwestia klejenia zelka albo cos innego...

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żel jest od czujnika deszczu, czujnik zmierzchu to taka dioda przezroczysta. I tez nie wiem jak to poustawiać bo widziałem audice jak maja ledy dzienne a u mnie xenon jeszcze pali sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jechałem autostradą z inną B8 i gdy mi światła się zapaliły, on jeszcze dłuuugi czas jechał na samym ledzie.

U mnie jest ori czujnik. w MCE nic nie grzebałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mial pokretlo ustawione na 0.
ja tak jezdze - wkurza mnie gdy wjade w jakis tunel czy wiekszy wiadukt i swiatla sie zapalaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żel jest od czujnika deszczu, czujnik zmierzchu to taka dioda przezroczysta. I tez nie wiem jak to poustawiać bo widziałem audice jak maja ledy dzienne a u mnie xenon jeszcze pali sie.

Czy ja wiem, moim zdaniem, to żelik obejmuje całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelik na 100% obejmuje całość łącznie z tą "dioda" u góry bo nawet ma specjalny kształt kropli. Trzeba by na jakimś spocie ustawkę zrobić w tych samych warunkach i oblookać kiedy komu się włącząją światła.

A wie ktoś co oznaczają procenty w czułości czujnika?

Bo na chłopski rozum dla mnie procenty oznaczają przepuszczalność światła przez szybę. Czyli wysoka przepuszczalność np 95% oznacza że przy dużym zachmurzeniu będzie czujnik dostawał wystarczająco dużo światła żeby uznać że jest wciąż widno. Odwrotnie przy niskim procencie np 30%. Dobrze rozumuję?


moze mial pokretlo ustawione na 0.
ja tak jezdze - wkurza mnie gdy wjade w jakis tunel czy wiekszy wiadukt i swiatla sie zapalaja ;)

Ustaw sobie czujnik w mmi na pozycję late i będą się swiatła później zapalać tak że tunel przejedziesz i nie zapalą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mial pokretlo ustawione na 0.

ja tak jezdze - wkurza mnie gdy wjade w jakis tunel czy wiekszy wiadukt i swiatla sie zapalaja ;)

Ustaw sobie czujnik w mmi na pozycję late i będą się swiatła później zapalać tak że tunel przejedziesz i nie zapalą się.

wez siary nie rob, tutaj ludzie juz maja spolszczenia w MMI ;):wink::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma archaiczne mmi 2G to i ma się spolszczenie :P do 3G juz nie tak łatwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...