Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jakie symbole mają kolory plastików wnętrza w B8? wiem że czarny soul to 4mpk, a jak z jasnym szarym tym najpopularniejszym?

a o ktore plastiki pytasz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Na przykład plastik obudowy lusterka wstecznego pod czujnik zmierzchu. Są podobno w 4 kolorach pod tym samym numerem. Ciemne z S line soul to symbol 4 mpk a jasne? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche z innym pytaniem. Czy Audi wypuszczało A4 z Concertem i jednocześnie kamerą cofania?

Jakie wyjścia ma taka kamerka, zwykły plus, minus i dwa wideo? Da się ją podłączyć do jakiegoś aftermarketowego interfejsu? To w sumie trzy pytania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś był temat wymiany pająka na ten z włącznikiem świateł długich tak aby nie zostawał na pozycji włączonej tylko zawsze wracał, ja mam u siebie jeszcze ten model który zostaje na takiej pozycji na której jest włączony. Teraz przychodzi powoli czas na lusterko z kamerą i się zastanawiam bo mam pająk od polifta, tylko co tam trzeba podziałać żeby to zatrybiło, jakiś dodatkowy przekaźnik ...

Grzesiek czy Ty coś pamiętasz, wiem że mieliście dylemata po zmianie nie zaskakiwały długie światła działało tylko mruganie i ja chyba wtedy podsunąłem ten pomysł z dwoma rodzajami włącznika w pająku.

Pamiętasz co tam zrobiliście żeby to zadziałało, jakieś kodowanie pewnie też co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy hamulce z SQ5 380 mm wejdą przy kołach 18" ET 32 ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bogdan, tydzien temu bylem w compsporcie i trafilem na wlasciciela nowej S3 ktory sie przymierza do zmiany hebli. Rozmawialismy wlasnie o 380mm i doszlismy do takich wnioskow. 345mm wchodza pod niektore 17 (mozliwe. ze nawet wiekszosc ale pomiedzy zacisk i felge nawet malego palca nie wsadzisz. 18 cali to o 25mm wieksza felga ale tarcza 345 i 380mm to roznica 35mm - czyli tracisz jeszcze 10mm. dodatkowo sam zacisk chyba tez jest troche wiekszy - wiec obawiam sie ze pod zadne 18 taki set nie wejdzie (bez wzgledu na ET).

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy hamulce z SQ5 380 mm wejdą przy kołach 18" ET 32 ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bogdan, tydzien temu bylem w compsporcie i trafilem na wlasciciela nowej S3 ktory sie przymierza do zmiany hebli. Rozmawialismy wlasnie o 380mm i doszlismy do takich wnioskow. 345mm wchodza pod niektore 17 (mozliwe. ze nawet wiekszosc ale pomiedzy zacisk i felge nawet malego palca nie wsadzisz. 18 cali to o 25mm wieksza felga ale tarcza 345 i 380mm to roznica 35mm - czyli tracisz jeszcze 10mm. dodatkowo sam zacisk chyba tez jest troche wiekszy - wiec obawiam sie ze pod zadne 18 taki set nie wejdzie (bez wzgledu na ET).

Tego się własnie obawiałem, pozostanie zmienić felunek na 19" albo pożegnać się z heblami SQ5 i zostać przy S4 :kwasny: a szkoda bo są praktycznie nówki (cały komplet: tarcze zaciski i klocki) i w dobrej cenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max co wlozysz pod 18stke to 365mm z RS'a ... i to wchodzi bardzo ciasno :wink:

Szkoda, dzięki :hi:No to heble od SQ5 będą do sprzedania, bo już jadą (sprzedaż wiązana :wink: ) jak ktoś ma 19> to brać :decayed:

Edytowane przez proximpuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM boczka pod Pamiec :) ktoś coś słyszał ma ?

:hi:

jaki materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ktoś przypomni kodowanie grzanych luster razem z tylna szybą? Sprawdziłem wszystkie tematy z kodowaniem plus warsztat i nic nie mogę znaleźć...a wiem że gdzieś dogłębnie temat był opisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję schemat podłączenia przetwornicy w B8, ewentualnie jakiegoś chętnego co się podzieli wrażeniami po montażu :decayed: chętnych proszę o ustawienie sie w kolejce i zachowanie spokoju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję schemat podłączenia przetwornicy w B8, ewentualnie jakiegoś chętnego co się podzieli wrażeniami po montażu :decayed: chętnych proszę o ustawienie sie w kolejce i zachowanie spokoju :wink:

Uważaj Andy, bo jak Ci runie lawina odpowiedzi taka jak na moje pytania, to nie nadążysz czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję schemat podłączenia przetwornicy w B8, ewentualnie jakiegoś chętnego co się podzieli wrażeniami po montażu :decayed: chętnych proszę o ustawienie sie w kolejce i zachowanie spokoju :wink:

a szukałes cos ? :)

====> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269243-gniazdo-230v/#entry3903068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję schemat podłączenia przetwornicy w B8, ewentualnie jakiegoś chętnego co się podzieli wrażeniami po montażu :decayed: chętnych proszę o ustawienie sie w kolejce i zachowanie spokoju :wink:

a szukałes cos ? :)

====> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269243-gniazdo-230v/#entry3903068

Bez obrazy Grześ ale temat zawiera jeden post w którym chłopak pyta mniej więcej o to samo co ja, wiec wiele mi to nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem widzę :wink: tylko pytanie bo nie bardzo czaję gdzie idzie 3 cienki kabelek od wtyczki przetwornicy? dwa grube to + i - jasne jak słońce i można wykorzystać kable z gniazda zapalniczki 12V a trzeci to niby co to? w gnieździe 12V to podświetlenie gniazda (kabel szaro/niebieski), w przetwornicy 230V nie ma żadnego podświetlenia więc albo to jest jakieś sterowanie albo zupełnie coś innego, kabelek ma kolor żółty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...