Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, można jednoznacznie określić które z tych anten (a,b,c,d,e) są do czego?

sk43lp8r.jpg

Edytowane przez Ewan

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z oznaczeń wynika ze 2008r

Opublikowano

Panowie, montował ktoś bluetooth do Concerta? Ma ktoś schemat jak idą wiązki, bo widzę że nie są jakoś przesadnie długie więc będzie miało znaczenie którędy je puszczę.

Opublikowano

Chcesz go wsadzać w podłoge?

Opublikowano

Pany mam pytanie potrzebuję znaleźć bezpiecznik od tylnej wycieraczki. Ze schematu wynika że to w tyle po prawej stronie jest, ale schemat dotyczy chyba przed lifta bo w polifcie nic tam nie ma ani żadnego bezpiecznika nawet 15A jaki powinien byc niby do wycieraczki. Ewentualnie jak można ją wylączyć całkowicie VCDSem ?

Opublikowano

Nie mogłem się powstrzymać ;)

pqet5n39.jpg

I Ty tak o moderatorze? Nieskrępowanie? Dostaniesz S-line'a. :)

No już nie rób z Grześka potwora, chłopak ma zdrowe poczucie humoru :)

Opublikowano

Pany mam pytanie potrzebuję znaleźć bezpiecznik od tylnej wycieraczki. Ze schematu wynika że to w tyle po prawej stronie jest, ale schemat dotyczy chyba przed lifta bo w polifcie nic tam nie ma ani żadnego bezpiecznika nawet 15A jaki powinien byc niby do wycieraczki. Ewentualnie jak można ją wylączyć całkowicie VCDSem ?

takie coś znalazłem

A4-pokryw_aehhqpw.png

Opublikowano

To musi być z przed lifta ja mam tylko 2 rzędy bezepiczników w polifcie i nie ma tam 15A w ogole

Opublikowano

schemat jest z polifta od listopada 2011

Opublikowano

Nie masz instrukcji w MMI?

Opublikowano

schemat jest z polifta od listopada 2011

To ciekawe bo ja tam takiego bezpiecznika nie mam postaram się wrzucić fotę jak to u mnie wygląda.

Opublikowano

schemat jest z polifta od listopada 2011

To ciekawe bo ja tam takiego bezpiecznika nie mam postaram się wrzucić fotę jak to u mnie wygląda.

A może Ty masz B9, tylko Ci sprzedawca nie powiedział? :)

Opublikowano

Ogarnąłem u mnie bezpiecznik jest z przodu po lewej stronie w pierwszym szeregu 15A wsadzany pionowo inaczej niż pozostałe. Pionowo są tylko 2 lub 3 z tego co zauważyłem. Dzięki za pomoc :) Doszedłem do tego w ten sposób że uruchomiłem wycieraczkę i wyciągałem 15stki po kolei. Drugi strzał okazał się prawidłowy hehe :)

Opublikowano

Panowie, można jednoznacznie określić które z tych anten (a,b,c,d,e) są do czego?

sk43lp8r.jpg

Wyjaśni mi ktoś, jezeli zmieniłem navi z 2G na 3G+ to tez mam zmieniać szybę?

Czy ktos wymieniał wzmacniacz anteny radiowej? Niewiem czemu radio nie śledzi mi stacji radiowych, a w opcji mam to ustawione na MMI.

Opublikowano

Ogarnąłem u mnie bezpiecznik jest z przodu po lewej stronie w pierwszym szeregu 15A wsadzany pionowo inaczej niż pozostałe. Pionowo są tylko 2 lub 3 z tego co zauważyłem. Dzięki za pomoc :) Doszedłem do tego w ten sposób że uruchomiłem wycieraczkę i wyciągałem 15stki po kolei. Drugi strzał okazał się prawidłowy hehe :)

nie odpuściłem musiałem sprawdzić i rzeczywiście tak jest masz rację,

A4-KLAPAp_aehrnep.png

Opublikowano

Widocznie wcześniejszy schemat dotyczył może "lifta" a nie FL :)

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Nie koniecznie, mam obudowę plastikową (która nawisem mowiąc wygląda jakby ten moduł miał jeździć na zewnątrz auta ;)) w której jest osadzony moduł. Gdzie alternatywnie można zamontować moduł?


Chcesz go wsadzać w podłoge?

Opublikowano

Moduł możesz dać za schowek pasażera przeważnie tam go dają jak jest dokładany do samochodu. Ori jest pod siedzeniem pasażera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.