Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja caga tez w miescie pali 8-9 a nawet wiecej :P

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hey mam problem bo kostki nie pasują

a mianowicie wymieniłem kierownicę na polift a tam jest inne złącze

ktoś coś pomoże

zielona to moja przedlift

a fiolet to polift

chodzi o to ze ta kostka nie pasuje do podłączenia kierownicy

macie może pomysł co z tym zrobić7048840_482a770d55dd2246cf2bcb1cc3adf144

Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie ;) Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy :thumbup1:

pow

WTYCZKA NIE PASUJE

OTWORY PINÓW SA INNE NIŻ W TEJ MOJEJ

hey mam problem bo kostki nie pasują

a mianowicie wymieniłem kierownicę na polift a tam jest inne złącze

ktoś coś pomoże

zielona to moja przedlift

a fiolet to polift

chodzi o to ze ta kostka nie pasuje do podłączenia kierownicy

macie może pomysł co z tym zrobić7048840_482a770d55dd2246cf2bcb1cc3adf144

Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie ;) Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy :thumbup1:

pow

WTYCZKA NIE PASUJE

OTWORY PINÓW SA INNE NIŻ W TEJ MOJEJ

MIMO TEGO ZE TO WYTNE TO CI ZAZNACZYŁEŚ W KÓŁKU TO UKŁAD OTWORÓW PINÓW JEST INNY I NIE WEJDZIE

Opublikowano
jak się tym nie przejmuje tylko wkurza mnie ze często musze na stacje zjeżdżać :grin: u mnie kapec 205 na lato mam 255 ciekawe co wtedy będzie :decayed:
Właśnie po tym ze tankuje pod korek wiem ze wychodzi spalanie 8.5. Tyle że po jakichś 12km mam już 90 stopni
Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy :decayed: Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz :grin: Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.
Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...

Ale skąd taka różnica między CR a PD?

Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ...

podepnij kompa i sprawdź czy masz błędy, dodatkowo sprawdź nastawy rozrządu

błędy brak jak sprawdzic ten rozrząd?

Powinno byc w blokach pomiarowych. Szukaj BTDC czy jakos tak :D

hey mam problem bo kostki nie pasują

a mianowicie wymieniłem kierownicę na polift a tam jest inne złącze

ktoś coś pomoże

zielona to moja przedlift

a fiolet to polift

chodzi o to ze ta kostka nie pasuje do podłączenia kierownicy

macie może pomysł co z tym zrobić7048840_482a770d55dd2246cf2bcb1cc3adf144

Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie ;) Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy :thumbup1:

pow

WTYCZKA NIE PASUJE

OTWORY PINÓW SA INNE NIŻ W TEJ MOJEJ

hey mam problem bo kostki nie pasują

a mianowicie wymieniłem kierownicę na polift a tam jest inne złącze

ktoś coś pomoże

zielona to moja przedlift

a fiolet to polift

chodzi o to ze ta kostka nie pasuje do podłączenia kierownicy

macie może pomysł co z tym zrobić7048840_482a770d55dd2246cf2bcb1cc3adf144

Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie ;) Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy :thumbup1:

pow

WTYCZKA NIE PASUJE

OTWORY PINÓW SA INNE NIŻ W TEJ MOJEJ

MIMO TEGO ZE TO WYTNE TO CI ZAZNACZYŁEŚ W KÓŁKU TO UKŁAD OTWORÓW PINÓW JEST INNY I NIE WEJDZIE

To Twoje zdanie :decayed: tez miałem takie wrażenie jak montowałem ją do siebie ;)

Opublikowano

Czyli mówisz że jak to wytnę to po bokach to wszystko będzie działać ?

Opublikowano

No to do a4 pod pdc polift, ramka kolor srebrny- chrom, wnętrze czarne błyszczące.

995,40 pln

8K0853651ET94

najprawdopodobniej ;)

zastanawia mnie ta rozbieżność cenowa: :eusathink:

8K0853651E1QP Atrapa chłodnicy szary kamienny 913.55
8K0853651EALZ Atrapa chłodnicy czern blyszczaca 1609.33
8K0853651ET94 Atrapa chłodnicy czern blyszczaca 940.10
8K0853651EVMZ Atrapa chłodnicy czarny 1497.80 0

mnie interesuje ten grill pod czujnik pdc - w grillu się wywierca otwory czy przychodzą z fabryki wycięte - gotowe?

Audi-A4-3.0-TDI-S-Line-Avant-UK-spec-201

Edytowane przez lcu

Opublikowano

No to do a4 pod pdc polift, ramka kolor srebrny- chrom, wnętrze czarne błyszczące.

995,40 pln

8K0853651ET94

najprawdopodobniej ;)

zastanawia mnie ta rozbieżność cenowa: :eusathink:

8K0853651E1QP Atrapa chłodnicy szary kamienny 913.55
8K0853651EALZ Atrapa chłodnicy czern blyszczaca 1609.33
8K0853651ET94 Atrapa chłodnicy czern blyszczaca 940.10
8K0853651EVMZ Atrapa chłodnicy czarny 1497.80 0

mnie interesuje ten grill pod czujnik pdc - w grillu się wywierca otwory czy przychodzą z fabryki wycięte - gotowe?

Audi-A4-3.0-TDI-S-Line-Avant-UK-spec-201

grill ma juz gotowe miejsca na czujniki nic nie wiercisz.

Edytowane przez dzg

Opublikowano

To który numer katalogowy mam zamówić w aso?

Opublikowano

MIMO TEGO ZE TO WYTNE TO CI ZAZNACZYŁEŚ W KÓŁKU TO UKŁAD OTWORÓW PINÓW JEST INNY I NIE WEJDZIE

Jak chcesz to mam wiązkę do polifta

Opublikowano

Ale ta wiązkę do poduszki z pilota żółta kostka i zielona zapinka

Opublikowano

Mam wiązkę z kiery poliftowej pod multifunkcję. Pochodzi z mojego samochodu bo wymieniałem kiere i sprzedałem poduchę bez wiązki :)


Jak dobrze pamiętam to mam taki numer 8U0971589 J ale musiałbym sprawdzić. Na pewno pasuje do poliftowych jaśków. Przy tej co zakładałem miałem taką samą wiązkę a jaśka mam nówkę sztukę.

Opublikowano

Gibons napisz na pw ile $ za Jaśka?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie, umawiacie się na tą akcję z silnikiem (ea189)? Warto jechać, czy poczekać? Jak wrażenia po naprawie?

Opublikowano

Pewnie połowa oleje to , ba auta po sofcie ;)

Opublikowano

Ktoś, gdzieś pisał, że mu softu nie ruszyło.

Opublikowano

nie ma takiej opcji. na czym w takim razie miałaby polegać taka akcja serwisowa?

Opublikowano

Też mi się to wydaje dziwne, ale gdzieś mi się taki wpis rzucił w oczy.

Opublikowano

Na czym ma polegać ta akcja serwisowa?

Jakiś konkretny model silnika?

Opublikowano

Przyznam szczerze, że czekałem cały rok. Dostałem kilka listów, że pracują i że z końcem 2016 roku zaproszą mnie do siebie.

Jednak się nie doczekałem i będąc w PL na Święta zrobiłem sobie program, bo stwierdziłem ile czekać można. I jak na przekór po powrocie zastałem w skrzynce pocztowej kolejny list, aby się z nimi skontaktować i umówić.

Więc ciesząc się z nowego softu pozostawiam ten list bez odpowiedzi :wink:

Opublikowano

zmieniają soft i tyle wujaszka pytali się o to czy ma program zrobiony ale powiedział ze nie i o tym koniec tematu. Dostał kartkę z którą ma jeździć i okazać w razie kontroli i pomiaru emisji spalin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.