Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jedzie się tam prawie 2h w jedną ode mnie :) Do tego potrzebują auto na dwa dni. Brak komunikacji żeby wrócić choćby do Katowic. Najbliższa stacja PKP 18km od Sierakowa Śląskiego. 

Jedyna opcja to drugi samochód, ale musisz kogoś prosić aby poświęcił 10h ze swojego życia i zrobił prawie 500km :) -  Dalej uważasz że to takie idealne położenie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie się tam prawie 2h w jedną ode mnie [emoji4] Do tego potrzebują auto na dwa dni. Brak komunikacji żeby wrócić choćby do Katowic. Najbliższa stacja PKP 18km od Sierakowa Śląskiego. 
Jedyna opcja to drugi samochód, ale musisz kogoś prosić aby poświęcił 10h ze swojego życia i zrobił prawie 500km [emoji4] -  Dalej uważasz że to takie idealne położenie ? [emoji4]

Dzwonisz na ac mówisz że autko nie odpala, przyjeżdża laweta podajesz adres dostajesz auto zastępcze i po temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, pajda napisał:


Dzwonisz na ac mówisz że autko nie odpala, przyjeżdża laweta podajesz adres dostajesz auto zastępcze i po temacie

hehe no ciekawy sposób :) , zadzwonię do tego Navipolu mam 60km do niech autostradą to by rozwiązywało sprawę :) 

Wczoraj myślałem że ktoś sobie jajca robi, jakby nie rejestracja to prawie identyczne jak moje.

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2-0-tdi-lift-2-x-s-line-full-ladna-i6673367544.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, komoornik napisał:

Widziałem je już i w sumie, tylko dla nich szukam alternatywy. Może coś jeszcze innego się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem je już i w sumie, tylko dla nich szukam alternatywy. Może coś jeszcze innego się znajdzie [emoji4]

Rotorki idą na sprzedaż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TOM3K napisał:


Rotorki idą na sprzedaż?

Jak znajdę inne to pewnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, TOM3K napisał:

daj znać na pw ile sobie cenisz :wink:

Jak znajdę felgi które mnie interesują, to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę gość chyba przesadził z ceną za same felgi :kwasny: Ja za ten wzór 19tki z nowymi oponami zapłaciłem niecałe 6K jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Trochę gość chyba przesadził z ceną za same felgi :kwasny: Ja za ten wzór 19tki z nowymi oponami zapłaciłem niecałe 6K jak dobrze pamiętam.

Ja mogę mieć ten wzór w 20calach za +/- 4 tyś bez opon.

 

 


Takie mi się jeszcze spodobały, ale znając życie w 20calach nie występowała.

f14a6bd641669b3c2a94e3b4fadd.jpg

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy ta kierownica podejdzie do przedlifta? Jakos tych lopatek nie widac ehh.. szukam czegos takiego, jakby ktos mial.. 4 ramienna z lopatkami..

http://allegro.pl/show_item.php?item=6682278409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Trochę gość chyba przesadził z ceną za same felgi :kwasny: Ja za ten wzór 19tki z nowymi oponami zapłaciłem niecałe 6K jak dobrze pamiętam.

sprzedawca po prostu nie wziął pod uwagę tego że jego felgami najbardziej zainteresowani będą użytkownicy a4 b8 a ci nie dadzą 1/4 wartości auta za koła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przerabiał ten temat i podpowie. Czy przy lusterku wewnętrznym w którego obudowie jest czujnik wilgotności powietrza da się zamienić tą obudowę na taką z wbudowanym rejestratorem DVR? Zastanawiam się, czy w obudowie z kamerką jest miejsce na ten czujnik.

3583580645.jpg

Perfect-Install-170-Degree-night-vision-WDR-WiFi-APP-HD1920-1080P-Hidden-car-dvr-for-font.jpg

 

Edytowane przez Ewan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Jedzie się tam prawie 2h w jedną ode mnie :) Do tego potrzebują auto na dwa dni. Brak komunikacji żeby wrócić choćby do Katowic. Najbliższa stacja PKP 18km od Sierakowa Śląskiego. 

Jedyna opcja to drugi samochód, ale musisz kogoś prosić aby poświęcił 10h ze swojego życia i zrobił prawie 500km :) -  Dalej uważasz że to takie idealne położenie ? :)

Ty chyba masz jakieś kompleksy. Napisałem ci tylko że dojazd jest dobry bo przy krajowej drodze ladnie asfalt itd. To ze ci tam nie pasuje dojechać to nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź najpierw w słowniku języka polskiego co znaczy słowo "kompleks" i na przyszłość nie używaj słów których nie znasz znaczenia.

Pisałem że dojazd jest słaby ode mnie, co mnie wygląd asfaltu obchodzi.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...