Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma czegos takiego jak obowiazkowe wgranie softu w ASO :)

Jeszcze. A jak Ci powiedzą, że auto nie przejdzie przeglądu bez update softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi maja powiedziec jak mam soft od tunera? Bez jaj panowie, widze ze juz lekka paranoja.. a o przegladach to juz w ogole lepiej nie dyskutujmy.. znam nawet przypadki ze auto nie bedac w Polsce dostaje przeglad.. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi maja powiedziec jak mam soft od tunera? Bez jaj panowie, widze ze juz lekka paranoja.. a o przegladach to juz w ogole lepiej nie dyskutujmy.. znam nawet przypadki ze auto nie bedac w Polsce dostaje przeglad.. xD

Może się lepiej nie chwalmy kto i jak dostał przegląd :grin:

Na jakiejkolwiek naprawie w ASO wgrają nowy soft, gadałem z kolesiem, który pracuje w ASO i powiedział, że wgrywają, dlatego zrezygnowałem z serwisu w ASO.

Co więcej, to nie Niemcy, że mogą Ci przeglądu nie podbić za brak softu, to że jesteśmy "opóźnieni" w rozwoju względem Niemiec ma swoje minusy, ale jak widać także plusy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak wyjazd w Alpy.. wiadomo ze to kwestia przepisow itp.. generalnie szukam czegos co się samo naciaga i nie zniszczy mi felg 18.. daj znac co tam masz :)

Daje znać co mam,

moje świetne łańcuchy, nigdy nie śmigane, zajmujące miejsce w bagażniku samochodowym podczas każdego wyjazdu na narty w wyższe górki ( :facepalm: ) to: TAURUS, coś jak w linku poniżej.

http://www.axel-sport.pl/lancuchy-na-kola-taurus-265-do-suv-4x4-busa-16mm-duplikat-1-duplikat-1-duplikat-1-duplikat-1-duplikat-1-duplikat-1-duplikat-1-duplikat-1.html

Założyłem je aby raz (trochę okłamałem w pierwszym poście), tak w domu żeby zobaczyć jak się je obsługuje wrazieW - montaż na oba koła pierwyj raz zają 5 min...

Czy polecam.... hmmm nie wiem, nie mam porównania z innymi. Ponać ważne aby łańcuchy miały to : atesty/certyfikaty : TÜV, GS (szczególnie czepia się o te papiery policja w Austrii, ale to nie moje doświadczenia, tylko kolegów co jeżdżą trochę dłużej ode mnie w Alpy)

Przy zakupie łańcuchów musisz znać dokładny rozmiar opony

Czy lepiej kupić jakieś droższe, lepsze nie wiem. Wiem tylko, że za każdym razem jak widzę te moje łańcuchy, to szlak mnie trafia, że wydane 250zł w błoto, bo jeszcze nie trafiłem na takie warunki pogodowe abym nie mógł przejechać z napędem na obie ośki. . . a trochę jeżdżę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
zastanawiam się nad wyborem akumulatora, zamieściłem post w jednym z tematów, ale niewiele się tam dzieje, a czas trochę nagli, więc pozwolę sobie podlinkować. Z góry dzięki za sugestie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie przyzwyczaiłem się do zmian sprzed dwóch lat a tu znowu rewolucja :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 2 pytanka

Czy 8K0949102C jest zamienne na 8K0949102D ? albo coś innego ?

a 2 pytanko

czy mógłby mi ktoś podesłać foto z etki z jak biegnie przewód od czujnika do sterownika czujnika temperatury zewnętrznej 8Z0820535 ?

 

Edytowane przez miecio7934
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vis napisał:

ale serwer nadal zamula :(


prace cały czas trwają :hi:

z tego co pamietam to 4 mln postów trzeba było przewalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam na tapatalk?

Mi wywala komunikat: "błąd sieci, spróbuj ponownie później (get_config)", inne fora śmigają

Edytowane przez Cocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam na tapatalk? Mi wywala komunikat: "błąd sieci, spróbuj ponownie później (get_config)", inne fora śmigają

Juz dziala. Ale dalej wolno chodzi :/. Pokazuje mi max 500b/s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...