Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Ewan napisał:

Może ktoś przerabiał ten temat i podpowie. Czy przy lusterku wewnętrznym w którego obudowie jest czujnik wilgotności powietrza da się zamienić tą obudowę na taką z wbudowanym rejestratorem DVR? Zastanawiam się, czy w obudowie z kamerką jest miejsce na ten czujnik.

3583580645.jpg

Perfect-Install-170-Degree-night-vision-WDR-WiFi-APP-HD1920-1080P-Hidden-car-dvr-for-font.jpg

 

Na rosyjskim forum jest parę tematów z takimi rejestratorami. Czujnik zostaje na miejscu, zmienia się tylko przednia część obudowy gdzie jest zamontowany rejestrator.

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Przy zwykłej obudowie nie ma problemu, ale z czujnikiem jakoś nie widzę miejsca na przełożenie.

ZXpmM.jpg

Edytowane przez Ewan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam taki temat - fotele elektryczne z polifta wyjete z samochodu.  Fotel kierowcy z pamiecia ale bez modulu pamieci. Potrzebuje to teraz rozlozyc (poza samochodem) na poziomo. do transportu Do ktorej wtyczki i pod ktore piny przylozyc zasilanie? przerabial ktos taki temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Yoghurt napisał:

Panowie, mam taki temat - fotele elektryczne z polifta wyjete z samochodu.  Fotel kierowcy z pamiecia ale bez modulu pamieci. Potrzebuje to teraz rozlozyc (poza samochodem) na poziomo. do transportu Do ktorej wtyczki i pod ktore piny przylozyc zasilanie? przerabial ktos taki temat?

Jeśli nikt nie pomoże to wieczorem jak wrócę z pracy sprawdzę w elsie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale dla mnie forum ostatnio jest poprostu nieuzywalne..  dziala strasznie wolno.. praktycznie mozna powiedziec ze nie dziala.

Edit: zadzialalo w koncu.. chyba 15sty raz kliknalem save...

Skoro juz nagle zaczelo dzialac to pytanie: czy jak wrzuce kiere z lopatkami, to musze cos kodowac itp? Czy powinno smigac od razu?   

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ten numer wtryskiwaczy Bosch - 06h 906 036h nr. org boscha 0261500074 pasuje do benzyny CDHA?

Czy cena 350 zł / szt. jest okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, komoornik napisał:

Manetki trzeba zakodować.

dzieki za info :P 

Edit: dla potomnych

Enable Paddle Shifters Using VCDS

VCDS
16 - Steering Wheel
07 - Coding
Long Coding Helper
Byte 2
Bit 5 (Tiptronic Installed)
Check the Box (Change from 0 to 1)

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi to są z polifta z 2015 wersja competition czy to coś zupełnie innego?

http://allegro.pl/s-line-competition-plus-edition-b-o-kamera-19-i6674553612.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Yoghurt napisał:

Panowie, mam taki temat - fotele elektryczne z polifta wyjete z samochodu.  Fotel kierowcy z pamiecia ale bez modulu pamieci. Potrzebuje to teraz rozlozyc (poza samochodem) na poziomo. do transportu Do ktorej wtyczki i pod ktore piny przylozyc zasilanie? przerabial ktos taki temat?

Oj może nie być takie proste jak się wydaje.

Przynajmniej w b6/b7 nie było to takie proste bez modulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Wojtek_A4 napisał:

Oj może nie być takie proste jak się wydaje.

Przynajmniej w b6/b7 nie było to takie proste bez modulu.

ok, w przypadku fotela kierowcy moze byc modul potrzebny ale w przypadku fotela pasazera chyba samo napiecie powinno wystarczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Yoghurt napisał:

ok, w przypadku fotela kierowcy moze byc modul potrzebny ale w przypadku fotela pasazera chyba samo napiecie powinno wystarczyc

Strona kierowcy kostka  T10p czerwona pin nr 4 zasilanie pin nr 5 masa , tak samo strona pasażera kostka T10m czerwona pin 4 zasilanie i pin 5 masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Góral65 napisał:

Strona kierowcy kostka  T10p czerwona pin nr 4 zasilanie pin nr 5 masa , tak samo strona pasażera kostka T10m czerwona pin 4 zasilanie i pin 5 masa

 

dziekuje Ci bardzo kolejny juz raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Góral65 napisał:

Strona kierowcy kostka  T10p czerwona pin nr 4 zasilanie pin nr 5 masa , tak samo strona pasażera kostka T10m czerwona pin 4 zasilanie i pin 5 masa

Jestes pewny, ze bez modulu to pojdzie?

Moze  byc ciezko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lcu napisał:

Te felgi to są z polifta z 2015 wersja competition czy to coś zupełnie innego?

http://allegro.pl/s-line-competition-plus-edition-b-o-kamera-19-i6674553612.html

 

Ten wzór felg szedł do wersji:

19 cali z S4

20 cali RS4

na koniec 2015 do pakietu CompetitionPlus je wsadzali w rozmiarze 19 cali. 19 i 20 różnią się ET. 20 cali z RS4 nie upchasz w B8. 

19 cali ma ET43 i trzeba dystans nie większy niż 13mm żeby to fajnie siadło w B8.

Jak koniecznie chcesz ten wzór w 20 cali to szukaj do SQ5 jest 20 cali 8,5 z ET33 ( czyli do B8 idealnie)

 

Oglądałem to Audi, i coś chyba nie halo z nim. Listwy dookoła szyb i lusterka w tej wersji chyba powinny być czarne.

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/s-line-competition-plus-edition-b-o-kamera-19-i6674553612.html

Nieźle wygląda w tym kolorze.

Ale trochę dziwnie, jak nakladki na pedały od RS, a podstopnica została zwykła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wojtek_A4 napisał:

Jestes pewny, ze bez modulu to pojdzie?

Moze  byc ciezko.....

Nie pisałem że jestem pewien, podałem tylko nr pinów zasilania,  fotel pasażera powinien ruszyć natomiast fotel kierowcy nie, zasilanie idzie do modułu a z modułu sterowanie na silniczek oparcia sądząc po kolorach przewodów jest po linii can,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając MMI 2G trzeba samemu dołożyć moduł bluetooth ? Czy jest tak prosto jak przy 3G  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Góral65 napisał:

Nie pisałem że jestem pewien, podałem tylko nr pinów zasilania,  fotel pasażera powinien ruszyć natomiast fotel kierowcy nie, zasilanie idzie do modułu a z modułu sterowanie na silniczek oparcia sądząc po kolorach przewodów jest po linii can,  

Ulala.

Czyli bez modułu pamięci nawet nie ma opcji żeby to uruchomić w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jakich cenach chodzą sety hamulców 345mm S4 lub 3.0TDI 320mm (w tym przypadku tylko przód do wymiany, si?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...