Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
23 minuty temu, Tomeks napisał:

Chodzi mi jak z niskich obrotów wstaje względem serii,czy zakres uzytecznych obrotów podniósł sie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wstaje odrobine pozniej.. ale tak jak pisalem, masz max moment duzo dluzej..  ponizej masz przyklad.. auto po samym sofcie a na czerwono masz jak mam po hybyrdzie.. 

baba_wykres.png 

moj wykres:

60385229be73a5dbf77c4388be8beec9.jpg

Edytowane przez st4yKool

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
10 minut temu, pajda napisał:


Wiela? Pikowana jest?
Wiela? Pikowana jest?
Wiela? Pikowana jest?

Za 250 pójdzie. Pikowana . 

Opublikowano

O kuzwa,nie myślałem,ze aż taka różnica jest,hybryda dopiero przy 3100obr zrównuje sie z seria,a przy najczęściej używanych obrotach na codzień,czyli okolice 2000obr jest przepaść,załamałes mnie[emoji53]...No ale za to góra bajka[emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

cos ci sie pomyilo stary hehe :) 2100 a nie 3100...  nie czuc tego na codzien w ogole.. musialbys sie przejechac, pamietaj ze na drodze turbo tez inaczej wstaje niz na hamowni.. moze bede w sopocie za pare meisiecy, to sie odezwe przejedziesz sie :P

Opublikowano

[emoji16] na tel lukam,mam rozbite szkło,ledwo co widze,no to git,robię[emoji869]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dnia 3.02.2017 o 11:12, edraven napisał:

Życzę cierpliwości przy wymianie przycisków :D ułamane ząbki na bank, oby tylko po jednym z czterech ;) 

Może ktoś się skusi na taka gałę ? :> 

IMG_20170119_183523.jpg

a nawet jak w starych pastuchowych przyciskach połamiesz te ząbki przy demontażu to co??? przecież to nic nie warte, a nowe zakładasz i wejdą bez uszkodzenia ząbków, chyba nie chcesz później wracać do zwykłych???

Opublikowano

Panowie, fotele sline polskora w pelnej elektryce z pamiecia, sa w ogole mozliwe do kupienia? Mam takie w pelnej skorze i na dluzsze podroze troche meczace sa...

Opublikowano
30 minut temu, st4yKool napisał:

Panowie, fotele sline polskora w pelnej elektryce z pamiecia, sa w ogole mozliwe do kupienia? Mam takie w pelnej skorze i na dluzsze podroze troche meczace sa...

http://www.tuning-24.pl/pl/p/Mata-KORALIKI-na-siedzenia/96

Opublikowano

Hehe dobre :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano
2 godziny temu, st4yKool napisał:

Panowie, fotele sline polskora w pelnej elektryce z pamiecia, sa w ogole mozliwe do kupienia? Mam takie w pelnej skorze i na dluzsze podroze troche meczace sa...

Mam s line skóra z alcantarą w fulll opcji kosztowały 4600 z modułem + ochrona CP. Faktycznie trudny temat do kupienia :kwasny:

Opublikowano

Zazdroszcze :))

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano
Dnia 2.02.2017 o 00:17, skotmen napisał:

Pytanie czy grill z allroada pasuje do zwykłego zderzaka ?

Pasuje , ja jak robiłem polifta u siebie to kupiłem od zwykłej a4

Opublikowano

Szukam zderzaka S-line polift na PDC z dokładka pod hak w dobrym stanie do lakierowania.

Opublikowano

:hi: Chce ktoś panel klimy z polifta przeprogramowany do  przedlifta ? :)

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

Pany, co ile powinno się świece zmieniać?

Opublikowano
Dnia 2/3/2017 o 16:15, Gibons napisał:

Jeżeli dobrze pamiętam to 8K0407271 D ale najłatwiej to sprawdzić. Czytają naklejkę na półosi. Włóż sobie lusterko i przeczytasz spokojnie jaki masz numer. Trzeba dobrze dobrać bo są różne długości osiek.

 

U mnei jest numer..8k0407271Q.. nie wiem czy po prawej ten sam.. ale.. cena w ASO 3600 brutto za jedną :)  w holandii 770 euro ;-) 

Zamiennik lema czy cos innego jest? :P

Opublikowano

Kupisz ori za pare stow pisz na priv

Opublikowano

poszlo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.