Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany słoneczniki z przedlifta  pod QQ1 pasują do Polifta ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

932a2a1765c5832c258fe939a1690f42.jpg

Panowie ten plastik da się wymienić? Czy on jest jakiś inny w polifcie?

Mam wrażenie że generuje mi to hałas przy dużych prędkościach..

 

Btw wymiana uszczelek nie dała za wiele.. :-)

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

 

 

 

 

Opublikowano
6 minut temu, st4yKool napisał:

932a2a1765c5832c258fe939a1690f42.jpg

Panowie ten plastik da się wymienić? Czy on jest jakiś inny w polifcie?

Mam wrażenie że generuje mi to hałas przy dużych prędkościach..

 

Btw wymiana uszczelek nie dała za wiele.. :-)

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

 

 

 

 

Ja bym raczej obstawiał uszczelkę drzwi w tym samym miejscu 

Opublikowano

wymieniona na nowa z aso i nic... ;)

Opublikowano
Teraz, st4yKool napisał:

wymieniona na nowa z aso i nic... ;)

Też mi trochę szumi w tym miejscu 

Spróbuj zaklęcia taśmą dziwi od zewnątrz zobaczysz czy pomogło 

Zawartość dodana 3 minutes later

Są jeszcze uszczelki dodatkowe stosowane w car audio może to by pomogło 

Opublikowano
2 godziny temu, st4yKool napisał:

jaki silnik planujesz?

 

W Allroad dużego wyboru nie ma, bo raptem jedno TDI i jedna benzyna. Ja planuję TFSI 252 KM, żeby poczuć różnicę pomiędzy 160 KM, które mam obecnie ;)

Opublikowano
13 minut temu, sowiq napisał:

 

W Allroad dużego wyboru nie ma, bo raptem jedno TDI i jedna benzyna. Ja planuję TFSI 252 KM, żeby poczuć różnicę pomiędzy 160 KM, które mam obecnie ;)

No właśnie, że oni nie dali tego trzylitrowego traktora do allroad. . . może jak ta akcyza się zmieni (czy już się zmieniła?)  to dorzucą tą jednostkę :) 

Ps. mi osobiście ten dwulitrowy silnik w benzynie nie podchodzi, jakoś tak "wyje" jak się go pociska. 

Opublikowano

szkoda ze nie macie 3.0tdi.. allroad jest ciezszy i przydaloby sie to 600Nm w serii..  2 litrowe beny pasuja bardziej do A3.. daja chociaz tipa do tej benzyny?

Opublikowano

No a w "zwykłym" A4 jest 3 litrówka?

Opublikowano

No jasne ze jest. Nie ma w Polsce? dziwne..

272 konie, 5.4 do setki..  55k euro w DE baza

Edytowane przez st4yKool

Opublikowano
7 minut temu, Hohe napisał:

No a w "zwykłym" A4 jest 3 litrówka?

Hehe, nie no jasne że nie ma (mowa o PL- ponoć za  małe zainteresowanie tym motorem w tym modelu, ogólnie w A4), ja pisze o allroad, bo kolega takie auto chce kupić (Jeździłem trochę tą b9 allroad w benzynie (była przymiarka na zakup w APL) ale narazie odpuściłem, głownie właśnie ze względu na silnik)

Edytowane przez mlody020

Opublikowano

Mogliby dac 3.0 tfsi z turbo i 354 kunie.. ladnie to brzmi i sie zbiera jako tako.. Moze zamiast allroad'a juz w Q5 celowac? :)

Opublikowano
3 godziny temu, st4yKool napisał:

Moze zamiast allroad'a juz w Q5 celowac? :)

Celowałem od samego początku, robiłem wyceny, konfiguracje. Ale zrobiłem jazdę próbną Q5 i za chwilę A4 Allroad i jednak w tym drugim aucie czułem się zdecydowanie lepiej. Zresztą tak samo jak żona, która jechała ze mną. Więc stanęło na A4 :)

Opublikowano

Hmm a a6 probowales? Dla mnie a4 allroad to troche strata kasy, bo jest sporo drozsze od A4.. mozna wtedy juz w 6 celowac.. tylko ze znowu to technologicznie ponad 6 letnie auto :) tak zle, tak nie dobrze :D

Opublikowano
7 godzin temu, skotmen napisał:

Też mi trochę szumi w tym miejscu 

Spróbuj zaklęcia taśmą dziwi od zewnątrz zobaczysz czy pomogło 

Zawartość dodana 3 minutes later

Są jeszcze uszczelki dodatkowe stosowane w car audio może to by pomogło 

masz jakis link? firme? sprobowalbym... 

Opublikowano

Ma ktoś z możliwość podrzucić kodowanie mce z bixami skretnymi w lifcie? I ustawienia zielonego menu? 

Opublikowano
34 minuty temu, st4yKool napisał:

Hmm a a6 probowales? Dla mnie a4 allroad to troche strata kasy, bo jest sporo drozsze od A4.. mozna wtedy juz w 6 celowac.. tylko ze znowu to technologicznie ponad 6 letnie auto :) tak zle, tak nie dobrze :D

No właśnie A6 trochę stare - środek A4 podoba mi się dużo bardziej. No i wolę A4 wyposażoną na wypasie, niż A6 z niedosytem :)

A4 Avant z Q i TFSI 252 KM jest o cały 1k tańsze niż to samo w Allroad :) 

Opublikowano

Haha niezle.. chyba tylko w PL :)

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Opublikowano
Panowie, czy jest wśród nas jakiś dealer Audi?
Przymierzam się do salonowego B9 Allroad na wypasie i chciałbym się dowiedzieć jaki rabat można wyrwać przy zakupie za gotówkę / leasingu zewnętrznym, a co można dostać przy Audi Perfect Lease (wiem, że rabatów nie udzielają, ale może chociaż jakieś oponki zimowe...? [emoji3] ).


Jak to rabatów nie udzielają? Kto Ci takich rzeczy naopowiadał? Jakie miasto bo nie wyswietla Ci sie w profilu?

Tapniete z SGS7

Opublikowano
9 godzin temu, LukiKRK napisał:

Jak to rabatów nie udzielają? Kto Ci takich rzeczy naopowiadał? Jakie miasto bo nie wyswietla Ci sie w profilu?

Tapniete z SGS7

Przy Audi Perfect Lease brana jest pod uwagę wyłącznie cena katalogowa, nie ma żadnych rabatów cenowych. Tak jest w każdym salonie w Polsce. Co innego Audi Classic Leasing, ale to zupełnie różne produkty.

Tutaj rozpocząłem krótką dyskusję na ten temat: 

PS. Warszawa - mam wpisane w profilu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.