Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 minut temu, m4rtin3k napisał:

 

To widac ze zdania podzielone.

Wedlug tego co wrzucil kolega Hugo - to raczej nie powinienem wymieniac.

oznaczenie z VINu:

G1G TRANSMISSION SPECIFICATIONS: 8-SPEED AUTOMATIC TRANSMISSION FOR FOUR-WHEEL DRIVE VEHICLE
0G7 TRANSMISSION TYPES/GEARSHIFT MECHANISMS: TIPTRONIC

Co o tym sadzicie? 

———————————

W zwiazku z akumulatorem widze, ze tez sie zdania podzielily. Jedni pisza ze trzeba kodowac, jedni ze nie.. 

Zadzwoń do ASO lub jakiegoś dobrego serwisu Audi. Powiedzą Ci że w tipie się nie wymienia. Jak już byś się upierał że chcesz "bo tak" to tylko i wyłącznie wymiana dynamiczna.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Czytaj od posta 23

Opublikowano
28 minut temu, Gibons napisał:

 

Czytaj od posta 23

Super. Dzieki wielkie za odpowiedz. ?

Opublikowano

Ktoś z was zakładał hak ? dużo z tym roboty ?

Opublikowano

W tipie sie wymiania co 120kkm.. potwierdzone i robione w serwisie ZF.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
9 godzin temu, Gibons napisał:

Ktoś z was zakładał hak ? dużo z tym roboty ?

Dobre pytanie. Ja chetnie zalozylbym hak zeby miec gdzie rowery transportowac. 

Jak zakladalismy z ojcem do focusa - to nie bylo z tym duzo roboty. Potem tylko na oskp ze wszystko jest dobrze zalozone, papier wystawil i bylo git. 

Opublikowano
9 godzin temu, Gibons napisał:

Ktoś z was zakładał hak ? dużo z tym roboty ?

Pamietaj, ze trzeba nowa wentylacje ogarnac

 

Tutaj masz info

 

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

To odpuszczam ten hak za dużo pier***. Ktoś z was wymieniał wahacz nośny w zawieszeniu z przodu ?

Opublikowano

Panowie, czy warto do 1BV wsadzić Eibach Pro Kit -35/30? Będzie widać różnicę czy gra nie warta świeczki?

Opublikowano
Godzinę temu, Hugo napisał:

Panowie, czy warto do 1BV wsadzić Eibach Pro Kit -35/30? Będzie widać różnicę czy gra nie warta świeczki?

Widać różnicę i komfort jest lepszy :)

Opublikowano

Taka sytuacja. To fajnie jak tak :thumbup: Dzięki Damian za info :hi:

Opublikowano
3 minuty temu, Hugo napisał:

Taka sytuacja. To fajnie jak tak :thumbup: Dzięki Damian za info :hi:

Poszukaj sobie temat np Romco w b8 3.0tdi on miał założone na 1BL eibacha i do tego 19 cali a potem 20cali są foty w temacie. Ja jeżdziłem na 1BE i eibachu. Jak dla mnie zauważalny + na komfort. I też nie tylko ja tak stwierdziłem. Eibacha chyba ostatnio zakładał też Pucek na 1BE

Opublikowano

Dzięki. Idę czytać :decayed:

Opublikowano

Pany orientujecie się czy podejdzie do audi kiera z vw bo swoja sprzedaje i potrzebuje na pare dni zalozyc cos do puki nie kupie a z vw mam

Opublikowano

Gibons ty masz tipa? Z telefonu nie widze..
Jak nie wymienisz oleju to wymienisz cala skrzynie i Audi ci chetnie ja sprzeda :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
14 minut temu, st4yKool napisał:

Gibons ty masz tipa? Z telefonu nie widze..
Jak nie wymienisz oleju to wymienisz cala skrzynie i Audi ci chetnie ja sprzeda :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Nie tylko Audi "mówi" że się nie wymienia. Każdy serwis ktory się zna tak mówi. Chyba lepiej dla nich gdyby zarobili na wymianie ? dynamiczna trochę kosztuje.

PS ja mam manual :) i nie mam tych dylematów. Olej w skrzyni miałem wymieniany

Opublikowano

Hehe kazdy serwis mowi ze sie wymiania a kilku pracownikow Audi, mowi ze to jest myk dokladnie po to zeby te skrzynie wymieniac w calosci..

Wiadomo kazdy zrobi jak uwaza, ale nie pisalbym ze sie nie wymienia i ch..j.

Nie slyszalem jeszcze o oleju ktory sie nie zuzywa, szczegolnie ze wiekszosc tipow jezdzi na grubym sofcie..

A to ze cos kosztuje to chyba normalne? W cywilizowanych krajach gdzie ludzie nie wpieprzaja spod siebie godzina pracy mechanika to 80-120 euro.. nie wiem czy to duzo czy malo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
17 minut temu, Gibons napisał:

Nie tylko Audi "mówi" że się nie wymienia. Każdy serwis ktory się zna tak mówi. Chyba lepiej dla nich gdyby zarobili na wymianie ? dynamiczna trochę kosztuje.

PS ja mam manual :) i nie mam tych dylematów. Olej w skrzyni miałem wymieniany

Wymieniałeś olej w Manualu?

Opublikowano
11 minut temu, yanosho napisał:

Wymieniałeś olej w Manualu?

W BMW F30 serwis mówi że olej jest dożywotnio w skrzyni. Problem polega na tym że życie skrzyni liczą na 200k km a potem wymiana.

Pracownik serwisu BMW powiedział mi żebym zmieniał olej w skrzyni co 60k km jak nie chce mieć problemów :)

Opublikowano
15 minut temu, yanosho napisał:

Wymieniałeś olej w Manualu?

Poprzedni własciciel wymienial w skrzyni i dyfrze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.