Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, Kasjan napisał:

Czy ktoś może mi rozjaśnić umysł co może być przyczyną włączenia wentylatora chłodnicy, gdy wskazowka temperatury na liczniku nie osiągneła nawet 90stopni jak zatrzymałem się autem to włączyła się i nie chciała sie wyłaczyc przez 5min wiec przejechałem sie autem i jak już zgasilem to wszystko było ok. Czy to moze byc wina jakiegoś czujnika? 

 

Ok już widzę że jest temat z tym związany :)

nie było to czasem wypalanie DPF-a

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak dokładnie, objawy się zgadzają :) przesiadka z Passata z 96roku wymaga troche oswojenia z nową technologią :P

 

Opublikowano

Ale to wtedy auta nie należy gasić, jak się ten wentylator załącza ?

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Ale to wtedy auta nie należy gasić, jak się ten wentylator załącza ?

Można ale najlepiej jak skończył wypalanie 

Wentylator się włącza po to aby schłodzić komórę silnika 

Opublikowano

No to wlasnie mialem kiedys takie zdziwko, jak parkujac w garazu zalaczyl sie wentylator, w sumie to chyba chodził tak z 10 minut jakoś :cool1:

Opublikowano

Wymieniajac akumulator - trzeba go zakodowac? Czy wystarczy plug&play?

Opublikowano

@m4rtin3k jak zmienisz na taki o identycznych parametrach jak masz, to  wtedy nic nie trzeba kodować.

Opublikowano
3 godziny temu, Hugo napisał:

@m4rtin3k jak zmienisz na taki o identycznych parametrach jak masz, to  wtedy nic nie trzeba kodować.

Trzeba zakodować żeby sterownik wiedział że dostał nowy akumulator innaczej nie doładuje go

Opublikowano
12 minut temu, skotmen napisał:

Trzeba zakodować żeby sterownik wiedział że dostał nowy akumulator innaczej nie doładuje go

@wrclaguna pisał kiedyś, że nie trzeba i byłem pewien, że tak jest :kwasny:

Opublikowano
3 minuty temu, Hugo napisał:

@wrclaguna pisał kiedyś, że nie trzeba i byłem pewien, że tak jest :kwasny:

Najlepiej doładować nowy Aku prostownikiem do fula , wsadzić zmienić ostatnią cyfrę w kodowaniu na inną i powinno być ok

Opublikowano

Chcialbym jeszcze zapytac, bo gdzies umknal mi post: co ile wymieniacie olej w automatycznej skrzyni? Auto to a4 b8 2.0 tfsi z automatem. 

Opublikowano
3 minuty temu, m4rtin3k napisał:

Chcialbym jeszcze zapytac, bo gdzies umknal mi post: co ile wymieniacie olej w automatycznej skrzyni? Auto to a4 b8 2.0 tfsi z automatem. 

Obowiązkowo co 60tys

Opublikowano
6 minut temu, skotmen napisał:

Obowiązkowo co 60tys

Chyba w S-tronic bo w Tipie się nie wymienia. Nie wiem jak w multi

Opublikowano
28 minut temu, Gibons napisał:

Chyba w S-tronic bo w Tipie się nie wymienia. Nie wiem jak w multi

To mnie zaskoczyłeś

Opublikowano
4 godziny temu, Hugo napisał:

@wrclaguna pisał kiedyś, że nie trzeba i byłem pewien, że tak jest :kwasny:


Wymieniłem na nie ori,nic nie kodowalem i wszystko śmiga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
2 godziny temu, Gibons napisał:

Chyba w S-tronic bo w Tipie się nie wymienia. Nie wiem jak w multi

Z ciekawości otworzyłem książkę serwisową

699509F5-5EBF-401D-9863-0D2B02C4BD81.jpeg

7504B59B-3A65-4522-946C-7060F6AD4FBE.jpeg

Opublikowano
2 minuty temu, Hugo napisał:

Z ciekawości otworzyłem książkę serwisową

699509F5-5EBF-401D-9863-0D2B02C4BD81.jpeg

7504B59B-3A65-4522-946C-7060F6AD4FBE.jpeg

tylko hybryda. W b8 w tipie nie wymienia się. Nawet jak zadzwonisz do ASO powiedzą że się nie wymienia.

Opublikowano
38 minut temu, Tomeks napisał:


Wymieniłem na nie ori,nic nie kodowalem i wszystko śmiga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli odłączam stary aku i podłaczam nowy i wszystko jest ok? Czy jakiś "zaklęć" trzeba użyć?

Opublikowano
3 godziny temu, skotmen napisał:

Obowiązkowo co 60tys

 

25 minut temu, Gibons napisał:

tylko hybryda. W b8 w tipie nie wymienia się. Nawet jak zadzwonisz do ASO powiedzą że się nie wymienia.

To widac ze zdania podzielone.

Wedlug tego co wrzucil kolega Hugo - to raczej nie powinienem wymieniac.

oznaczenie z VINu:

G1G TRANSMISSION SPECIFICATIONS: 8-SPEED AUTOMATIC TRANSMISSION FOR FOUR-WHEEL DRIVE VEHICLE
0G7 TRANSMISSION TYPES/GEARSHIFT MECHANISMS: TIPTRONIC

Co o tym sadzicie? 

———————————

W zwiazku z akumulatorem widze, ze tez sie zdania podzielily. Jedni pisza ze trzeba kodowac, jedni ze nie.. 

Opublikowano
11 minut temu, Kasjan napisał:

Czyli odłączam stary aku i podłaczam nowy i wszystko jest ok? Czy jakiś "zaklęć" trzeba użyć?

Opinie, jak widać, są podzielone. Moim zdaniem, jeśli wkładasz identyczną baterię, to podepnij vcdsa i zakoduj zmieniając jedną cyfrę w numerze seryjnym. Nie zaszkodzi. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.