Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Średnio mam od kogo. A w którym miejscu ten czujnik się znajduje ?

http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2010/636/R/8/820/820045

Za logo na grilu, na belce alu.

Edytowane przez krystian3769

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powstać :hi:

Podpowie mi ktos czy dyfuzor tylnego zderzaka sline o nr 8T8 807 521 C chyba z a5 podejdzie do b8 avant?

Opublikowano
W dniu 11/27/2017 o 14:05, Onkel napisał:

Tez miałem podobna sytuacje. Wycena na 1300 zł. Pojechałem do serwisu i kosztorys na 5300.
Zadzwoniłem do firmy zajmującej się odkupowaniem takich szkód. W sumie dostałem prawie 4000 zł. Ubezpieczalnia wypłaciła swoją czesc a firma resztę.

Hehe no zobaczymy dzis ma byc wycena przez experta PZU, juz na podstawie ogledzin.. a nie kurde wyssana z palca :)

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Dzięki :hi:

Opublikowano

Sorki ze ide na latwizne ale czy ktoś może powiedziec mi jaka najwieksza karte pamieci czyta radio w b8 po lifcie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
25 minut temu, Kasjan napisał:

Sorki ze ide na latwizne ale czy ktoś może powiedziec mi jaka najwieksza karte pamieci czyta radio w b8 po lifcie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Na pewno 32GB

Opublikowano

mam w aucie aku varty 110ah ori, gdzie sprawdzić na nim datę produkcji? lub jak uustalić kiedy był wymieniany? 

 

2-1634x1244.jpg

1-1634x906.jpg

Edytowane przez inhosik

Opublikowano

Datę masz wybitą na plusie , lub minusie 

Opublikowano

Podejdzie dekor kokpitu z anglika do eu? 

Opublikowano

jezeli chodzi ci o deske rozdzielcza to nie

Opublikowano

Wiem wiem był już ten temat ale przypomnę się jeszcze raz z gałą z Alledrogo,  
http://allegro.pl/mieszek-galka-zmiany-biegow-audi-a4-b8-a5-q5-sline-i6972287099.html?reco_id=914f93dd-d687-11e7-87ab-246e96321b20
ktoś może ma już to trochę i coś może się wypowiedzieć ... na foto ładne ale jak po używaniu, da radę chociaż z pół roku ?? 

Opublikowano

Potwierdzam ta sytuacje ze wskazaniem temperatury płynu na desce. Jazda 60km trasa szybkiego ruchu. Temperatura Ok. 90 st. postój chwile przed światłami bo lotek i wskazówka lekko w dół.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-navii-skora-diesel-ID6zmFNf.html

Uwazajcie na sprzedającego wczoraj stala za 10900zl i miala 370000 tysięcy km u innego sprzedawcy. Dzisiaj już ma 174 tys, handlarz na handlarzu zarabia, cud nad Wisłą z tymi przebiegami u nas 

Edytowane przez inhosik

Opublikowano

Panowie już kiedyś pytałem i nikt nie odpowiedział. Jaki jest numer maty grzewczej (siedziska) w fotelu kierowcy ze skóry tzw. sportowe.

Może ktoś poda przykładowe ogłoszenie.

Opublikowano

Wymieniałem u siebie w fotelu pasażera nr. 8K0 963 555 AE .Kierowcy powinna miec 8K0 963 556 

Opublikowano
15 godzin temu, nygus069 napisał:

Wymieniałem u siebie w fotelu pasażera nr. 8K0 963 555 AE .Kierowcy powinna miec 8K0 963 556 

Kolego wymieniałeś sam. Jeśli nie to poleć kto Ci robił w Szczecinie. (cena)

Na moje oko taka powinna pasować, chociaż cena nie jest niska. 

http://allegro.pl/maty-grzewcze-do-audi-a4-a5-b8-i7046624738.html#thumb/1

 

Edytowane przez duzy616

Opublikowano

Panowie czy przy wymianie hamulców na wersję S4 trzeba coś kodować ? Jak kiedyś zmieniałem u siebie to nie odczułem znaczącej różnicy od standardowych a dziś miałem okazję sprawdzić w fabrycznej esce to taka żylet ze masakra. No i zgłupiałem o co chodzi, czemu u mnie to tak nie hamuje ?? 

Opublikowano

Ja wymieniałem w ASO i też była żyleta :)

Opublikowano

Wymieniałem u tapicera w Szczecinie na ul. Okulickiego  . Polecam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.