Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Gibons napisał:

Panowie kto ma mmi3G+ w przed lifcie. Potrzebuje screen z zielonego menu

Ja mam ,czego dokładnie potrzebujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe panowie off topic.. ile taka przyjemnosc moze kosztowac? 80 latek w x5 zalatwil mojego ojca [emoji4] cofajac..9ce2f6beb4271c3a462518bd90722f23.jpg

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

Rozumiem ze to szkoda z OC sprawcy. Zeby dobrze Tobie wycenili to musisz przypilnowac. Ja bym sie upieral ze maska do wymiany, zderzak lakierowanie chyba ze masz jakas dziure, klosz lampy pewnie porysowany wiec tez do wymiany, atrapa chlodnicy porysowana tez do wymiany. A jak nie sa porysowane to by byl porysowane w minimalnym ale widzialnym stanie [emoji4].

Co do tego wyceny to sprawdz ceny czesci przez w ASO i wiesz jaki koszt czesci. A w międzyczasie jedziesz do lakiernika i orientujesz sie co do kosztów (w mojej ocenie to bedzie ok 1800zl, nie wiem jaki jest stan lampy). Teraz czekasz na wycene z ubezpieczalni i pewnie bedzie max 30% tego co bys chcial. Zapewne wycenia na najtańszych zamiennikach. Wiec nie zgadzasz sie i prosisz o ponowne ogledziny lub korekte wyceny argumenetujac to we wlasciwy sposob (ze to kosztuje tyle, ze stawka rg jest razaco mała itd). I tak sie bujasz [emoji4]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkadius dzieki za rady :) przekaze ojcu, zobaczymy conz tego wyjdzie.. sprawaca ubezpieczony w pzu.. nie wiem czy to lepiej czy gorzej..

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze to szkoda z OC sprawcy. Zeby dobrze Tobie wycenili to musisz przypilnowac. Ja bym sie upieral ze maska do wymiany, zderzak lakierowanie chyba ze masz jakas dziure, klosz lampy pewnie porysowany wiec tez do wymiany, atrapa chlodnicy porysowana tez do wymiany. A jak nie sa porysowane to by byl porysowane w minimalnym ale widzialnym stanie [emoji4].Co do tego wyceny to sprawdz ceny czesci przez w ASO i wiesz jaki koszt czesci. A w międzyczasie jedziesz do lakiernika i orientujesz sie co do kosztów (w mojej ocenie to bedzie ok 1800zl, nie wiem jaki jest stan lampy). Teraz czekasz na wycene z ubezpieczalni i pewnie bedzie max 30% tego co bys chcial. Zapewne wycenia na najtańszych zamiennikach. Wiec nie zgadzasz sie i prosisz o ponowne ogledziny lub korekte wyceny argumenetujac to we wlasciwy sposob (ze to kosztuje tyle, ze stawka rg jest razaco mała itd). I tak sie bujasz [emoji4]

 

Według mnie maska i zderzak do wymiany, nie ma co się pitolić. Reszte też bym uwzględnił, że porysowane, zobacz, czy w lampie np. mocowania nie są ponaciagane/pęknięte. Oczywiście na pewno nie dostaniesz tyle ile Ci wycenia w ASO, zaproponują Ci jakąś śmieszną kwotę, więc tak jak pisze kolega ArkadiuS odwolanie i tyle. Trzeba i swoje powalczyć :-)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, macie może gdzieś zdjęcia/filmik jak powinien wyglądać pasek alternatora założony na rolki/napinacze w a4 b8 3.0 tdi ?

Ew. instrukcję wymiany dla laika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie maska i zderzak do wymiany, nie ma co się pitolić. Reszte też bym uwzględnił, że porysowane, zobacz, czy w lampie np. mocowania nie są ponaciagane/pęknięte. Oczywiście na pewno nie dostaniesz tyle ile Ci wycenia w ASO, zaproponują Ci jakąś śmieszną kwotę, więc tak jak pisze kolega ArkadiuS odwolanie i tyle. Trzeba i swoje powalczyć :-) 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

No dokladnie tak sie stalo.. nic nie chcabwymienic tylko reflektor na jakis z polcaru za 200pln.. reszta naprawa blacharska.. jak sie odwolac? Listownie czy przez infolinie?

Robic jakas niezalezna wycene?

 

Wycenili na 1300.. bez ogledzin hahahah bez zdjecia nawet lool

 

Nie wiedzialem ze pzu tak standardy podnioslo:-)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, st4yKool napisał:

No dokladnie tak sie stalo.. nic nie chcabwymienic tylko reflektor na jakis z polcaru za 200pln.. reszta naprawa blacharska.. jak sie odwolac? Listownie czy przez infolinie?

Robic jakas niezalezna wycene?

 

Wycenili na 1300.. bez ogledzin hahahah bez zdjecia nawet lool

 

Nie wiedzialem ze pzu tak standardy podnioslo:-)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

Haha, maska ewidentnie do wymiany a oni mowia o naprawie blacharskiej? Ciekawe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TROOPowcy,

przyciski od pamięci fotela(te w lewym boczku kierowcy) są takie same w przedlifcie i polifcie czy w polifcie są z satynowymi/chromowanymi wykończeniami jak przyciski szyb?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barca8585 napisał:

witam ktos chetny na dekory s4 rzadko spotykany wzor

foto?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie tak sie stalo.. nic nie chcabwymienic tylko reflektor na jakis z polcaru za 200pln.. reszta naprawa blacharska.. jak sie odwolac? Listownie czy przez infolinie?Robic jakas niezalezna wycene?

 

Wycenili na 1300.. bez ogledzin hahahah bez zdjecia nawet lool

 

Nie wiedzialem ze pzu tak standardy podnioslo:-)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

Dostałeś wycenę na @? Jesli tak to odpisujesz na niego ze sie nie zgadzasz, ze wycena rażąco nisko, ze chcesz części oryginalne, ze domagasz się ogledzin, ze koszty rg są zbyt niskie. Poczytaj dokładnie wycene i zobacz czy wszystko uwzględnili....montaz i demontaz, ile wyszło lakierowanie, jakie czesci dali i sprawdź zaproponowane zamienniki w necie. Zawsze w pierwszej wycenie sa zamienniki najtansze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Dostałeś wycenę na @? Jesli tak to odpisujesz na niego ze sie nie zgadzasz, ze wycena rażąco nisko, ze chcesz części oryginalne, ze domagasz się ogledzin, ze koszty rg są zbyt niskie. Poczytaj dokładnie wycene i zobacz czy wszystko uwzględnili....montaz i demontaz, ile wyszło lakierowanie, jakie czesci dali i sprawdź zaproponowane zamienniki w necie. Zawsze w pierwszej wycenie sa zamienniki najtansze.

 

Hej, no dokladnie tak zrobilismy.. bedzie wycena przez experta dzis/jutro.. i zobaczymy. Ja mam bardzo dobre doswiadczenia z PZU.. otarcie na blotniku, wymagalo tylko polerki.. 650 pln.. (w wyecenie:malowanie, lakierowanie, montaz, dmeontaz, etc..), a tutaj pojechali po bandzie..  jestem pewien ze niektorzy sie na to godza, jesli nie maja pojecia :/

Dam znac jak juz bedzie cos wiadomo, jeszcze raz dzieki za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no dokladnie tak zrobilismy.. bedzie wycena przez experta dzis/jutro.. i zobaczymy. Ja mam bardzo dobre doswiadczenia z PZU.. otarcie na blotniku, wymagalo tylko polerki.. 650 pln.. (w wyecenie:malowanie, lakierowanie, montaz, dmeontaz, etc..), a tutaj pojechali po bandzie..  jestem pewien ze niektorzy sie na to godza, jesli nie maja pojecia :/
Dam znac jak juz bedzie cos wiadomo, jeszcze raz dzieki za rady [emoji4]
3mam kciuki. Jak cos to pisz. Sam jestem ciekaw na ile $ wywalczysz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem podobna sytuacje. Wycena na 1300 zł. Pojechałem do serwisu i kosztorys na 5300.
Zadzwoniłem do firmy zajmującej się odkupowaniem takich szkód. W sumie dostałem prawie 4000 zł. Ubezpieczalnia wypłaciła swoją czesc a firma resztę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jaki sposób można sprawdzić sprawność czujnika temp zewn, tzn tego "termometru" który odpowiada za pokazywanie na desce temperatury zewnętrznej. Wczoraj po nocce wychodząc z roboty na parkingu wszystkie auta zamarznięte, u dwóch znajomych w autach pokazywało, że na dworze jest -2 a mi wyświetlało +0.5 * :eusathink: co jest nie teges ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wymieniał ktoś z was wahacze nośne z przodu ? ten na którym trzyma się amor. Ten w który whodzą sworznie. Są jakieś różnice między przedlift a polift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Góral65 napisał:

mam podobnie, po odpaleniu auta dopiero po kilku minutach pokazuje rzeczywistą temperaturę

No a właśnie u mnie po dojechaniu do domu się nawet nie unormowało... Teraz jechałem to mi pokazywał +6 , a jest 0 ... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...