Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 godzin temu, JawoR36 napisał:

A w którym momencie im dać znać, że chce do manuala, a nie automata?

W momencie zamawiania .

Jest tam opcja wyboru.

Tu znalazłem najtańsze ➡NULLA Stali Akcelerator Gazu Paliwa Hamulca Podnóżek Pedał Pad Płyta MT Dla Audi A4L A5 (A6L Po 2013) A7 Q5 Pedały Pasuje Dla LH
http://s.aliexpress.com/MvaMjYJr
(from AliExpress Android)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, jacek70 napisał:

W momencie zamawiania .

Jest tam opcja wyboru.

Tu znalazłem najtańsze ➡NULLA Stali Akcelerator Gazu Paliwa Hamulca Podnóżek Pedał Pad Płyta MT Dla Audi A4L A5 (A6L Po 2013) A7 Q5 Pedały Pasuje Dla LH
http://s.aliexpress.com/MvaMjYJr
(from AliExpress Android)


Tamte są tańsze ;-) Bo te 14$ jest za podstopnicę lub 3 nakładki. 

Mam wrażenie, że na tych podróbach będzie się bardziej noga ślizgać niż na ori. Ori mają więcej gumy na po zewnętrznej linii.

Opublikowano
Godzinę temu, JawoR36 napisał:

Tamte są tańsze ;-) Bo te 14$ jest za podstopnicę lub 3 nakładki.

No może . Nie doczytałem ale za około 8 dych to jest ich na peczki.

Opublikowano

 

Opublikowano

Szybkie pytanie.

Żeby wymienić podłokietnik trzeba ściagać cały tunel czy obejdzie się bez? Dorobiłem się skóry :)

Opublikowano
58 minut temu, Onkel napisał:

Szybkie pytanie.

Żeby wymienić podłokietnik trzeba ściagać cały tunel czy obejdzie się bez? Dorobiłem się skóry :)

nie trzeba 

Opublikowano
A czujnik ciśnienia? podłącz kompa i trzeba sprawdzić jaki błąd.
Dziwna sprawa podłączyłem kompa błędów nie było i jak wyłączyłem '01 engine' check sam zniknął

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeśli wiesz jak, to sprawdź zapełnienie filtra przez kompa.

Opublikowano
nie trzeba 

A coś więcej? Co jest do ściągnięcia/rozebrania?nowy łokieć mam cały ze stelażem metalowym.
Opublikowano

Koledzy mam takie pytanko czy wy też chaczycie wszystkie garby na drodze za eibach-u pro kit -30 przód i-35 tyl na zawieszeniu Be??

Opublikowano
36 minut temu, Piotr Czarnojan napisał:

Koledzy mam takie pytanko czy wy też chaczycie wszystkie garby na drodze za eibach-u pro kit -30 przód i-35 tyl na zawieszeniu Be??

Garb garbowi nie równy ale Ja nigdy nie haczyłem 

Edytowane przez yanosho

Opublikowano
Teraz, yanosho napisał:

Garb garbowi nie równy ale Ja nigdy nie haczyłem 

Wiem  właśnie ja nawet jak jadę że 2 km/h To potrafię podłoga trafić na 18 245/40?

Opublikowano
5 godzin temu, Onkel napisał:


A coś więcej? Co jest do ściągnięcia/rozebrania?nowy łokieć mam cały ze stelażem metalowym.

 

Opublikowano

@Piotr Czarnojan

Jakby co to szukam Eibachów do siebie :naughty:

Opublikowano
Koledzy mam takie pytanko czy wy też chaczycie wszystkie garby na drodze za eibach-u pro kit -30 przód i-35 tyl na zawieszeniu Be??
Mam podobny uklad z tym ze 225/45/18 i nie hacze, ale koniecznie zwalniam :)
Opublikowano
1 godzinę temu, ArkadiuS napisał:

Mam podobny uklad z tym ze 225/45/18 i nie hacze, ale koniecznie zwalniam :)

No to w takim razie albo w 3 mieście są wielkie garby  albo u mnie Z  autem jest coś nie tak 

Opublikowano

Jak były dobierane eibachy pod silnik czy pod kategorie wagowa?

Opublikowano
Godzinę temu, pajda napisał:

Jak były dobierane eibachy pod silnik czy pod kategorie wagowa?

Bylo kupowane u trewora  i powiedziane wszystko co i jak więc  nie wiem do czego  dobieral

Opublikowano
9 minut temu, Piotr Czarnojan napisał:

Bylo kupowane u trewora  i powiedziane wszystko co i jak więc  nie wiem do czego  dobieral

Też od niego kupowałem i tak dobrał, że powróciłem do 1BV na przodzie bo tak leżał jak na gwincie :facepalm:

Opublikowano
45 minut temu, yanosho napisał:

Też od niego kupowałem i tak dobrał, że powróciłem do 1BV na przodzie bo tak leżał jak na gwincie :facepalm:

Aha to w takim razie mnie nie pocieszyles ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.