Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy ile warte teraz takie auto? Przelot obecnie ok 153 tysiące.

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy jak kupie kabel usb pod AMI to czy podpięty telefon będzie się też ładował 

Opublikowano
Chłopaki - katastrofa się odwaliła.

W drodze do pracy, wylało mi się mleko na fotel pasażera (fotel jest skórzany (perforowany) z funkcją grzanego fotela i wentylacji), pod samą pracą wytarłem cały fotel ściereczkami nawilżonymi do kokpitu i tapicerki które zawsze wożę w schowku, ale martwię się, że mogło to wsiąknąć niżej. Rozbierać fotel czy od razu dać to do prania? Pilne, bo po pracy chce od razu się tym zająć.
No i mleko sie rozlało..... Trzeba bylo wpuścić kota to by wylizal :)
Opublikowano
Ja mam Xblitz Night. Podłączyłem pod lampkę. Włącza się przy otwarciu auta, wyłącza kilka min po zamknięciu.
A mozesz wrzucic zdjecie jak to wyglada po zamontowaniu? Jakies z zewnątrz i srodka....
Opublikowano
29 minut temu, ArkadiuS napisał:
11 godzin temu, JawoR36 napisał:
Ja mam Xblitz Night. Podłączyłem pod lampkę. Włącza się przy otwarciu auta, wyłącza kilka min po zamknięciu.

A mozesz wrzucic zdjecie jak to wyglada po zamontowaniu? Jakies z zewnątrz i srodka....

Jak chodzi o to czy nie wyglada zle, to moim zdaniem jest ok. Skitralem ja za lusterkiem z prawej strony i od strony kierowcy ledwo ja widac. Tez nie lubie zbednych gadżetów na szybie.

 

Opublikowano

przy okazji zmiany kół na zimowe przymierzyłem felgi 20 cali z nowej Q5, nawet fajnie wyglądają :)

0ebd2be747f31548.jpg

Opublikowano

No całkiem całkiem :naughty:

 

 

Żeby lampy z B6 chciały się tak fajnie i szybko rozklejać / rozkładać :whistling:

 

b9o7luS.jpg

Opublikowano
7 godzin temu, KoJ@K napisał:

Żeby lampy z B6 chciały się tak fajnie i szybko rozklejać / rozkładać :whistling:

 

b9o7luS.jpg

A co jest nie tak z lampami w B6, rozklejałem lampy w oplu Vectra, w Lexusie i Ducato, poza tym że lampa Ducato nie chciało się zmieścić w piekarniku nie było żadnych problemów

Edytowane przez Góral65

Opublikowano
9 godzin temu, KoJ@K napisał:

No całkiem całkiem :naughty:

 

 

Żeby lampy z B6 chciały się tak fajnie i szybko rozklejać / rozkładać :whistling:

 

b9o7luS.jpg

Rozumiem ze poszło bardzo sprawnie i nie miałeś żadnych problemów z wyjęciem poszczególnych plastików i rozłożeniem lampy, to nie wiem dlaczego ja miałem problem z rozłożeniem lampy

Opublikowano

Panowie, czy te nakładki będą okej do A4 B8? Zamawiał ktoś może z tej aukcji?

Nakładki - Aliexpress

Opublikowano

Dlaczego do a4/a5 sa dwa rodzaje dojazdowek?
bd48687332f8c088294be08cc763fb71.jpgbab34b7f52d64426a042156c4e639ad9.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ta szersza dojazdówka występowała w S4 także. Jakbyś czasem szukał, to mam tą wąską na sell

Opublikowano
4 godziny temu, arturek986 napisał:

Rozumiem ze poszło bardzo sprawnie i nie miałeś żadnych problemów z wyjęciem poszczególnych plastików i rozłożeniem lampy, to nie wiem dlaczego ja miałem problem z rozłożeniem lampy

Dokładnie tak jak mówisz, no problemos :cool1: ani z rozklejeniem, ani z rozebraniem. Moment namyślunku miałem przy tej osłonie leda, bo bardzo mocno trzymały zaczepy i nie wiedzialem do konca co gdzie i jak ma wychodzic, ale poszło sprawnie, a reszta Szła za kolejnością. :hi:a rozklejenie trwało ze 3 minuty przyvpomocy suszarki ddo włosów.

Opublikowano
Jak chodzi o to czy nie wyglada zle, to moim zdaniem jest ok. Skitralem ja za lusterkiem z prawej strony i od strony kierowcy ledwo ja widac. Tez nie lubie zbednych gadżetów na szybie.
 
Wrzuć proszę zdjęcia :)
Opublikowano

Panowie wie ktoś czym różni się silnik diesla w b9 2.0 150Hp i 2.0 190 Hp ? 

Opublikowano
7 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Wrzuć proszę zdjęcia :)

Skleroza mi nie pozwala o Tobie pamiętać :decayed:

Opublikowano
Ta szersza dojazdówka występowała w S4 także. Jakbyś czasem szukał, to mam tą wąską na sell

Właśnie wczoraj stałem się posiadaczem tez tej szerszej i nie wiedzialem którą sobie zostawić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Skleroza mi nie pozwala o Tobie pamiętać :decayed:
Bede przypominal :)
Opublikowano

Koledzy, Cieknie mi z pompki pod pedalem sprzegla. Do wymiany jest sama pompa sprzęgła, czy ktos moze mi pomóc i sprawdzic nr czesci. Znalazlem dwa numery i nie jestem pewnien ktory jest ten wlasciwy. Moj nr VIN WAUZZZ8K4DA041669 5161c0a5093cf045271c3ad012eb0bdb.jpg0df172c2c7740b25544cf93d1bd4a6c5.jpgc2b6182727b312236888aef8fc3e3eb4.jpg

Opublikowano
7 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Koledzy, Cieknie mi z pompki pod pedalem sprzegla. Do wymiany jest sama pompa sprzęgła, czy ktos moze mi pomóc i sprawdzic nr czesci. Znalazlem dwa numery i nie jestem pewnien ktory jest ten wlasciwy. Moj nr VIN WAUZZZ8K4DA041669 

ja znalazłem tylko jedną 8K1 721 401 E pasującą do twojego modelu:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.