Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Baardzo ciężko dopatrzeć ale jest znalazłem:wink: 

może troszkę lepsze zdjęcie, jest pod wężem który odsunąłem śrubokrętem

fc6479a1cf44a0f1med.jpg

nie wiem czy to będzie łatwo wymienić troszkę ciasno:eusathink:

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

No ciekawe jak tam ręce włożyć haha

Opublikowano
Godzinę temu, Góral65 napisał:

Baardzo ciężko dopatrzeć ale jest znalazłem:wink: 

może troszkę lepsze zdjęcie, jest pod wężem który odsunąłem śrubokrętem

fc6479a1cf44a0f1med.jpg

nie wiem czy to będzie łatwo wymienić troszkę ciasno:eusathink:

znaleziony;), ale jak włożysz rękę to całej nie wyciagniesz.  Koszy pełen weży (gadów ;P)

Opublikowano

Ile placicie za serwis olejowy w ASO do 2.0 tdi?

 

I czy ktos placi za sama usługe wymiany ale przywozi swoj olej i filtry?

Opublikowano

Jakich nr sterowników drzwi przód szukać do obsługi składanych lusterek?

Trafiły mi się w kolorze kierowcy 10-pinowe plus pasażera 14-pin.

Z góry dzięki za pomoc:hi:

Opublikowano

Panowie widzieliscie to :kox:

 

Modził ktoś coś w ten sposób? Albo wie co/jak by trzeba zrobić/przerobić itd? Dla mnie bajka, jak to moja mówi "ty lubisz takie choinkowe świecidełka" :banan:

 

Opublikowano

ciekawie wyglada

Opublikowano
5 godzin temu, Gibons napisał:

Ja bym dał 245.35.19

 

PS ktoś aktualizował ostatnio mapy i soft w 3GPlus ?

Do B8 jest przewidziane 255/35/19

Opublikowano
12 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Szukam w ETKA gdzie jest lokalizacja w naszych B8 i za cholere nie mogę znaleźć. 

U mnie wszystko hula normalnie. Podczas jazdy normalnie 90', a jak stane na dluzsza chwile typu 30-60min to spada to 55-60', a jak rusze po chwili wraca do 90'.

Opublikowano
5 minut temu, JawoR36 napisał:

Do B8 jest przewidziane 255/35/19

Przewidziane ale chyba nie na 9J et33  ? bo to parametry z A5

Opublikowano

w b9 jest 245/35 w serii pchane więc w b8 spokojnie można, szczególnie że felgi z a5 przy takich parametrach opon (255) nie upchasz, z przodu mocno wystaje :kwasny:

Opublikowano

Dlatego mówię że felga wejdzie ale opona 245 zeby nie tarło :) Wejdzie i 10J ale przeciez nie dasz opony 270

Opublikowano

Jakby ktoś był zaintererere tymi sekwencyjnymi ledami to znalazłem, jedyne 227 $ za same ledy z modułkami  :kox:

 

http://www.exledshop.com/exled-custom-leds/audi/exled-audi-a4-20112012-drl-2way-sequential-upgrade-power-led-modules-copy.html

Opublikowano

Dokładnie, te felgi 9j et33 r19 są z A5. Czyli brać i pakować 245? Nic nie będzie tarło i będzie dobrze wyglądało? W dziale sprzedaż są nawet takie 

Opublikowano
U mnie wszystko hula normalnie. Podczas jazdy normalnie 90', a jak stane na dluzsza chwile typu 30-60min to spada to 55-60', a jak rusze po chwili wraca do 90'.
A obserwowales w duzym miescie, gdy masz korki i co chwile swiatla?
Opublikowano

Pany  ktoś wymienial stacyjkę bo mi ciężko wchodzi kluczyk

Opublikowano

:hi: 

 

Panowie bo nie mogę doszukać się na forum. Czy ktoś już przełożył multitronica na manual? 

 

Jestem w trakcie i chciałem co nieco podpytać ?

0562B17D-4620-4BDD-BCA6-4587256B741B.jpeg

Opublikowano
1 godzinę temu, ArkadiuS napisał:
9 godzin temu, JawoR36 napisał:
U mnie wszystko hula normalnie. Podczas jazdy normalnie 90', a jak stane na dluzsza chwile typu 30-60min to spada to 55-60', a jak rusze po chwili wraca do 90'.

A obserwowales w duzym miescie, gdy masz korki i co chwile swiatla?

Kurcze, nie zwróciłem uwagi :decayed:

 

3 minuty temu, kozunia13 napisał:

:hi: 

 

Panowie bo nie mogę doszukać się na forum. Czy ktoś już przełożył multitronica na manual? 

 

Jestem w trakcie i chciałem co nieco podpytać ?

0562B17D-4620-4BDD-BCA6-4587256B741B.jpeg

A po coś Ty silnik wyciągnął do przekładki na manuala? :decayed:

Edytowane przez JawoR36

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.