Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, JawoR36 napisał:

Kto przy zdrowych zmysłach naprawia z własnej kieszeni samochód w ASO?

Każdy kto ma kase i chce mieć gwarancje na wykonaną naprawę dalej niż do bramy zakładu "Mirka"

 

następny klasyk

http://allegro.pl/bmw-f30-328i-xdrive-4x4-m-pakiet-i7001830321.html#thumb/1

https://www.bezwypadkowy.net/forum/uwaga-na-to-auto/56365-bmw-f30-328i-vin-wba3b5g57ens09135-biala-podlaska

 

da się taki dach jakoś senownie naprawić ?

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jest wiele serwisów które dają gwarancję na robotę, a nie jest to ASO, a ceny normalne. 

Znając życie wyklepali, szpachel i pomalować, ale osobiście wolałbym wymienić poszycie dachu, nie myl z cięciem słupków, ponieważ dach jest miękki i pracuje co może spowodować, że jak zgięta blacha będzie w tym miejscu podatna na odkształcenia. Wymiana poszycia polega na np rozwierceniu zgrzewów i przyspawaniu drugiego poszycia, uprzednio sprawdzając czy słupki nie zeszły się do środka, jak się zeszły to rozpórki i dopiero wspawanie poszycia.

Pooglądaj sobie na YT filmy ruska, który składa samochody, wszystko krok po kroku z należytą fachowością, pomiarami kontrolnymi itp. 

Zaraz Wam wstawię kilka fot jak się w Austrii naprawia samochody, kilka rodzynków z dzisiaj odkrytych. Spawana skrzynia (cała w około sprzęgła, aż pewno cały front odpadł), spawane wahacze, luźne tuleje, no i profesjonalna naprawa lamp, a wszystko to od Austryjaka, który niby pod kocem trzymał, ASO do końca, ważny przegląd. A wy narzekacie, że poszycia błotnika wstawione, że błotnik wymieniony czy dach robiony. Pacjent : S4 B6.

Ps. Wiem, że te wahacze to efekt złego montażu, a potem nieudolnej próby ich naprawy.

DSC00247.jpg DSC00248.jpg

DSC00250.jpg DSC00251.jpg

DSC00252.jpg DSC00254.jpg

DSC00256.jpg DSC00257.jpg

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy bezproblemowo pod hamulce z S4 pasują felgi 7,5x17 et45 8K0601025B?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2017 o 13:11, KoJ@K napisał:

Mówisz? Tylko ktoś tam chyba pisał, że poprzez taki sposób wyciągnięcia sygnału, czyli poprzez ten konwerter wpięty w tylne głośniki jest jakaś tam strata w dźwięku, ale czy aż na tyle, że nie warto tak podpinać, czy poprostu ktoś przesadził z opinią ? Ma tu ktoś z obecnych podpięte w ten sposób i móglby się coś na ten temat wypowiedzieć ?

Może trochę spóźniony, ale się wypowiem... ostatnio przeprowadzałem podobny zabieg w e46. Wrzucenie niefabrycznego radia nie wchodziło w grę ze względu na wygląd. Chciałem wyprowadzić RCA z fabrycznego radia, ale nikt się nie chciał tego podjąć bo podobno 'unikat' i mega drogi (to akurat fakt). Była możliwość wlutowania się konwertera w kostki radia, ale stwierdziłem że nie chce pruć całego auta. Za każdym razem wysiadając z Audi i przesiadając się tam czułem mega niedosyt..

Przechodząc do sedna,

znajomy mi ogarnął cały zestaw włącznie z zabudową - generalnie miał wolną rękę, bo ja się na tym nie znam. Początkowo był problem bo były jakieś dziwne zakłócenia - nie dało się tego ogarnąć tak jak trzeba, ja byłem zrezygnowany i znajomy zresztą też bo potwierdziło się wszystko co pisali w internecie - że będzie ch*jnia. Trafiłem na forum caraudio, zarejestrowałem się i znalazłem problem zbliżony do mojego - wystarczyło kupić lepszy konwerter. Czy warto? Moim zdaniem tak, spełnia swoją funkcje. Po wrzuceniu suba wpadło wygłuszenie drzwi, różnica diametralna. Po wymianie konwertera nie odczułem żadnych negatywnych zakłóceń, utraty na jakości dźwięku.

konwerter taki: http://www.elektrodor.pl/konwerter-sygnalu-2-kanalowy-klasy-premium-acv.html 

 

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci kolego za odpowiedź :cool1: czyli mówisz na tym konwerterze wszelkie zakłóxenia ustaóy? A co się działo na poprzednim? Z tego xo widzę to ma on również wyprowadzoną funkcję Remote, czyli git :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni konwerter to była taniocha z allegro, dałem sortowanie od najpopularniejszych i kupiłem co mi się nawinęło :facepalm: Były jakieś dziwne szumy, zakłócenia w głośnikach i przy regulacji głośności były nagłe skoki, nie dało się tego płynnie zrobić. Wszystko występowało na odpalonym silniku, na zgaszonym było nawet znośnie - ale na pewno nie tak jak na nowym konwerterze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w takim razie zamawiam ten co podałeś i za jakiś czas będe chciał założyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, d3jv napisał:

Poprzedni konwerter to była taniocha z allegro, dałem sortowanie od najpopularniejszych i kupiłem co mi się nawinęło :facepalm: Były jakieś dziwne szumy, zakłócenia w głośnikach i przy regulacji głośności były nagłe skoki, nie dało się tego płynnie zrobić. Wszystko występowało na odpalonym silniku, na zgaszonym było nawet znośnie - ale na pewno nie tak jak na nowym konwerterze :)

Dokładnie, miałem to samo przy najtańszym hoolywoodzie, dla tego polecam tylko te droższe, bo już wiem w czym jest różnica cenowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grand116 napisał:

Tutaj przyklad wystrzelonych poduszek i pytanie który bardziej uszkodzony?

pobrane (1).jpg

pobrane (2).jpg

pobrane (3).jpg

pobrane (4).jpg

i drugi rodzynek

pobrane 222.jpg

pobrane 1111.jpg

pobrane3333.jpg

pobrane (5555.jpg

pobrane 4444.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bawil się ktoś z Was w rozklejanie lamp przednich z przedlifta? Chciałbym wyczyścić/wymienić soczewki u siebie, tylko nie wiem czy wyjdą w tych lampach bez rozklejki czy trzeba je jednak rozłożyć ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grand116 napisał:

i drugi rodzynek

pobrane 222.jpg

pobrane 1111.jpg

pobrane3333.jpg

pobrane (5555.jpg

pobrane 4444.jpg

O nie! Strzelone poduchy, na złom z nim! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany A5 sportback ma porownywalna ilość miejsca w kabinie jak b8?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu jest sufit bardzo nisko źle się siedzi. Z przodu jest porównywalnie, ale siedzi sie duzo nizej niz b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KoJ@K napisał:

Pany bawil się ktoś z Was w rozklejanie lamp przednich z przedlifta? Chciałbym wyczyścić/wymienić soczewki u siebie, tylko nie wiem czy wyjdą w tych lampach bez rozklejki czy trzeba je jednak rozłożyć ? :eusathink:

Ja rozklejałem lampy bixenonowe z przedlfta.

Rozklejenie to pikuś, ale rozebrać lampę jest bardzo ciężko. te wszystkie plastiki - masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu jest sufit bardzo nisko źle się siedzi. Z przodu jest porównywalnie, ale siedzi sie duzo nizej niz b8


Dzieki. Trafilo mi się takie do kupienia w dobrej monecie i się bije myślami czy w to iść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, turzol napisał:

 


Dzieki. Trafilo mi się takie do kupienia w dobrej monecie i się bije myślami czy w to iść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja jak przesiadłem się z b8 na a5 to pierwsze co niżej się siedzi można z fotela rękami drogi dotknąć się smiałem. Środek jest taki sam z tyłu natomiast jak dla mnie mało miejsca i głową prawie tarłem o sufit a wysoki nie jestem. Z rzeczy codziennych w zimie często przymarzały szyby do uszczelki i był problem z otwieraniem (szyby bez ramek) jak otwierasz pilotem to szyba zawsze lekko zjeżdza w dół i tu właśnie był problem jak były większe mrozy. Brakowało mi też zestawu szyb w bagażniku bo a5 ich nie posiada. Ja miałem akurat polifta 1.8TFSI z multitronikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...