Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy ile można realnie wołać za kierownice

received_504658993225079.jpeg

received_504658986558413.jpeg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jesli z poducha to 700-900

Opublikowano
10 minut temu, Gibons napisał:

jesli z poducha to 700-900

Ok dziękuję 

Opublikowano

Ma ktoś może założone opony 225/45 R18 na felgach z A5-tki 8,5J ET 29 i pomoże opinią?

Interesuje mnie czy nie będzie problemu z przecieraniem o nadkola zawiecha 1BV

Opublikowano
8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Mówisz? Tylko ktoś tam chyba pisał, że poprzez taki sposób wyciągnięcia sygnału, czyli poprzez ten konwerter wpięty w tylne głośniki jest jakaś tam strata w dźwięku, ale czy aż na tyle, że nie warto tak podpinać, czy poprostu ktoś przesadził z opinią ? Ma tu ktoś z obecnych podpięte w ten sposób i móglby się coś na ten temat wypowiedzieć ?

Ja u siebie ostatnio robiłem taki zabieg, nawet założyłem wątek w dziale car audio więc możesz poczytać, albo jak coś wal na PW :) ja generalnie jestem zadowolony, jedna rada, nie oszczędzaj na konwerterze ;)

Opublikowano
8 minut temu, yanosho napisał:

Ma ktoś może założone opony 225/45 R18 na felgach z A5-tki 8,5J ET 29 i pomoże opinią?

Interesuje mnie czy nie będzie problemu z przecieraniem o nadkola zawiecha 1BV

nie bedzie obcierac

Opublikowano
13 minut temu, yanosho napisał:

Ma ktoś może założone opony 225/45 R18 na felgach z A5-tki 8,5J ET 29 i pomoże opinią?

Interesuje mnie czy nie będzie problemu z przecieraniem o nadkola zawiecha 1BV

można spokojnie zakładać.

Opublikowano
2 minuty temu, Gibons napisał:

nie bedzie obcierac

Dzięki za odpowiedź :hi:

Widzę, że mamy akurat bliźniacze auta :) 

Generalnie cały czas się zastanawiam czy lepiej 245/40 R18 czy 225/45 R18 jak będę kupował nowe zimówki.

Opublikowano

245/40 bym brał. Miałem i było bardzo dobrze.

Opublikowano
Teraz, yanosho napisał:

Dzięki za odpowiedź :hi:

Widzę, że mamy akurat bliźniacze auta :) 

Generalnie cały czas się zastanawiam czy lepiej 245/40 R18 czy 225/45 R18 jak będę kupował nowe zimówki.

na 8,5 cala ładuj 245/40 zwłaszcza jak to zimówka, na 225 będziesz miał naciąg.

Opublikowano

Da radę jakoś zakodować w B8 temperaturę oleju na FIS ? 

Opublikowano
Da radę jakoś zakodować w B8 temperaturę oleju na FIS ? 

Da rade. Jak dokodujesz lap timer, to po nagrzaniu oleju pokazuje się tam temperatura (nie pamiętam dokładnie od ilu stopni pokazuje)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano
Teraz, Cocco napisał:

Da rade. Jak dokonujesz łap timer, to po nagrzaniu oleju pokazuje się tam temperatura (nie pamiętam dokładnie od ilu stopni pokazuje)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

no właśnie mam zakodowanego laptimera ale tam gdzie powinna być temperatura oleju i doładowanie to mi się stacja radiowa wyświetla :)

Opublikowano
2 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

na 8,5 cala ładuj 245/40 zwłaszcza jak to zimówka, na 225 będziesz miał naciąg.

Poprzedni sezon również jeździłem na 245/40 z felgą 8J ale teraz przymierzam się do nowych kół ale warunek muszą pomieścić heble 356mm :D

Opublikowano
no właśnie mam zakodowanego laptimera ale tam gdzie powinna być temperatura oleju i doładowanie to mi się stacja radiowa wyświetla [emoji4]
Hmmm, no ja mam w laptimerze normalnie te olejarke i jak się olej nagrzeje, to wskakuje temperatura.
A jak z tym doładowaniem? Jak to zakodowałes na fis? Masz przed czy polift?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, Cocco napisał:

Da rade. Jak dokodujesz lap timer, to po nagrzaniu oleju pokazuje się tam temperatura (nie pamiętam dokładnie od ilu stopni pokazuje)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Mi tam normalnie pokazuje temperaturę oleju od bodajże 50'C

Opublikowano
1 minutę temu, yanosho napisał:

Poprzedni sezon również jeździłem na 245/40 z felgą 8J ale teraz przymierzam się do nowych kół ale warunek muszą pomieścić heble 356mm :D

do 8 cali 225 jeszcze ok, ale do 8,5 cala to już bym brał 245. Z zaciskiem pod tarcze 356 i felgą 18 nie mam doświadczeń wieć nie pomogę ;) 

Opublikowano
2 minuty temu, yanosho napisał:

Poprzedni sezon również jeździłem na 245/40 z felgą 8J ale teraz przymierzam się do nowych kół ale warunek muszą pomieścić heble 356mm :D

8,5 et 29 powinno pomiescic 356mm ale 100% pewności nie mam. Sam chętnie bym się dowiedział jaka 18stka pomieści ten hebel bo też leżą w garażu

Opublikowano
6 minut temu, Cocco napisał:

Hmmm, no ja mam w laptimerze normalnie te olejarke i jak się olej nagrzeje, to wskakuje temperatura.
A jak z tym doładowaniem? Jak to zakodowałes na fis? Masz przed czy polift?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

http://mr-fix.pl/wpis/audi-laptimer-doladowanie-temp-oleju/

 

jak włączysz ten film z linku to jest tam boost.

U mnie gdzie jest olejarka i boost jest stacja radiowa :) 

 

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
No ja laptimer mam aktywny, ale ciśnienie doładowania mi się tam nie wyświetla

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.