Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, TOM3K napisał:

Takie pytanie do tych co robili program w Caga. Powiedziano mi że często przy programie 2.0 tdi pada klapa gaszaca i dla tego została u mnie usunięta. Spotkaliscie się z tym? Trochę mnie to drażni jak auto nie gaśnie tak delikatnie jak wcześniej 

pierwsze słysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie są symbole żarówek w kierunkowskazach z przodu i z tylu ? Przedlift, przód lampy bixenon, tył ledy. Chciałbym sobie zamówić żarówkiledowe w te miejsca, chyba że macie już jakieś sprawdzone linki godne polecenia ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam mmi 3G ale niestety bez + [emoji4] tylko basik ale poparzę 
W BASIC tez masz tam ustawienia dla otwierania i domykania szyb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

a oto zdjęcia lekkiego uszkodzenia 

w ogłoszeniu pisze "Auto było kosmetycznie uszkodzone w Ameryce" to pewnie jak by pisało że samochód był po stłuczce to byłby wcześniej przystankiem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te samochody sa naprawde delikatnie uszkodzone. Nie wiem czego siejecie panikę. Wszystko polega na bezinwazyjnej wymianie elementów. Rownie dobrze takich uszkodzen mogl sie nabawic w ciagu 2-3trzech stluczek parkingowych pod Tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatne uszkodzenie czy też kosmetyczne uszkodzenie nie wiąże się z wystrzeloną poduszką... a przynajmniej w tym pierwszym jest wystrzelona

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gibons napisał:

tylko zerknij na kola jak zawiecha musi byc uszkodzona

Miałem B8, calutka idealna, ktoś jechał i wjechał za szybko na krawężnik, koło proste, opona cała, pękło ucho w aluminiowej zwrotnicy, efekt? No efektem tego było to, że koło skręcało gdzie chciało, krzywo stało itp. W zawieszeniu wystarczy tylko skrzywiony drążek, pękniete ucho itp i koło krzywo stoi.

 

5 godzin temu, zabiello napisał:

delikatne uszkodzenie czy też kosmetyczne uszkodzenie nie wiąże się z wystrzeloną poduszką... a przynajmniej w tym pierwszym jest wystrzelona

Na własne oczy widziałem jak facet 2letnią Polóweczką wjeżdżał na chodnik i zahaczył najprawdopodobniej wahaczem czy sankami o wystający względem siebie dosłownie 2cm jeden z krawężników. Efekt? Wystrzelona poducha kierowcy + gratis pasażera. Mina faceta bezcenna, prędkość? Znikoma, 3-5km/h? Oczywiście zaraz policja, protokoły świadkowie itp, ale ostatecznie odpuścił. Poduszka potrafi strzelić od pierdoły, a czasami nie strzeli jak całego przodu nie ma. Kolejny przykład - Szwagier najechał na samochód go poprzedzający. Efekt? Pęknięty na dwóch mocowaniach grill DTM'a i dosłownie dwie ryski + uwaga gratis, obie poduchy.

Trochę się tych rozbitków w życiu naoglądałem i chłopaki, po prostu przesadzacie. Strzelone poduszki to standard, krzywo stojące koło to nie koniec świata, a wymiana poszycia tylnego błotnika to nie wstawienie ćwiary, choć to też odpowiednio zrobione nie ma na nic wpływu. To tylko partactwo polskich handlarzyn nauczyło nas, że jak poduchy to konkret dzwon (najczęściej się kapujemy jak zamiast poduszki mamy zworkę) a jak ćwiara to 4 ślady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie takie auto jak to pierwsze to totalna porażka, widać że doleciało do krawężnika bokiem. Nigy bym czegoś takiego nie kupił. 100% jest to auto które unas by poszło na złom. 

Prawdopodobnie w stanach też zostało kupione po szkodzenia całkowitej. Wystarczy lekko coś krzywe w zawiasie i auto Ci będzie ściągać. Potem będziesz robił doktorat z zawieszenia w poszukiwaniu co jest na tak. Wydasz kupe kasy nie wiele to da a na końcu sprzedasz auto. 

W tym drugim też poduchy wystrzeliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

100% jest to auto które unas by poszło na złom. 

Co ty w ogóle człowieku za historie opowiadasz.

 

Ps. Przed chwilą na aukcji w USA czekając na B8 przeleciała mi identyczna Optima, tylko że na innym kolorze skór. Poszła za 4tyś dolców, co daje nam ok 28tyś z akcyzą, transportem, VATem itd, na gotowo do odbioru w porcie niemieckim.  Zastanów się, czy samemu nie ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Wystarczy lekko coś krzywe w zawiasie i auto Ci będzie ściągać. Potem będziesz robił doktorat z zawieszenia w poszukiwaniu co jest na tak. Wydasz kupe kasy nie wiele to da a na końcu sprzedasz auto. 

Bzdura. Wymieniasz całe sanki tylne kompletne i się nie zastanawiasz, zamiast cebulować i po jednym wahaczu wymieniać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słysze.
Czyli tuner w kulki leci?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on tu upchał felgi z rs4?a595385da6398c76d9c11d4f758681df.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JawoR36 napisał:

Bzdura. Wymieniasz całe sanki tylne kompletne i się nie zastanawiasz, zamiast cebulować i po jednym wahaczu wymieniać.

BMW serii 1 2017 strzał w tylko w przednie lewe koło, błotnik, zderzak maskra, lampa no i poduszka ( tak na oko ) - wartość naprawy 88k netto - przypadek dosłownie z przed tygodnia znajomego. Szkoda całkowita, auto na złom. 

Przypadek z firmy, tir przy brakmkach na autostradzie dosłownie przytarł tylni błotnik i40 , wyglądało jak przecierka - auto na złom przestawiona minimalnie geometria. Ja swoją skodą skoczyłem przez przejazd kolejowy ( nie zauważyłem :decayed: ) auto przez 5 miesięcy jeździło od ASO do ASO bo żaden z elementów zawieszenia nie wykazywał uszkodzenia, auto ściągało. Ostatecznie auto zostało wymienione przez wynajem. 

Ja tu nie piszę o naprawie auta u "Mirka" w garażu tylko o zrobieniu tego zgodnie ze sztuką. 

Naprawa tego auto ze zdjęć w ASO to kilkadziesiąt tysięcy. Więc nie wiem o czy ty piszesz kolego ale wydaje mi się że, niegdy nie naprawiałeś auta w autoryzowanym serisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, JawoR36 napisał:

Na własne oczy widziałem jak facet 2letnią Polóweczką wjeżdżał na chodnik i zahaczył najprawdopodobniej wahaczem czy sankami o wystający względem siebie dosłownie 2cm jeden z krawężników. Efekt? Wystrzelona poducha kierowcy + gratis pasażera. Mina faceta bezcenna, prędkość? Znikoma, 3-5km/h? Oczywiście zaraz policja, protokoły świadkowie itp, ale ostatecznie odpuścił. Poduszka potrafi strzelić od pierdoły, a czasami nie strzeli jak całego przodu nie ma. Kolejny przykład - Szwagier najechał na samochód go poprzedzający. Efekt? Pęknięty na dwóch mocowaniach grill DTM'a i dosłownie dwie ryski + uwaga gratis, obie poduchy.

Wiesz co też kiedyś miałem kolizję na drodze przy nie dużej prędkości, zderzak, lampa i plastiki do wymiany i poduchy nie wystrzeliły, w drugim samochodzie między innymi chłodnica poleciała itd ale że z geometrią nic się nie stało i więc dla mnie to była delikatna szkoda, wręcz "kosmetyczna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, TOM3K napisał:

Jak on tu upchał felgi z rs4?a595385da6398c76d9c11d4f758681df.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

A w czym problem? Przy odpowiedniej glebie wchodzą bez problemu. Jak masz airride o praktycznie nie ma ograniczeń, im niżej tym koła bardziej chowają się do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

BMW serii 1 2017 strzał w tylko w przednie lewe koło, błotnik, zderzak maskra, lampa no i poduszka ( tak na oko ) - wartość naprawy 88k netto - przypadek dosłownie z przed tygodnia znajomego. Szkoda całkowita, auto na złom. 

Przypadek z firmy, tir przy brakmkach na autostradzie dosłownie przytarł tylni błotnik i40 , wyglądało jak przecierka - auto na złom przestawiona minimalnie geometria. Ja swoją skodą skoczyłem przez przejazd kolejowy ( nie zauważyłem :decayed: ) auto przez 5 miesięcy jeździło od ASO do ASO bo żaden z elementów zawieszenia nie wykazywał uszkodzenia, auto ściągało. Ostatecznie auto zostało wymienione przez wynajem. 

Ja tu nie piszę o naprawie auta u "Mirka" w garażu tylko o zrobieniu tego zgodnie ze sztuką. 

Naprawa tego auto ze zdjęć w ASO to kilkadziesiąt tysięcy. Więc nie wiem o czy ty piszesz kolego ale wydaje mi się że, niegdy nie naprawiałeś auta w autoryzowanym serisie.

Kto przy zdrowych zmysłach naprawia z własnej kieszeni samochód w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...