Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zna ktoś temat upchania w A4 B8  2.0 CR turbo GTB2260VKLR ? 

Jakby sprzęgło obić kevlarem zniesie on okolice 500Nm?.

Na tym turbo i seryjnym układzie paliwowym można osiągnąć około 260Hp, po przerobieniu układu paliwowego podobno ponad 300Hp. 

 

Tu jest fajnie opisane auto z tym turbo

http://www.racingforum.pl/VW-Polo-6N-20TDI-CR-CFF-GTB2260VKLR-DYNOSOFT-t116873.html

 

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, szukam, szukam i nie mogę znaleźć... podpowie Ktoś ?

Błotniki przód do polifta są takie same jak w przedlifcie ??

Opublikowano
Godzinę temu, PIXI napisał:

Panowie, szukam, szukam i nie mogę znaleźć... podpowie Ktoś ?

Błotniki przód do polifta są takie same jak w przedlifcie ??

Inne, nie pasują od przedlifta.

Opublikowano

Posiadam sterownik airbag o numerze 8k0 959 655 B czy muszę kupić taki sam czy z inną może być literą na końcu?

Opublikowano
5 godzin temu, l2k2 napisał:

Inne, nie pasują od przedlifta.

Dzięki piękne za info :hi:

Opublikowano

Witam chłopaki, jest możliwość w b8 zrobić tak kodowanie parktronika przód żeby załączał się przy prędkości np 20 km/h. Kolega tak ma w Mercedesie. Mam fabryczny parktronik ale jak zwalnianiam bo chce zaparkować to sam musze
wcisnąć przycisk P żeby wyświetliło się sensory na ekranie . Mam nadzieje że wyjaśniłem to jasno. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, simon80bl napisał:

Witam chłopaki, jest możliwość w b8 zrobić tak kodowanie parktronika przód żeby załączał się przy prędkości np 20 km/h. Kolega tak ma w Mercedesie. Mam fabryczny parktronik ale jak zwalnianiam bo chce zaparkować to sam musze
wcisnąć przycisk P żeby wyświetliło się sensory na ekranie . Mam nadzieje że wyjaśniłem to jasno. Pozdrawiam.

Naprawdę chcesz, żeby w korku czy na światłach cały czas Ci to wyło?

Opublikowano

Spoiler do rs4 b8 , oryginał czy podróbka??

Screenshot_20171028-174830.png

Opublikowano
Naprawdę chcesz, żeby w korku czy na światłach cały czas Ci to wyło?
Sprawdza się to przy pakowaniu. W korku rzeczywiście może przeszkadzać, ale w zasadzie można dźwięk przyciszyć żeby nie zwariować. Zastanawiam się czy jest taka opcja żeby to odblokować w VCDS.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Głupie pytanie : Klapa w sedanie przedlift B8 w wersji S-Line a zwykła jest taka sama czy inna?

Opublikowano

koledzy ktos cos podpowie 

 

 

Opublikowano

Panowie, popatrzcie co znalazłem, zmieniał ktoś te gumy? zauważyłem że u mnie ta górna gumka ma 20mm a jak widać dostępne są takie które mają 10mm więc można zyskać 1cm:decayed:

 

gumki.jpg

Opublikowano

Panowie czy każde B8 w kombi powinno mieć suba w bagażniku? Bo u mnie jakaś bida i nic nie ma. W porównaniu do B6 gra to beznadziejnie, wydaje mi się, że telefon mi lepiej gra ... :thumbdown: gdybym chciał dołożyc to co bym potrzebował, co musze dołożyć/podłączyć itd ?! Jak dokładać to zwykły, czy lepiej jakiś inny, np te takie dedykowane skrzynki w boczek? Bo żeby tego gang bang dołożyć to już pewnie grubsza sprawa ... ?! :eusathink:

Opublikowano

Nie każde miało . Nawet powiedziałbym że większość nie ma. 

Opublikowano

Leuchtweitenregelung: Reisemodus aktiv. Leuchtweite verringert

 

Moze byc to blad po spalonej h7 z adaptive light :?

Opublikowano

Ktoś może coś doradzić ?

 

Opublikowano
22 godziny temu, edraven napisał:

Nie każde miało . Nawet powiedziałbym że większość nie ma. 

Biednie to wypuścili... :thumbdown: 

Dokładać ori, czy ciągnąć sygnał z tylnych głośników (tak jak jest to opisane w jednym temacie o dokładaniu nie ori suba) i dać zwykły wzmacniacz i nie ori małego subka ?  Bo leży mi z poprzedniego auta wzmak i mała skrzynka Re Audio z głośnikiem 20cm ?

Opublikowano

Jak masz piec i suba to sie nie zastanawiaj

Opublikowano

Mówisz? Tylko ktoś tam chyba pisał, że poprzez taki sposób wyciągnięcia sygnału, czyli poprzez ten konwerter wpięty w tylne głośniki jest jakaś tam strata w dźwięku, ale czy aż na tyle, że nie warto tak podpinać, czy poprostu ktoś przesadził z opinią ? Ma tu ktoś z obecnych podpięte w ten sposób i móglby się coś na ten temat wypowiedzieć ?

Edytowane przez KoJ@K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.