Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, Cocco napisał:

No ja laptimer mam aktywny, ale ciśnienie doładowania mi się tam nie wyświetla

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

hmmm no to jakoś dziwnie, ciekawe od czego to zależy.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
11 minut temu, Gibons napisał:

8,5 et 29 powinno pomiescic 356mm ale 100% pewności nie mam. Sam chętnie bym się dowiedział jaka 18stka pomieści ten hebel bo też leżą w garażu

W C7 Bi-Turbo oryginalnie występuje bodajże felga 7,5-8J ET 37 i mieści się zacisk 356 ale może wewnętrzne ramiona są specjalnie wyprofilowane by nie obcierało.

Opublikowano

Panowie amorki mi się kończą. Brać z ASO czy jakieś inne?

 

Opublikowano
14 minut temu, TOM3K napisał:

Panowie amorki mi się kończą. Brać z ASO czy jakieś inne?

 

mi jak coś pukało w zawieszeniu i mechanik wskazał amortyzator to kupiłem amory SACHS do zawiechy 1BV. Działają już z 30k km bez zażutu. Pukał dolny tylni drążek jak się potem okazało :facepalm: który wymieniłem profilaktycznie przy wymianie zawieszenia na 1BV :facepalm: nowy drążek z zamiennika wytrzymał 1500km - masakra 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
8 minut temu, TOM3K napisał:

Panowie amorki mi się kończą. Brać z ASO czy jakieś inne?

 

sachs to samo co ori tylko bez logo

Opublikowano
hmmm no to jakoś dziwnie, ciekawe od czego to zależy.
Cisnienia doladownia w a4 b8 nie bedzie pokazywac.
Opublikowano
sachs to samo co ori tylko bez logo
bo różnica jest nie znaczna jakieś 150 zł i się zastanawiam. Jaki numer będzie miał ten Sachs pod 1bv?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

amortyzator przód

łożysko górne amortyzatora - 8K0412377C
odbijak amortyzatora 77mm - 8K0412131F
osłona - 8K0412137A
osłona - 8K0412127
amortyzator sachs - 8T0413031AF


amortyzator tył

odbijak - 8K0512131K
osłona - 8E0512137E
amortyzator sachs - 8T0513035M

Opublikowano

dzięki [emoji6]

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
16 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

hmmm no to jakoś dziwnie, ciekawe od czego to zależy.

Nie do końca jestem pewny ale jeśli masz samochód z przed MY2010 to nie będziesz miał temperatury oleju. W przed liftach pokazuje od 60 st C, ja mam 2009 rok prod ale modelowo 2010 i mam temperaturę oleju.

 

 

[Temperatura oleju w silniku + Lap timer]
Rok modelowy 2010+

Edytowane przez zabiello

Opublikowano

Czesc

Powiedzcie mi czy u  was macie otwieranie szyb z pilota,bo u mnie tylko domyka ale nie otwiera.

Opublikowano
1 minutę temu, Krzy0 napisał:

Czesc

Powiedzcie mi czy u  was macie otwieranie szyb z pilota,bo u mnie tylko domyka ale nie otwiera.

Siema tak otwierają się i zamykają

Opublikowano

Dzieki, czyli trzeba cos przekodować 

 

 

Opublikowano
Godzinę temu, Krzy0 napisał:

Dzieki, czyli trzeba cos przekodować 

 

 

przytrzymaj na pilocie otwieranie ok 10-15 sek

Opublikowano
2 godziny temu, Gibons napisał:

przytrzymaj na pilocie otwieranie ok 10-15 sek

Trzymałem z 30 sek i nic

Opublikowano
4 minuty temu, Krzy0 napisał:

Trzymałem z 30 sek i nic

To jak masz MMI 3G+ to w CARs ustawienia masz centralny zamek i tam ustawiasz też takie opcje.

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

To jak masz MMI 3G+ to w CARs ustawienia masz centralny zamek i tam ustawiasz też takie opcje.

No mam mmi 3G ale niestety bez + :) tylko basik ale poparzę 

Opublikowano

Takie pytanie do tych co robili program w Caga. Powiedziano mi że często przy programie 2.0 tdi pada klapa gaszaca i dla tego została u mnie usunięta. Spotkaliscie się z tym? Trochę mnie to drażni jak auto nie gaśnie tak delikatnie jak wcześniej 

Opublikowano
6 minut temu, TOM3K napisał:

Takie pytanie do tych co robili program w Caga. Powiedziano mi że często przy programie 2.0 tdi pada klapa gaszaca i dla tego została u mnie usunięta. Spotkaliscie się z tym? Trochę mnie to drażni jak auto nie gaśnie tak delikatnie jak wcześniej 

pierwsze słysze.

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.