Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja znalazłem tylko jedną 8K1 721 401 E pasującą do twojego modelu:hi:
Dziękuję. Jedyna uwaga to najnowsza jest z literka H :)
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
24 minuty temu, ArkadiuS napisał:

Dziękuję. Jedyna uwaga to najnowsza jest z literka H :)

możliwe, mam etkę do 2013r to tak jak twoje auto modelowo i taki nr pokazuje

Opublikowano
W dniu 17.11.2017 o 15:03, Threil napisał:

Panowie, czy te nakładki będą okej do A4 B8? Zamawiał ktoś może z tej aukcji?

Nakładki - Aliexpress

Tak będzie Ci pasować te nakładki... 

Opublikowano

po otwarciu drzwi pilotem nie zapala się oświetlenie wnetrza, dopiero jak otworze któreś drzwi i to włącza.

Wie może ktoś co to  może być przyczyna? dodam ze jest tak od 2 dni wcześniej było ok

Opublikowano
W dniu 17.11.2017 o 15:03, Threil napisał:

Panowie, czy te nakładki będą okej do A4 B8? Zamawiał ktoś może z tej aukcji?

Nakładki - Aliexpress

Będą , nawet jeden kolega już je ma i leżą całkiem fajnie.

Opublikowano

Panowie, czy ktoś z grupy sprzedawał ostatnio swoje B8 z silnikiem tfsi? Były problemy  ze sprzedażą?

Opublikowano
W dniu 15.11.2017 o 00:03, yanosho napisał:

Wiem, że wymiar standardowy dla 18-tek w naszych B8 to 245/40 R18 i na takim jeździłem ale czy ktoś przypadkiem nie jeździł na rozmiarze 245/45 R!8?

Przekłamanie licznika jest nieuniknione ale pytam bardziej pod kątem obcierania w nadkolach :D

Ja jeżdzę na takich nic nie obciera nawet przy pełnym aucie tyle że mam zawiechę w serii.

Opublikowano
10 godzin temu, jacek70 napisał:

Będą , nawet jeden kolega już je ma i leżą całkiem fajnie.

Nie tylko jeden ;) powiem wiecej ja mam ori zakladajac koledze te z ali powiem ze one sa w zasadzie identyczne jak ori :) roznica jakosci jest minimalna :)

Opublikowano
19 godzin temu, amaradaar napisał:

Nie tylko jeden ;) powiem wiecej ja mam ori zakladajac koledze te z ali powiem ze one sa w zasadzie identyczne jak ori :) roznica jakosci jest minimalna :)

A w którym momencie im dać znać, że chce do manuala, a nie automata?

Opublikowano
3 minuty temu, JawoR36 napisał:

A w którym momencie im dać znać, że chce do manuala, a nie automata?

Jesli chodzi ci o zamowienie, to tam jest opcja wybrania automat czy manual :) 

 

nakladkip_qxrwspq.png

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
27 minut temu, Kooga napisał:

Jesli chodzi ci o zamowienie, to tam jest opcja wybrania automat czy manual :) 

 

nakladkip_qxrwspq.png

"Nazwa koloru" :grin:

Co za kretyn wpadł na to by tłumaczyć tą stronę z translatora. Wpisali by po angielsku to bym nie szukał :decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, JawoR36 napisał:

"Nazwa koloru" :grin:

Co za kretyn wpadł na to by tłumaczyć tą stronę z translatora. Wpisali by po angielsku to bym nie szukał :decayed:

Taa, te tlumaczenie to porazka, dlatego ja po angielsku uzywam, bo po "polskiemu" nie idzie zrozumiec o co chodzi :grin:

Opublikowano

Mam mały problem mam wypalanie dpf miga kontrolka od świec ale zaświecil się check to normalne? ef6c72182965dcd53505d4e426b90f34.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 minuty temu, TOM3K napisał:

Mam mały problem mam wypalanie dpf miga kontrolka od świec ale zaświecil się check to normalne? ef6c72182965dcd53505d4e426b90f34.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

pewnie już się wypalić nie może, programowo go spróbuj wypalić. Jak nie da rady to szukaj nowego Dpf.

Opublikowano

Dziwne bo gościu w EcuProject 3 tyg temu powiedział że dpf jest w swietnym stanie

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, TOM3K napisał:

Dziwne bo gościu w EcuProject 3 tyg temu powiedział że dpf jest w swietnym stanie

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

to może jak na programie byłeś to po nim kopcić zaczął i efekt właśnie masz :) 

Opublikowano

Hmm nie wiem. Klapy gaszace maja coś z tym wspólnego? Bo je wyłączyć programowo

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A czujnik ciśnienia? podłącz kompa i trzeba sprawdzić jaki błąd.

Opublikowano

Jutro z samego rana będę sprawdzał zostawiłem kompa w firmie a nie chce mi się tam wracać 

Opublikowano

Dokladnie, sprawdz bledy. U mnie byl do wymiany czujnik :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.