Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokaż foto.

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, KoJ@K napisał:

 

Nie no źle zakodować tam raczej się nic nie dało

 

A jednak musiało się dać. Tak nie może być . Masz czujniki tylko z tyłu to te czerwone linie mają być z tyłu (one pokazują odległość od przeszkody ) , będziesz miał przód i tył , to te linie będą też z przodu. U Ciebie jest coś na odwrót .:hi:

Opublikowano

Wiem wiem ocb z tymi czerwonymi liniami, tylko, że akurat stałem na pustej przestrzeni i dlatego nie było z tyłu żadnych czerwonych pól :wink: a jak dojeżdżam tyłem do czegoś to normalnie mi pokazuje te czerwone kreseczki :cool1:

 

Panowie a tak przy okazji, to macie może gdzieś kodowanie do tego start/stop ? Chodzi mi o to by "odwrócić jego działanie" lub całkowicie go wyłączyć jeśli się da ?! :eusathink:

Opublikowano
51 minut temu, KoJ@K napisał:

 

 

Panowie a tak przy okazji, to macie może gdzieś kodowanie do tego start/stop ? Chodzi mi o to by "odwrócić jego działanie" lub całkowicie go wyłączyć jeśli się da ?! :eusathink:

Odwrócenie działania

09 MCE > Adaptations 10 > chanel 34 > wartość 28 zmieniamy na 24

Opublikowano

 

Opublikowano

Dzięki :hi:

Opublikowano

Jak już jesteśmy przy kodowaniach kodowal ktoś select drive żeby przy odpalaniu był comfort a nie auto?

Opublikowano

Panowie kto ma mmi3G+ w przed lifcie. Potrzebuje screen z zielonego menu

Opublikowano
13 godzin temu, KoJ@K napisał:

No to czyli praktycznie tak jak u mnie. I teraz głowkuje co zrobić, żeby było około 0.6l :wink:

Podejrzewam, że musisz ustawić synchronizację na 0 albo nawet na +1

Ja nic nie ruszam, uważam, że jak jest na lekki minus samochód lepiej się zbiera.

Opublikowano

Panowie ostatnio podczas deszczu zaczął mi piszczeć sygnałem ciągłym czujnik parkowania tył z lewej strony środkowy. (podejrzewam jakieś zwarcie, błędów brak)

Pytanie czy w moim przypadku muszę zdjąć cały zderzak czy wystarczy odkręcić ta ramę ochronną?

Pewnie, żeby wyjąć czujnik  trzeba jakoś podważyć wkrętakiem? Nie chcę coś połamać.

rama rurowa ochronna.jpg

Opublikowano

Hehe panowie off topic.. ile taka przyjemnosc moze kosztowac? 80 latek w x5 zalatwil mojego ojca :) cofajac..9ce2f6beb4271c3a462518bd90722f23.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

panowie mam pytanie co to moze byc ciezko odpala sie auto i przy zapalaniu trzesie buda 

Opublikowano
4 minuty temu, barca8585 napisał:

panowie mam pytanie co to moze byc ciezko odpala sie auto i przy zapalaniu trzesie buda 

Komp i błędy bo tak to wróżenie z fusów. 

Opublikowano

własnie tylko to jest

03207 - charisma switch module

Opublikowano
7 godzin temu, egon47 napisał:

Jak już jesteśmy przy kodowaniach kodowal ktoś select drive żeby przy odpalaniu był comfort a nie auto?

1 strona

Opublikowano
4 minuty temu, Norbas napisał:

1 strona

Podziękował :hi:

Opublikowano
13 minut temu, barca8585 napisał:

własnie tylko to jest

03207 - charisma switch module

Charisma to moduł przełączniów od ADS, jeżeli nie montowałeś go a masz zakodowane ADS to ten błąd będzie stale.

Opublikowano
6 minut temu, jacek70 napisał:

Charisma to moduł przełączniów od ADS, jeżeli nie montowałeś go a masz zakodowane ADS to ten błąd będzie stale.

dzieki juz wiem ale innych bledow nie ma co do tego zapalania auta i drgan buda

Opublikowano

Może w logach coś wyjdzie ?

Opublikowano
6 godzin temu, Gibons napisał:

Panowie kto ma mmi3G+ w przed lifcie. Potrzebuje screen z zielonego menu

Ja mam ,czego dokładnie potrzebujesz 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.