Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
59 minut temu, Hugo napisał:

Patryk,

8K0419689 - pierścień - 322,39zł

8X0419685 - znaczek s-line - 175,42zł

8V0419673 - nakładka pod znaczek - 175,42zł 

Dzięki cena kosmos 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, barca8585 napisał:

Dzięki cena kosmos 

na allegro ktos cale pierscienie sline sprzedawal po 80zł

Opublikowano
2 minuty temu, Gibons napisał:

na allegro ktos cale pierscienie sline sprzedawal po 80zł

Właśnie kiedyś widziałem ale teraz nie mogę znaleźć 

Opublikowano
Wazne czy blad hamulca znikl. Wtedy dalej pomyslimy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Po wymianie sterownika hamulca recznego brak błedu czujnika sprzegła , ale nadal sa bledy w pompie abs i sterowiku hamulca a2fe81ea567dae745e5eb9c63d242b30.jpg055e3af507d7d6436406a352882a028d.jpg602854fbb8cb8b6ae0a4bbdd42444c43.jpg

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie czy ktoś może wie, czy mogę do zwykłej - w sensie bez pneumatyki - A4 założyć czujnik poziomowania ksenonów 8K0941285 z końcówką N? W ETCe znalazłem, że końcówka N jest do samochodów z zawieszeniem pneumatycznym, a do zwykłego jest końcówka P. Problem w tym, że nie znalazłem na allegro ani jednego czujnika z P, tylko same N i H. Ewentualnie czy mogę założyć tego z H, bo też nigdzie nie znalazłem do czego on jest.

Opublikowano

Wszystkie czujniki samopoziomu z zielona dzwigienka to do pneumatyki :wink:

Jesli chodzi o zwykłe zawieszenie  to jest posucha i jest mało tego (  przod)

8K0941285P   przod

8K0941309f   tył

Tylko takie podchodzą

Opublikowano

Dokładnie to co z zielonym to do ADS i nie będzie działać.

Opublikowano

Kurde to jak to jest, tylko 1/10 A4 wyjeżdża z fabryki ze zwykłym zawieszeniem czy 9/10 powypadkowych jest z pneumatycznym :P zielonych na allegro jest kilka stron a zwykłego nie znalazłem :kwasny:

Opublikowano

300zł w ASO płaciłem za zwykły. Sam wymieniłem

Opublikowano
19 minut temu, Tomek_091019 napisał:

Kurde to jak to jest, tylko 1/10 A4 wyjeżdża z fabryki ze zwykłym zawieszeniem czy 9/10 powypadkowych jest z pneumatycznym :P zielonych na allegro jest kilka stron a zwykłego nie znalazłem :kwasny:

Widocznie pneumatyki takie bezpieczne. ?

Opublikowano

Panowie, czy ktos mial stycznosc z tym zderzakiem? Moze wiecie tez skad oni to sciagaja? Bo cena na allegro mniejsza jak za granica... wiec gdzies jakies jeszcze tansze źrodlo musi byc :)

No i jak ktos ma to chetnie kupie maske z polifta LZ9Y, bo jeszcze mi brakuje tego do konwersji frontu :)

 

http://allegro.pl/zderzak-przedni-przod-audi-a4-b8-rs-look-rs4-11r-i6943038212.html

Opublikowano

Nie szuka ktoś gałki s-line z białą nicią do automatu  ?

Opublikowano

lumber, daj spokój z tym szajsem.
Nie wieśniacz auta.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

mam uszkodzony przycisk hamulca ręcznego pytania czy z po lifta przycisk pasuje do przed lifta ??

Opublikowano
7 minut temu, daniell-gda napisał:

mam uszkodzony przycisk hamulca ręcznego pytania czy z po lifta przycisk pasuje do przed lifta ??

mam chyba taki przycisk tylko bez asystenta sam reczny.

Opublikowano
mam chyba taki przycisk tylko bez asystenta sam reczny.
Juz zamowilem z allegro 25zl

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mogłby ktoś pomierzyć fotel ?

audi-a4-b8-komplet-foteli-fotele-tapicerka-sycow-476777382.jpg

Opublikowano

Też tak macie w b8 że klocki z tylu szybciej sie zużywają? Zakładałem kilka miesięcy temu jednocześnie przod i tył nowe klocki, teraz z przodu mam połowę klocków a tył mi się skonczył. Tył mocniej hamuje? Jest jakis regulator siły hamowania przód tył? Wydaje mi sie że jak zatrzymuje sie na skrzyżowaniu to jak samochód już w koncowym etapie staje to bardziej ciągnie tył przy zatrzymaniu. 

Opublikowano
Też tak macie w b8 że klocki z tylu szybciej sie zużywają? Zakładałem kilka miesięcy temu jednocześnie przod i tył nowe klocki, teraz z przodu mam połowę klocków a tył mi się skonczył. Tył mocniej hamuje? Jest jakis regulator siły hamowania przód tył? Wydaje mi sie że jak zatrzymuje sie na skrzyżowaniu to jak samochód już w koncowym etapie staje to bardziej ciągnie tył przy zatrzymaniu. 

Zawsze myślałem ze to przód szybciej się zużywa...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

A równo się zużywają całą powierzchnią? W C6 miałem taki problem, jednak trochę pod kątem się zużywały, po dokładnym wyczyszczeniu zacisków, wymianie prowadnic i założeniu nowych gumek zaczęły się już normalnie zużywać. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.