Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapytam tutaj bo temat o Kessy wydaje się być martwy. Gdzie jest przymocowana lewa antena? Powinna być niby w tylnich lewych drzwiach, na plastikowej zaślepce. Problem jednak w tym, że jeśli ją tam przykręcę, to boczek nie za bardzo pasuje. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam w mega dobrej cenie komplet zacisków z SQ5 jakby ktoś chciał 380mm/330mm kompletne po przebiegu 15tyś. Kolor czarny

Opublikowano

Panowie, pytanie to ogarniających temat baterii. Moja, z racji tego, że była ciągle niedoładowana, przed założeniem bajpasa - jest już na wykończeniu. Jest to bateria Banner 760 A 95 Ah. W specyfikacji powinna być 450 A 95 Ah. Kiedy kupiłem auto, było zupełnym golasem. Teraz, po dorezaniu sporej listy rzeczy, zapotrzebowanie na prąd wzrosło na pewno niepomiernie. A pytanie brzmi, czy w związku z większym zapotrzebowaniem na prąd, powinienem zakupić większą baterię? Czy tak to działa? Czy alternator poradzi sobie z nią? Auto, niestety, rzadko robi dłuższe trasy. 

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

A może ktoś pochwalić się rozmiarem baterii?

Ja mam tą większą a wszystkie wyszukiwarki pokazują taką mniejszą. 

776E3F5E-42AC-44BC-8193-B9E365751EFB.jpeg

BC019235-8E80-442E-800B-F36376EBA7DE.jpeg

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

W przerwie sprawdziłem w etce, występują trzy rodzaje alternatorów 140, 150 i 180A, jak się skoki skończą a jest dobrze (Kamil prowadzi) zejdę do garażu i sprawdzę jaki ma aku:wink:

Opublikowano
21 minut temu, Góral65 napisał:

W przerwie sprawdziłem w etce, występują trzy rodzaje alternatorów 140, 150 i 180A, jak się skoki skończą a jest dobrze (Kamil prowadzi) zejdę do garażu i sprawdzę jaki ma aku:wink:

Dzięki.

Opublikowano

U mnie siedzi oczywiście ten większy 4L0915105  105Ah/580A

Opublikowano
2 minuty temu, Góral65 napisał:

U mnie siedzi oczywiście ten większy 4L0915105  105Ah/580A

Taki miałeś ori przy 2.0 tdi?

Opublikowano

Zmieści mi się coś takiego?

Opublikowano
38 minut temu, Hohe napisał:

Taki miałeś ori przy 2.0 tdi?

Raczej tak z takim kupiłem autko w 2014r, wątpię żeby był wcześniej zmieniany, też robię krótkie 8-10km odcinki ale często zimą nawet raz na tydzień podpinam prostownik na całą noc 

Opublikowano
53 minuty temu, Hohe napisał:

Zmieści mi się coś takiego?

Tak, to jest rozmiar mojego

Opublikowano

Koledzy, prośba. Po dokładce kamery cofania a4 b8 z 2015 roku, ( na pokładzie były czujniki przód, tył) po wrzuceniu wstecznego pokazuje się wizualizacja PDC, lecz kamerę trzeba włączyć ręcznie przyciskiem z lewej strony gałki MMI

Opublikowano

@bigjasiu Spróbuj z poziomu MMI wyłączyć i potem ponownie włączyć wizualizację od parkowania.

Opublikowano

już tak robiłem i nic...

Opublikowano

A próbowałeś to kodowanie?

Adresse 9-> Byte 35-> Bit 4: zmiana z 0 na 1

Opublikowano

działa ?, dzienx wielkie 

Opublikowano
W dniu 8.02.2019 o 16:33, Hohe napisał:

Albo TU

Pytanie tylko jak to podłączyć i czy będzie banglać?

Na tygodniu poszperam w internetach i schematach z B9 może coś znajdę ciekawego.

Jak coś to dam znać ;)

Opublikowano
19 minut temu, mlody020 napisał:

Na tygodniu poszperam w internetach i schematach z B9 może coś znajdę ciekawego.

Jak coś to dam znać ;)

Czekam z niecierpliwością. Z tego co ja wyczytałem, to dwa kable idą do komfortu plus masa. Nawet piny były podane, ale nie sądzę żeby bez kodowania to poszło - jeśli w ogóle się da.

Opublikowano
5 minut temu, Hohe napisał:

Czekam z niecierpliwością. Z tego co ja wyczytałem, to dwa kable idą do komfortu plus masa. Nawet piny były podane, ale nie sądzę żeby bez kodowania to poszło - jeśli w ogóle się da.

Dać się da, jest film na YT jak u gośćia w rs4 to działa w B8

Znalazłem schematy jak podłączają to w passacie więc już trop jest. 

Edytowane przez mlody020
Bo tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.