Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, WydRos napisał:

Będę miał chwile to się spiszemy

napisz na pv jak już keylessa dorabiałes co tam potrzeba dokładnie i jak będę wdzięczny 

Podeślesz na PW co potrzeba i ewentualnie jakie kodowanie, żeby to ogarnąć? 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 minut temu, mlody020 napisał:

Podeślesz na PW co potrzeba i ewentualnie jakie kodowanie, żeby to ogarnąć? 

Podstawa to czy masz obsługujący komfort i jaka nawi, bo najdroższe są panel MMI pod 3G+,( pod 3G high mam nawet z przyciskiem ) dorobienie kluczyka i wymiana moduły komfortu jeśli nie obsługuje 

Opublikowano
39 minut temu, WydRos napisał:

Podstawa to czy masz obsługujący komfort i jaka nawi, bo najdroższe są panel MMI pod 3G+,( pod 3G high mam nawet z przyciskiem ) dorobienie kluczyka i wymiana moduły komfortu jeśli nie obsługuje 

Auto mam w bogatej opcji, więc myślę że obsłuży. Nawi to 3GHigh

komfort 8K0907064 BQ (z tego co pamiętam)(elektryczna klapa i neon smigają bez problemu)

Edytowane przez mlody020

Opublikowano
2 minuty temu, mlody020 napisał:

Auto mam w bogatej opcji, więc myślę że obsłuży. Nawi to 3GHigh

Zerknij tylko czy masz piny w module w danej wtyczce, chyba ze masz elektryczna klapę 

mam panel ładny z przyciskiem tak chcesz za dobra cenę 

Opublikowano
1 minutę temu, WydRos napisał:

Zerknij tylko czy masz piny w module w danej wtyczce, chyba ze masz elektryczna klapę 

mam panel ładny z przyciskiem tak chcesz za dobra cenę 

Klapa jest elektryczna (dorezana ;)) keylessy też jest.

Opublikowano
2 minuty temu, WydRos napisał:

Zerknij tylko czy masz piny w module w danej wtyczce, chyba ze masz elektryczna klapę 

mam panel ładny z przyciskiem tak chcesz za dobra cenę 

A o jakim przycisku Ty mówisz? 

Opublikowano
11 minut temu, mlody020 napisał:

A o jakim przycisku Ty mówisz? 

No a jaki jest dodatkowy do keyless? Startstop odpalanie bez kluczyka 

Opublikowano

Jeden gada o Keyless a drugi o klapie kopanej. I tak już od godziny. ???

Opublikowano
12 godzin temu, Hohe napisał:

Jeden gada o Keyless a drugi o klapie kopanej. I tak już od godziny. ???

No właśnie tak coś nie bardzo mi pasowało....

Ja gadam o kopanej klapie, jak to ogarnąć i co potrzeba. Keylessa mam

notabene, też jak myjecie auto na myjni bezdotykowej (lancą) to auto wam sie otwiera i zamyka jak po klamce przejedzie się wodą? 

Opublikowano
9 minut temu, mlody020 napisał:

też jak myjecie auto na myjni bezdotykowej (lancą) to auto wam sie otwiera i zamyka jak po klamce przejedzie się wodą? 

Taaaa i lusterka się składają :)

Opublikowano
3 minuty temu, Hugo napisał:

Taaaa i lusterka się składają :)

Już myślałem, że tylko u mnie taki cyrk się dzieje (jeszcze roleta szyberdachu się zasłania ;) )

Ale ostatnio była babka subaru na myjni przede mną i też dawała świetlny koncert.

Opublikowano
17 godzin temu, WydRos napisał:

No a jaki jest dodatkowy do keyless? Startstop odpalanie bez kluczyka 

No to jeszcze raz ;) (coby całe forum jeszcze miało trochę beki . . . )

Wiesz co potrzeba aby dołożyć do B8 otwieranie bagażnika nogą, w sensie gestem?

Opublikowano
2 godziny temu, mlody020 napisał:

No to jeszcze raz ;) (coby całe forum jeszcze miało trochę beki . . . )

Wiesz co potrzeba aby dołożyć do B8 otwieranie bagażnika nogą, w sensie gestem?

To mi wygląda na sterownik z antenami.

Klik

Opublikowano

Albo TU

Pytanie tylko jak to podłączyć i czy będzie banglać?

Opublikowano

Witam :hi: Panowie siadlo mi łożysko w tylnym lewym kole szumi jakby kija do wentylatora wsadzil??

Powie mi ktoś jakiej firmy łożyska szły na pierwszy montaż? Ewentualnie może jakaś markę polecacie

Opublikowano
13 minut temu, Wolf1991 napisał:

Witam :hi: Panowie siadlo mi łożysko w tylnym lewym kole szumi jakby kija do wentylatora wsadzil??

Powie mi ktoś jakiej firmy łożyska szły na pierwszy montaż? Ewentualnie może jakaś markę polecacie

 

SKF

Opublikowano

Fag

Edytowane przez Kodzak33

Opublikowano
22 minuty temu, Langista napisał:

SKF

Fag

Opublikowano

O kurde, faktycznie, sorka nie wiem czemu myślałem że to do B5.. efekty wstawania o 4 cały tydzień

Opublikowano

Czyli FAG dzięki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.