Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

amora

Jeśli da się odczytać po zdjęciu koła to mogę zobaczyć ale dopiero wieczorem?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 minut temu, Wolf1991 napisał:

Jeśli da się odczytać po zdjęciu koła to mogę zobaczyć ale dopiero wieczorem?

jo, albo VIN

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

jo, albo VIN

Vin to mniejszy problem

 

IMG_20190612_170351.jpg

Opublikowano
30 minut temu, Wolf1991 napisał:

Vin to mniejszy problem

 

IMG_20190612_170351.jpg

8F0 513 026 

https://allegro.pl/listing?string=8F0513026&bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-sort-sqm-bp-uni-1-3-0517

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Panowie dziś zaświecił się check  engine i zapalił komunikat zatankuj adblue za 1000km. Mieliście taki przypadek? Czy komunikat o adblue nie powinien się zapalić wcześniej przy 2400km do tankowania? Czy też to ma związek z dużymi temperaturami? 

Opublikowano

Witam orientuje się ktoś czy w b8 są różne typy szyberdachu - panoramy?

Opublikowano

Witam. Po wymianie oleju auto tak jakby zaczęło więcej palić paliwa wcześniej nie przekraczalo 10l teraz 12 to taka norma wychodzi. I ciężko zejść niżej 

Drugie pytanie gdzieś pod blokiem silnika jest kilka kropel zlanego oleju przepalonego skad mogl sie taki wyciek znaleźć i czy to może być spowodowane lekko podwyzszonym spalaniem oleju rocznika 09 przebieg 180 tys 2.0t q 211 koni wersja USA

Opublikowano

Cześć,

 

czy przerabiał ktoś temat podmiany tarczy prędkościomierza z amerykańskiej na europejską?

Można takowe dostać na znanym portalu aukcyjnym jako zamienniki zastanawia mnie jakość i czy nie ma z tym większego problemu?

Czy kodowanie trzeba zmieniać zmiana skali? 

 

Rafał

Opublikowano
9 minut temu, ravjaqbiec napisał:

Cześć,

 

czy przerabiał ktoś temat podmiany tarczy prędkościomierza z amerykańskiej na europejską?

Można takowe dostać na znanym portalu aukcyjnym jako zamienniki zastanawia mnie jakość i czy nie ma z tym większego problemu?

Czy kodowanie trzeba zmieniać zmiana skali? 

 

Rafał

Robisz tylko przekladke tarczek

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

Robisz tylko przekladke tarczek

Dzięki @Dev zamawiam ?

Rafał

Opublikowano

panowie wracając do mojego posta wyżej po zaświeceniu się check engine i informcji o zalaniu adblue do 1000km na drugi dzień wszystko w porządku na desce bez ikonek . dziś podłączyłem kompa i wyszło:

P069100 Wysterowanie wentylatora chłodnicy 1 zwarcie do masy

P204B00 Czujnik ciśnienia Adblue Sygnał niezrozumiały

P16BA00 Pompa płynu chłodzącego chłodnica powietrza doładow.Praca na sucho

P048C00 Czujnik położenia regulatora ciśnienia doładowania Sygnał niezrozumiały

 

i jeszcze pokazywało ilość adblue w zbiorniku 99,99%  gdzie ostatni lałem rok temu jakiś 9tys km.

Ktoś może pomoże co to się mogło stać?

Opublikowano
5 godzin temu, ravjaqbiec napisał:

Dzięki @Dev zamawiam ?

Rafał

Ja mam takie :

20190615-085245.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Ja mam takie :

20190615-085245.jpg

To mój będzie tylko do 260 ?

Opublikowano
39 minut temu, ravjaqbiec napisał:

To mój będzie tylko do 260 ?

Raczej do 280 

Ile masz mil ?

Opublikowano
16 godzin temu, Dev napisał:

Raczej do 280 

Ile masz mil ?

160mil, z tego co wiem polifty mają do 260.

Opublikowano
3 godziny temu, ravjaqbiec napisał:

160mil, z tego co wiem polifty mają do 260.

280 ?

Opublikowano

eSy mam dwa predkosciomierze

300 i 320km/h

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

eSy mam dwa predkosciomierze

300 i 320km/h

Zgadza się. W S4 polift jest 300

IMG-20190219-WA0000.jpg

Opublikowano

Może ktoś potrzebuje coś na mały swap hamulców ?

 

IMG_20190616_133626.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Hugo napisał:

280 ?

To w końcu jak? Przekodowanie potrzebne? skoro max na skali mam 160mph co odpowiada ~257kmh to żeby się magicznie skala kończyła na 280 to trzeba coś zrobić? Swoją droga na aukcji gość ma wyraźnie napisane że przedlifty mają do 280 a polifty 260.

Wie ktoś jak to wygląda na 100%? Nie upieram się przy żadnej z wersji tylko chciałbym na pewno dobre zamówić.

Rafał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.