Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

Szukaj lamp od USa,  tam kierunki są LEDowe

Interesują mnie żarówki,  a nie lampy ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Interesują mnie żarówki,  a nie lampy ?

W zwykłej lampie masz 1 żarówkę A w USie masz 6 diód 

Opublikowano

Mam pytanie czy słupki boczne drzwi i trójkącik tylnych drzwi w piano black był w B8 opcją do dokupienia ? czy wchodził w jakiś pakiet wyposażenia?

Opublikowano

Panowie czy ok 220 mikronów na b8 polift to normalne?? Oglądalem jedna ostatnio i całe auto tyle miało. Wygląda na ori lakier. 

Opublikowano

Raczej nie możliwe, albo źle skalibrowany czujnik albo całe auto malowane?

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

W zwykłej lampie masz 1 żarówkę A w USie masz 6 diód 

A jaki jest rodzaj żarówki w poliftowej lampie ? PWY24W ??

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano

Orientujecie się może czy podczas wypalania dpf słabiej może działać klimatyzacja? Wczoraj wracałem do domu i klima prawie nie chłodziła po wyjściu z auta dpf się dopalal . A dziś klima normalnie mrozi .

Opublikowano
W dniu 22.06.2019 o 19:05, Hohe napisał:

Pany, jadę na wakacje na półtora miesiąca, auto zostaje.  Czym potraktować tarcze, żeby za bardzo nie pordzewiały?

Nie znacie nic takiego? Pytam, bo jak żony auto postało kiedyś trzy tygodnie, to musiałem tarcze wymienić, bo się jedna nie chciała dotrzeć. Tak ją wżarło. 

Opublikowano
2 minuty temu, Hohe napisał:

Nie znacie nic takiego? Pytam, bo jak żony auto postało kiedyś trzy tygodnie, to musiałem tarcze wymienić, bo się jedna nie chciała dotrzeć. Tak ją wżarło. 

Z tymi tarczami to był chyba czysty przypadek, nie słyszałem  o takich zabiegach:eusathink:, przecież auta np w komisach stoją po kilka miesięcy a nawet lat i nic się nie dzieje,  chyba że mieszkasz nad samym morzem  i sól robi swoje:wink:.

Opublikowano

Nad samym morzem nie, ale sporo u nas pada. No nic, może ich szlag nie trafi. 

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie, oryginalne śruby mają łeb kule czy stożek? Bo chce zamówić dystanse, a nie mam jak sprawdzić, z góry dzięki ;)

65172364_345840566112311_7362141160199946240_n.jpg

Opublikowano
9 minut temu, Chuck Norris napisał:

Panowie szybkie pytanie, oryginalne śruby mają łeb kule czy stożek? Bo chce zamówić dystanse, a nie mam jak sprawdzić, z góry dzięki ;)

65172364_345840566112311_7362141160199946240_n.jpg

Ori felgi maja gniazdo kulowe i takie maja być śruby 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

A po co Ci do dystansu potrzebny rodzaj śruby ? Przeciez przylgnia śruby zapiera Ci sie na feldze, a nie na dystansie :cool1:

 

P.s jeżeli to Twoje auto na focie to zzzzajebiaszcze jest, koło pasi ideoloooo :yeee:

Opublikowano
19 minut temu, KoJ@K napisał:

A po co Ci do dystansu potrzebny rodzaj śruby ? Przeciez przylgnia śruby zapiera Ci sie na feldze, a nie na dystansie :cool1:

Do dystansów przelotowych potrzebne są nowe dłuższe śruby.

Opublikowano

Dokładnie, tak jak duży616 napisał, dzięki za odpowiedź. Tak myślałem, że ori kula, ale nie miałem pewności i tak moje auto ;)

Edytowane przez Chuck Norris

Opublikowano
W dniu 22.06.2019 o 20:05, Hohe napisał:

Pany, jadę na wakacje na półtora miesiąca, auto zostaje.  Czym potraktować tarcze, żeby za bardzo nie pordzewiały?

Wystarczy WD40, potem musisz zmyć zmywaczem do hamulców 

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Tak chyba zrobię. Mam nadzieję, że potem będzie jeszcze hamował.?

Opublikowano
17 godzin temu, Hohe napisał:

Tak chyba zrobię. Mam nadzieję, że potem będzie jeszcze hamował.?

bedzie

 

Opublikowano

Hey koledzy mam pytanko felga 8,5jx19 et 43  opona 255 jaki dystans by to w miare wygladało a nie tarło do avanta jak jest jakas roznica :P pozdrawiam ps i od kogo najlepiej brac dystanse ?

 

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

Pytanie, czy fotele b8 z sedana pasują do kombi? chodzi o tył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.