Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie powiedzcie jak to jest z przekładką a4 b8 lub a5 z anglika? Da radę ogarnąć w miarę bezinwazyjnie tak jak miało to miejsce w przypadku b6/b7? Czy gra nie warta świeczki?

Edytowane przez Arek956

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie bawem będe  potrzebował kupić Ori kompletny rozrządu do swojej cglc ,jest ktoś tu co ma dostępne do takich części z ASO po jakiś rabatach ??? 

Opublikowano

czy w b8 multitronic caga jest możliwość zrobić swap skrzyni ma częściach z angola manual? ktoś przerabiał temat? kumplowi siadła skrzynia mam angola na rozebranie i szukam osoby ktora coś podpowie ewentualnie poda gdzie co w vcds przekodowac

Opublikowano

potrzebuje ktoś kluczyka do B8 ? nr 8T0 959 754 A

jest w nowej obudowie, wyczyszczony z Key-lessem i z funkcją Panic (USA)

grot do nacięcia

20190713-230023.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Powłoczka siadła :whistling:

 

20190714_015842.jpg

20190714_020039.jpg

20190713_230959.jpg

20190713_020137.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Powłoczka siadła :whistling:

 

20190714_015842.jpg

20190714_020039.jpg

20190713_230959.jpg

20190713_020137.jpg

Dobra robota! ?

Opublikowano

Co to za felgi?

Opublikowano

Z A8 D4 19' 9J et33

Opublikowano

Koledzy ktoś miał już taki przypadek że dystans nie dochodzi do konca

20190712_185353.jpg

Opublikowano

Jak masz dystans 10mm to musisz zeszlifowac kołnierz na piascie i będzie git, miałem to samo.  

Opublikowano

Panowie ile pompujecie w swoje koła powietrza przy feldze 19 i oponie 245/35? W necie znalazłem info, że 2.5 bara przód i 2.2 bara tył. 

Opublikowano
12 godzin temu, Zyklone napisał:

Panowie ile pompujecie w swoje koła powietrza przy feldze 19 i oponie 245/35? W necie znalazłem info, że 2.5 bara przód i 2.2 bara tył. 

Według wlepki tylko że ja mam a6

IMG_20190306_173857.jpg

Opublikowano

Panowie, może jest ktoś w stanie pomóc? Link do tematu

 

Opublikowano

Panowie, mam pytanie do posiadaczy głównie 3.0tdi - czy przy obecnych temperaturach rano po odpaleniu macie wyzsze obroty niż na cieplym silniku? U mnie od razu po odpaleniu na zimnym silniku są obroty takie jak zawsze, jakies 650 (cos takiego) przy czym silnik drży i wszystko wpada w rezonans. Swoja droga na pewno mam zuzyte poduszki silnika i skrzyni i kupilem nowe, ale wydaje mi sie, ze obroty powinny byc rozne w zaleznosci od temperatury.

Opublikowano
4 minuty temu, luk330 napisał:

Panowie, mam pytanie do posiadaczy głównie 3.0tdi - czy przy obecnych temperaturach rano po odpaleniu macie wyzsze obroty niż na cieplym silniku? U mnie od razu po odpaleniu na zimnym silniku są obroty takie jak zawsze, jakies 650 (cos takiego) przy czym silnik drży i wszystko wpada w rezonans. Swoja droga na pewno mam zuzyte poduszki silnika i skrzyni i kupilem nowe, ale wydaje mi sie, ze obroty powinny byc rozne w zaleznosci od temperatury.

U mnie są wyższe.

Opublikowano
7 minut temu, duzy616 napisał:

U mnie są wyższe.

Wydaje mi się, że u mnie też kiedyś były wyższe ;) no nic, muszę zrobić jakąś diagnostykę w takim razie, pewnie odczyty temperatury z czujników.

 

Przy okazji dla potomnych małe podsumowanie moich 1,5 rocznych poszukiwań znikającego płynu chłodniczego, może ktoś też ma podobny problem:

 

Opublikowano

Czy prowadnice zaznaczone na zdjęciu mają chodzić luźno czy trzeba użyć sporej siły żeby je przepchnąć ? Chyba po malowaniu proszkiem otwór jest mniejszy i mam problem z założeniem tej metalowej tulejki. 

20190725_215712.jpg

Edytowane przez zlocio

Opublikowano

Musi pracować suwliwie

 

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

Musi pracować suwliwie

 

Więc chyba zostaje mi szlifowanie papierkiem gniazda w zacisku.

Opublikowano

Nie ma nikt takiego dekielka na sprzedaz?

Nr. 8T0 601 170

 

Bilderesultat for 8t0 601 170

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.