Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 25.07.2019 o 22:23, zlocio napisał:

Więc chyba zostaje mi szlifowanie papierkiem gniazda w zacisku.

Dobierz se wiertełko pod średnice otworu i go tam liźnij.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie było pytania . Pozdrawiam

Edytowane przez junior555

Opublikowano

@Dev ty chyba kiedyś piałeś o tym, ze Ci auto samo przyhamowywuje ? Masz AT cz MT ? 

Opublikowano

Robiłem według tego i działa 

 

Opublikowano

Koledzy, ma ktoś na sprzedaż zwijak/taśmę w kierownice do a4 b8 lift która obsłuży tempomat multifunkcje i łopatki 

i bogatego getway-a który ogarnie acc, hba itp.

Edytowane przez bigjasiu

Opublikowano

Panowie, do działu silnik i 3.0TDI chyba nikt nie zagląda, więc zadam pytanie tu:

Czy podniesienie wolnych obrotów poprzez adaptacje w VCDS niesie za sobą jakieś negatywne skutki? Pytam, bo zastanawiam się, czy te wolne obroty nie powinny być jakoś ustawiane w funkcji chociażby szeroko rozumianej temperatury silnika.

 

Edytowane przez luk330

Opublikowano

Panowie, gdzie jest w sedanie glosniczek od pdc tył? 

//edit ok, mam, za osłoną prawego tylnego pasa 

Edytowane przez Vis

Opublikowano

Jest ktoś kto zmienial mmi 3g Basic na 3g+?? 

Opublikowano
9 minut temu, MaciekPL napisał:

Jest ktoś kto zmienial mmi 3g Basic na 3g+?? 

Co chcesz wiedzieć ?

Opublikowano
7 minut temu, WydRos napisał:

Co chcesz wiedzieć ?

Jak jest z kablami, jakie przeróbki itd. 

Opublikowano
40 minut temu, MaciekPL napisał:

Jak jest z kablami, jakie przeróbki itd. 

Żadnych 

Opublikowano
1 minutę temu, WydRos napisał:

Żadnych 

Czyli wszystko jest p&p przechodząc z Basic na Plusa?? ? ? Super ? 

Opublikowano
W dniu 30.07.2019 o 14:13, luk330 napisał:

Panowie, do działu silnik i 3.0TDI chyba nikt nie zagląda, więc zadam pytanie tu:

Czy podniesienie wolnych obrotów poprzez adaptacje w VCDS niesie za sobą jakieś negatywne skutki? Pytam, bo zastanawiam się, czy te wolne obroty nie powinny być jakoś ustawiane w funkcji chociażby szeroko rozumianej temperatury silnika.

 

Ja mam od dwoch lat podniesione ale w 2.0 tdi w manualu z 830 na 850, brak wibracji i zdrowiej dla dwumasy. Jeździłem trochę na 800 ale były wibracje. Ps w vcds 18xxx nie ma opcji podniesienia obrotów, a w 17xxx jest bynajmniej u mnie 

Edytowane przez Kodzak33

Opublikowano
7 godzin temu, Kodzak33 napisał:

Ja mam od dwoch lat podniesione ale w 2.0 tdi w manualu z 830 na 850, brak wibracji i zdrowiej dla dwumasy. Jeździłem trochę na 800 ale były wibracje. Ps w vcds 18xxx nie ma opcji podniesienia obrotów, a w 17xxx jest bynajmniej u mnie 

Dzięki za info, ja mam u siebie w 3.0tdi jakieś 650 co na zimnym silniku wydaje mi się zdecydowanie za mało (póki co pomijam to, że wydaje mi się, że ECU powinno samo podbijać na zimnym te obroty). Ja będę to robił poprzez OBD Eleven.

Opublikowano

Ktoś się wybiera na vag wałbrzych ? :eusathink:

Opublikowano
4 godziny temu, Norbas napisał:

Ktoś się wybiera na vag wałbrzych ? :eusathink:

Ja bym może podjechał.

Opublikowano
5 godzin temu, Norbas napisał:

Ktoś się wybiera na vag wałbrzych ? :eusathink:

Kiedy ten vag w Wałbrzychu ? 

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano
10 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Kiedy ten vag w Wałbrzychu ? 

W ten weekend.

Opublikowano
13 minut temu, Rob@k napisał:

W ten weekend.

Szkoda akurat mam wesele ,ale dzięki za info

 

 

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano

Gdzie masz to wesele to odrazu w kolumnę z kościoła się ustawimy ?

2 godziny temu, Rob@k napisał:

Ja bym może podjechał.

Daleko masz ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.